NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Komentáře uživatele Brikca

Brikca

Brikca zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  Andrea

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 109
27 šatů (27 Dresses)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.6.2009
Klasická romantika, která se   nijak neliší od nám   známých příběhů, ale i   přesto se mi film líbí jen   je to pořád to samé a v   ničem originální.
40 dnů a 40 nocí (40 Days and 40 Nights)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 29.6.2009
Po odchodu z kina jsem si   říkala, jestli je fakt pro   někoho takový problém   vydržet to 40 dní :)) Jinak   pěkný nápad, ale dal se   využít lépe. Květinová   scéna byla moc pěkná.
50x a stále poprvé (50 First Dates)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.6.2009
Výborná komedie s Adamem   Sandlerem a Drew Barrymore.   Trochu mi to připomíná film   na hromnice o den více,   přičemž se pokaždé   modlím aby konec byl jiný a   ona si vzpomněla, ale nevadí   i tenhle konec ujde.
60 sekund (Gone In 60 Seconds)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 29.6.2009
Filmy o rýchlých autech mám   ráda, ale myslím že rychle   a zběsile je mnohem   podařenější snímek, ale i   tak přehlídka pěkných aut   za podívanou vždy stojí.
8. Míle (8 Mile)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 29.6.2009
Rap neposlouchám, ale ze   zvědavosti jsem na film   koukla. Myslím si, že film   je určen právě vyznavačům   této muziky a to já nejsem.   Dle mého se jedná o   nadprůměrný film s   tuctovým dějem.
A co když je to pravda? (Just Like Heaven)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.6.2009
Příjemný film pro   nenáročného diváka. Díky   obsazení a pěkný konec,   který film zachránil   hodnotím takto vysoko.
Ace Ventura: Zvířecí detektiv (Ace Ventura: Pet Detective)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.6.2009
Když se nevrátím do pěti minut, čekejte dál.
Skvělý Jim Carrey, který se   pro takovéhle role narodil.   Připouštím, že filmy jako   Muž na měsíci, Věčný   svit neposkvrněné mysli nebo   Yes, man patří mezi jeho   lepší tvorby, ale tyhle jeho   bláznivé komedie jsou taky   bezvadné.
Addamsova rodina (The Addams Family)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 18.6.2009
Naprosto senzační černý   humor. -Lidského ducha nelze   zabít, dokonce ani   cirkulárkou. - Ale matku jsem   měl rád. Byla to   nehoda....Tuhle komedii si   pouštím kdykoliv, když už   nevím co jiného. Výborné   obsazení a to především   detí, které si umí pěkně   hrát.
Addamsova rodina 2 (Addams Family Values)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 18.6.2009
Tenhle díl je o malinko   slabší než první. Scény z   dětského tábora, kam byli   děti donuceni jet jsou ale   naprosto perfektní. Vždycky   mi naskočí husí kůže   když se malá Wendesdey   usměje a nápad mučit   někoho disneovkama je   geniální. - Děti, přišla   chůva, jak se říká? Boj   se! Moc se nás boj!
Afrika
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Copak jmelí, ale jmelí
Další výborný počin z   pera Járy Cimrmana. Nepatří   mezi nejlepší, ale i tak   geniální vtipy (Bratře,   otče, blbče jdi do háje!)
Ajťáci (The IT Crowd)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 13.5.2009
Miluju britské seriály a   tenhle mě ani trochu   nezklamal. Taky znám pár   takových normálního života   neschopných ITků, takže o   to víc mě baví koukat na to   co ti dva zase vymyslí. Jen   škoda, že jsou série tak   krátké.
Akt
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
V téhle hře všechny   zastiňuje Miloň Čepelka v   roli mamky (ty ženské role   mu jdou nejlíp), ten jeho   taneček je nezapomenutelný.
Andělé a démoni (Angels & Demons)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 19.5.2009
Vadili mi ty povzbuzující   monology o církvi, ale jinak   ve mě film vyvolal   příjemný dojem. Ty záběry   z CERNU mě totálně   odrovnaly hned zkraje filmu.   Celé to bylo takové v pohybu   a akčnější, méně úvah a   vysvětlování než v   šifře. Tom Hanks mi tu sedl   do role lépe než v šifře a   navíc Ewan McGregor je tu   excelentní.
Černý jestřáb sestřelen (Black Hawk Down)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 19.5.2009
Hodně emoční válečný   film, který je dost   realistický, až mi to   vyráželo dech. Skvělé   herecké obsazení, perfetkní   muzika a ta syrovost   některých scén. Ridley   Scott ukázal jak krutá a   tvrdá válka je.
Červený trpaslík (Red Dwarf)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 2.5.2009
Naprostý skvost napěchovaný   skvělými hláškami. Osobně   na tenhle seriál mohu koukat   neustále dokola a ani tak se   neokouká. Nezapomenutelný   Chries Barrie jako Rimmer je   snad moji nejoblínenější   seriálovou postavou. Jeho   hrdinské kousky jsou   legendární, protože   rychlost s jakou se dokáže   někde schovat je až   neuvěřitelná a jeho já z   jiné dimenze ESO Rimmer je   opravdu frajer.
Četnické humoresky
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 29.6.2009
Výborný český seriál a to   nejen zásluhou pana   Moskalyka, ale i řadou   výborných herců v čele s   Tomášem Töpferem a Ivanem   Trojanem. Osobně jsem mám   první řadu nejraději a   hlavně díl kde je Béďa   převlečen za Bedřišku
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 29.5.2009
Naprosto bezduchá kravina   plná rádoby vtipných   hlášek. Dívat se jak se   někdo 100minut ožírá je   ztráta času. Dlouho po tom   co jsem viděla tenhle film,   sem nemohla vidět Bolka   Polívku, až po Pelíškách   sem ho vzala na milost.
Dexter
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 6.7.2009
Úžasně zahraná postava   hercem Michaelem C.Hallem.   Pokaždé když se podívá   svým vražedným pohledem tak   mě mrazí a nikdy bych   neveřila, že budu fandit   masovýmu vrahovi, aby se mu   povedlo zabít další oběť   a aby ho u toho nikdo nechytl.   Rozhodně vynikající a   originální námět.
Dlouhý, Široký a Krátkozraký
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Sakra!
Asi si děti říkáte, kampak   se ty čerchmanti schovali?   Nikam se neschovali, umřeli!   - Horor o třinácti   tchýních. - Kašpárkův   hrobeček. - Trpaslík je   dobrý plavec. Ale nevydrží.   A to je jen zlomek skvělých   hlášek z této hry.
Dobytí severního pólu
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Navrhuji sníst psi!
No, nic extrovního tady   nevidím, když to srovnám s   takovým výletem na   Kokořín. - To přece   nemůžeš srovnávat. -   Jakto, že ne? Tam byly skály   pískovcový, stánek s   občerstvením, co je tady?   Prd! Jedna z jejich   nejlepších her.
Dokonalý trik (The Prestige)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.9.2009
Obětování se - to je cena za dobrý trik !
Pro mne je každé shlédnutí   tohoto filmu zážitek a to   už jen proto, že moji dva   nejoblíbenější herci tu   stojí proti sobě, sekunduje   jim jako vždy vynikající   Michael Cane a režíruje je   stále lepší a lepší   Nolan. Děj je správně   spletitý a nenechá diváka   na pochybách, že v závěru   přijde něco velkého a ono   to opravdu přijde.
Dr. Horrible's Sing-Along Blog
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 21.5.2009
Doktor Horrible je velmi   zamilovaný do jedné dívky,   kterou okouzlí kapitán   Hammer, doktorův úhlavní   nepřítel. Naprosto úžasný   Patrick a myslím, že díky   jeho výkonu je celý projekt   tak úspěšný.
Dr. House (House M.D.)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 13.5.2009
Dneska končila 5. série a   já jsem už napnutá jak to   bude pokračovat. Tenhle   seriál mi přijde jako CSI   jen z lékařského světa.   Výborné napínavé případy   a do toho pěkně   propracovaný příběh   postav, který se díl od   dílu vyvýjí zajímavěji.   Hugh Laurie je výborný herec   a tahle role mu skvěle sedí.   Je tak přesvědčivý, až mi   někdy běhá mráz po   zádech.
Edith Piaf (La Môme)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 4.9.2009
Naprosto oprávněný oscar za   výkon Marion Cotillard. A   při scéně kdy Edith poprve   uslyší píseň Non, je ne   regrette rien (Ničeho   nelituji) mi naskočila husí   kůže. Pro mne perfektní   pocta životu této   vynikající zpěvačky.
Equilibrium
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 22.5.2009
Dech beroucí Christian Bale a   ten jeho syn, je tak ledově   chladný. Pointa filmu je v   tom, že naše city jsou   důvodem našeho špatného   chování. Pro mě jeden z   nejlepších sci-fi filmů   vůbec.
Firma (The Firm)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 25.4.2009
Příběhy z právnickou   tématikou mám ráda a   obvzláště je-li autorem   námětu John Grisham. Tento   film nám odhaluje praktiky   jedné právnické firmy. Ta   najímá do svých řad jen ty   nejlepší právnické mozky,   nabídne jim spousty výhod   až mají pocit, že jsou   všichni jedna velká   rodina...já osobně nejdřív   četla knihu a proto byl film   pro mě do jisté míry   zklamáním (především   konec filmu).
Forrest Gump
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 25.4.2009
Najednou něco vyskočilo a kouslo mě to do zadku
Tenhle film mám ráda pro   svou naivitu. Vypráví o tom   jak i s malým IQ lze   dosáhnout úspěchu. Myslím,   že je to jeden z nejlepších   výkonů Toma Hankse.
Futurama
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 13.5.2009
Miluju Simpsny a tohle je dost   podobné. Bender mi někdy   hodně připomíná Homera,   ale ani trochu mi to nevadí.   Jen ten český dabing, který   je u simpsnů skvělý je u   futuramy příšerný a   raději koukám v originále.   Když promluví dabovaný   Hermes s rádoby moravským   přízvukem, tak to okamžitě   vypnínám.
Gauneři (Reservoir Dogs)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 18.6.2009
Skvělý úvod do Tarantinovi   tvorby. Skvělé přezdívky   (především scéna kdy si je   rozebírají - Ty nejsi pan   fialový, ty jsi pan   růžový), naprosto šílená   scéna když Michael Madsen   mučí policistu.
Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 13.5.2009
Příjemný seriál na relax,   ale ne na dlouhé dívání v   kuse. Tohle není jeden z   těch seriálů u kterých   vydržím koukat třeba celou   noc, jen abych věděla jak to   bude pokračovat. Ale i tak si   mě získal.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168715
Osobností: 665610
Fotografií: 662666
Plakátů: 318222
Obsahů a biografií: 155501
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Křidýlko nebo stehýnko (1976)

Křidýlko nebo stehýnko
Tahle Funésovka je   ztřeštěná až ad absurdum.   Zprvu jsem si nemohl zvyknout   na totálně bláznivé   situace, ale brzy jsem jim   přišel na více >

Autor: topipig | Hodnocení: 8 / 10

Škola ve mlejně (2007) [TV insce...

Škola ve mlejně
Zas ten Janák. Jeho filmům   doporučuji se vyhýbat   obloukem. A to jeho skvostné   obsazení, to je fakt elita   nejhorších lidí, co o sobě   více >

Autor: topipig | Hodnocení: 1 / 10

Jesus Christ Superstar Live in C...

Jesus Christ Superstar Live in Concert
Provední ... budiž. Konec   zajímavě udělanej.   Představitelů Jídáše jsem   viděl spousta, tenhle nebyl   zrovna ideální, ale proč   ne. Máří více >

Autor: New | Hodnocení: 3 / 10

Rašín (2018) [TV film]

Rašín
Chtě nechtě srovnávám s   televizní minisérií Herec,   kterou jsem viděl těsně   před tímto filmem. Musím   říct, že Rašín bylo dílo   po více >

Autor: petrusmev | Hodnocení: 8 / 10

Deadpool (2016)

to jako really?

Deadpool
Tak něco takhle stupidního   jsem dlouho neviděl. (bez   sarkasmu) Jako u komiksového   antihrdiny jsem toho moc   nečekal, ale i tak jsem byl více >

Autor: AtemuLukas | Hodnocení: 1 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení