NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Komentáře uživatele snekousek

snekousek

snekousek zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  Jaroslav

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 61
Andělé všedního dne
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 30.7.2019
Pět hvězd
Dal jsem 5 hvězdiček jen   protože jsem to četl.   Bohužel filmové zpracování   se knize nepodobá ani   vzdáleně. Film je....   vlastně ani to neumím   popsat. Snad jen jeden velký   průser především v   hereckém obsazení...   Polívka, Labuda a hlavně   Dyk. To fakt ne.
Armagedon v Los Angeles (10.0 Earthquake)
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 30.3.2018
Nevím, ale tyhle béčkové   filmy je snad lepší ani   nenatáčet. Spousta scén   zbytečně dlouhá, špatné   dialogy vlastně o ničem.   Parta mladých se snaží   zbytečně udržet auto celé   minuty. Takže jednou z nudy   stačí a jedna hvězda tomu i   odpovídá.
Bajkeři
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 28.4.2019
Komedie?
Jestli to má být komedie,   tak mám zrovna posunutý   smysl pro humor. Jestli to má   být něco podobného ve stylu   Rafťáků, tak jsem asi   koukal na něco jiného. Herci   obzvláště mladý víc než   trapný.
Boháč a chudák
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 21.12.2019
Pohádka
... nebyla úplně špatná a   dá se na to občas podívat.   Herci zahráli na úrovni a v   rámci talentu. Jen na bídu -   Bohdalovou jsem už nějak   alergický, jenže nikdo   podobný by to tak prostě   nezahrál.
Boj o Moskvu (Bitva za Moskvu - Agressija, Tajfun)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 28.5.2019
Dal jsem 9 hvězd, protože   ačkoliv je to trošku naivní   co se bojů týče, natočeno   je to naprosto geniálně.   Žádné trikově laciné   podání, ale davové   ztvárnění před kterým   musí i režisér Vávra   smeknout.
Den nezávislosti (Independents' Day)
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 17.4.2019
Společnost Asylum je prostě   něco tak nedokonalého, že   je naprosto zbytečné se   dívat i na úvodní titulky.   Původní film z 1996 byla až   na líbivé triky celkem   blbost a tohle vynásobte tak   100x
Dešťová víla
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 25.12.2019
Sice je to pohádka, ale je to   nijaké. Takové nedodělané.   Možná je to i herci. Snad   jen Nárožný a Donutil   obstáli.
Doktor Hollywood (Doc Hollywood)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 29.12.2019
Film to není špatný, jen mi   Fox nikdy jako herec   nepřipadal. I proto jsem   Cesty do budoucnosti nikdy   celé neviděl. Film je v   podstatě taková typická   americká vesnická kravina s   dialogy béčkových filmů.
Doktor z hor: Nové příběhy (Der Bergdoktor)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 17.8.2020
Téměř stejné jako dr.   House ale v německém   podání. Není to úplně   špatné, ale na víc jak 6   hvězd to není
Doktorka Kellerová
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 19.9.2019
Hodnocení
Asi nemá vůbec smysl se   jakkoliv rozepisovat.   Hodnocení vyjadřuje můj   názor. A protože minimum je   100 znaků, tak píšu a   píšu.
Druhý tah pěšcem
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 14.9.2020
Víc hvězdiček si to prostě   nezaslouží. Možná je to i   herci kteří mi tam nesedí.   Dějově i obsahově dost   zmatené bez linie a navíc   děsná kamera.
Highlander
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 27.1.2009
Skvěle udělaný fantasy   seriál.Herecké obsazení se   vydařilo.Zaslouží si 9 a   rozhodně jsou z mého pohledu   povedenější než filmy.
Hvězdná brána (Stargate SG-1)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 7.8.2013
Hvězdná brána
Seriál má určitě svoji   kvalitu hlavně kvůli   postavám a zde bych vyzdvihl   Jacka alias MacGyvera. Tupý   velitel s humornými názory   být musí aby to nezapadlo do   průměru. Slabší díly se   najdou až později tak od 7   série kdy zřejmě autor   nevěděl jak dál a zamotal   se u Orájů. Navíc Jack   odešel a nebylo to ono.   Každopádně vzhledem k   počtu 10 sérií se dá   dívat na seriál stále   dokola.
Tohle nestojí ani za jednu   hvězdu. Chvilku jsem čekal   jestli se to nějak vyvrbí,   ale po 10 minutách   přepnutí.
Charlieho andílci: Na plný pecky (Charlie's Angels: Full Throttle)
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 17.1.2020
Nula hvězd nejde bohužel   dát tak alespoň jedna,   protože více si tahle   stupidní fraška opravdu, ale   opravdu nezaslouží.
Inga Lindström: Cesta za štěstím (Ich trag dich bis ans Ende der Welt)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 1.1.2020
Dal jsem 8 hvězd protože mě   film dost zaujal. Nedosahuje   sice takových kvalit jako   Pouť nebo Divočina, ale na   německou romantiku je docela   kvalitně natočený. Možná   by mohl být o kousek delší,   aby vystihl víc cestu kterou   putovali do Santiaga.
