Komentáře uživatele Stan.K.

Stan.K.

Stan.K. zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 27
15 minut (15 Minutes)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 13.10.2010
fantazie v podání Rodena
Myslím,že výkonem   Rodenovým byl dokonce   překonán de Niro.Velmi   zdařilý film.¨Karel Roden   je podle mého názoru   "malým"českým   A.Hopkinsem.
3 dny na zabití (3 Days to Kill)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.5.2014
Kevin
Costner mne tradičně   nezklamal.Mnoho náhod a   nepravděpodobností činí   místy z filmu sci-fi,ale to   nevadí,přece jen se dá   shlédnout,s citem a   porozuměním.Určitě o   "něčem",současné   české filmy mu nemohou sahat   ani po kotníky.
Anatomie zrady
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 4.5.2020
Překvapení,zklamání
Film je dobře odvedená   profesionální práce ale   PROČ byl natočen a uveden v   době osvobození;to si   nedokáži vysvětlit mi   nedochází. Proč natáčet   takový epos o největším   vlastizrádci naší moderní   historie!! Věřím,že je   více vhodných témat než   toto.Byl jsem zklamán,i když   musím přiznat,že o tomto   "případu" nás ve   škole neučili a je vždy   dobře vědět co nejvíc.
Bastardi
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 29.4.2011
jedinná chyba.../?/
Tento film má jedinnou   chybu,je příliš pravdivý a   mnoho pravdy je divákovi   vždy nepříjemné.Musí   přemýšlet a to bolí.Na   sponsorství filmu je   vidět,že   "státní"sponzoři   neměli zájem.Přesto se   podařilo i tím,že   herci,kteří obvykle nejsou   "už"obsazováni   zahráli jako z partesu.Přeji   II.podobný úspěch.
Dubček
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 22.8.2018
na rozdíl...
od NEpamětníků musím   /bohužel/konstatovat:slabota,   prázdnota.Onu dobu jsem   zažil trochu jinak-jako   obyčejný řadový občan
Experiment (Das Experiment)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 2.9.2010
Experiment-Das
Viděl jsem oba Experimenty a   musím jednoznačně hodnotit   výše tento-starší.Je víc   strhující-i když je delší   než remake USa,kde pravda je   herecký výkon hlavního   představitele více do   "duše".
Hořící keř
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 1.3.2014
Očekávání
z mimořádného dokumentu   doby se nenaplnilo.Sáhodlouze   to vysvětlil jarda 53,nechci   jeho názory dublovat.Ti kdo   dobu zažili vědí,že   vyprávění polopravd je   krátkozraké.Hned po   shlédnutí jsem   film"vymazal" a   zachoval si v paměti   skutečnou dobu,lidi i   příběh tak jak se stal.
Jan Hus
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 15.10.2018
Jan Hus/?/
Lituji těch,kteří uvěří   a...nezajímají se o   historii,je snadné   manipulovat mládí.Drama   určitě ano,ale bohužel   poplatné dnešní   době.Věřím,že pokud by se   režie ujal p.Strach dopadlo   by vše podstatně lépe.
Komorník (The Butler)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 22.1.2014
Komorník
Po shlédnutí filmu mohu   konstatovat,že mám více   jasno oamerické   demokracii.Musím vzvednout   herecké výkony hlavních   postav zvláště pak   představitele.Velmi   pozoruhodné je maskérské   umění u hlavních   postav,naopak u prezidentů   zpodobnění spíše budilo   úsměv.
nemohu však   pominout