Inkoustové srdce (Inkheart)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 11.6.2019
Inkoustové srdce
Sice jsem už starší   ročník, ale mám rád   fantasy a tenhle film mě   hodně zaujal. Skvělý   nápad, skvělé triky,   skvělé herecké obsazení.   Trojitá jistota kvality. Jen   mě dost mrzí že není   pokračování ,,kouzelného   jazyka,,. Ale zřejmě by to   už bylo rozpočtově moc.
Já, legenda (I Am Legend)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 11.11.2012
Film je po filmové i trikové   stránce určitě   zajímavý.Will je kvalitní   herec a role se zhostil na   jedničku.Možná mohlo být   více akčních scén.Zvhledem   k tomu že film má dva   rozdílné konce v laboratoři   já osobně se přikláním k   tomu neamerickému aby   neumřel jak ruský voják s   granátem v ruce.
Jacksonina cesta (La Voie Jackson)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 29.12.2010
V době vysílání na   Československé televizi jsem   začínal s horolezectvím a   sérii jsem hltal jedním   dechem.Vzpomínám si moc   dobře jak je to precizně   natočeno a pár chyb by se   určitě našlo,ale jako celek   mohu toto dílo určitě   doporučit.Údajně to ve   Francii na DVD vyšlo,tak   doufám že se to brzo objeví   i u nás.
Jan Roháč z Dubé
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 15.9.2013
Film
Tento film a s ním i zbylé   tři (Jan Hus, Jan Žižka,   Proti všem) patří k pokladu   českého filmu. Úžasné   zpracování bez triků s   dokonalým námětem.
Jestřábí věž
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 12.8.2019
Věž
Celkový dojem ze zajímavého   snímku je dobrý. Má to   dobrý děj i herecké   obsazení. Co mi ale vadí je,   že při samotném lezení je   tam pár opakujících   záběrů. Chápu že na pár   metrů co herci lezou nejdou   dělat zázraky a film má   určitou délku.
Johanka z Arku (The Messenger: The Story of Joan of Arc)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 10.10.2008
S klidným srdcem můžu   označit film za veliký   propadák.Monstrózní efekty   za spoustu peněz   neuchvátí.A nevynahradí to   ani obsazení M. Jovovich pod   taktovkou Luca Bessona.
Kameňák 4
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 29.10.2014
Včera jsem si udělal   předpremiéru a obětoval 90   minut na shlédnutí   ,,megafilmu,,.
Upřímně řečeno letos   jsem větší kravinu ještě   neviděl. Absolutně   stupidní, bez souvislého   děje a jakéhokoliv nápadu.   Trapné, až vulgární   dialogy mladých neherců   okolo kterých se to všechno   točí. Co tím chtěl   režisér Novák dokázat je   asi záhada. Troškovo rukopis   prostě chyběl a tento film   patří určitě z mého   pohledu k tomu nejhoršímu co   Česká kinematografie   vyplodila.
Když draka bolí hlava
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 1.12.2019
Pohádka?
A to mělo být co? Po 10   minutách jsem to už nedal.   Zprzněná česko-slovenština   kde Gott mluví údajně   slovensky je tragikomedie. To   byl vrcholný úlet   kinematografie.
Kouzelná chůva Nanny McPhee (Nanny McPhee)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 16.12.2018
Miluji tenhle film a vlastně   nevím proč. Snad pro nápad   autora, snad pro nápaditost   dětí, snad pro herecké   výkony všech herců.   Rozhodně to není jen pro   děti. Je to pro každého kdo   má smysl pro humor a dokáže   se u filmu zamyslet a   odreagovat.
Království divočiny
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 15.4.2018
Komentář
Ani jsem pořád nedokoukal,   protože se to nedalo.   Nádherné záběry s doslova   tragickým komentářem.   Nevím kdo to byl, ale měl by   si nafackovat.
Křišťálek meč
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 15.9.2019
Pohádka
Vážně je to pohádka? Paní   Němcová, vážím si vaší   režisérské práce, ale   tohle je nějak o ho...ě   pardon o ničem. Hudba moc   vtíravá a hlasitá. Herci...   No asi bych vybral jiné a   lepší a tím nemyslím   hlavní role. Takže když   shrnu tak 2 hvězdy je až   moc.
Ledová planeta (Retrograde)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 12.9.2008
Film je skvěle udělaná   podívaná.Je to ale spíše   nový pohled na Dolpha   Lungrena,kterého známe jako   drsného bojovníka.Vizuální   efekty nejsou sice na   prvotřídní úrovni,ale   určitě stojí film za   shlédnutí s myšlenkou co   kdyby se to stalo.
Marie Terezie
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.12.2019
Docela jsem váhal jestli   koukat a nakonec jsem byl   docela mile překvapen. První   díl měl spád bez   zbytečných hluchých míst.   Koprodukce se určitě   vyplatila.
O myrtové panně
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 7.1.2018
Kamera
Pohádka by možná nebyla   špatná, kdyby nebyla   natočená špatným stylem.   Proč rozostření na   okrajích? Vinětace u filmu?   Nechápu.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168632
Osobností: 665526
Fotografií: 662035
Plakátů: 317969
Obsahů a biografií: 155427
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Přejezd Kassandra (1976)

Přejezd Kassandra
Klasika spadající do   stejného ranku filmů jako   Aféra Concorde nebo Posádka   v ohrožení. Delší rozjezd,   jasná definice hodných a   zlých, více >

Autor: Frolíček | Hodnocení: 8 / 10

6 Underground: Tajné operace (20...

6 Underground: Tajné operace
´Jednotka 6´ je snímek   Michaela Baye vyrobený pro   Netflix vyprávějící   příběh skupiny agentů,   kteří dosáhnou   spravedlnosti odstraněním více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 9 / 10

Specialisté (2017) [TV seriál]

phs

Specialisté
celkem spokojenost, i kdyz na   Martina Dejdara jsem si v teto   roli musela zvykat. Na koho si   ale asi nezvyknu je ta nova   slecna s ocima jak vyvaleny   tele, neda se na ni vubec   koukat ????

Autor: hppp | Hodnocení: 6 / 10

Vítězný lid (1977)

Jak lid zvítězil

Vítězný lid
Dvouhodinový rádoby   velkofilm o Vítězném   únoru. Klement Gottwald má   prapodivný akcent a   robotický styl mluvy. Třeba   tak opravdový více >

Autor: cmelak598 | Hodnocení: 3 / 10

1597: bitva u Myeongryang (2014)

1597: bitva u Myeongryang
Historických válečných   snímků z dávných dob   asijské historie vzniklo   nespočet, avšak lodních   bitev je kupodivu skutečně   jako šafránu. více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 7 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení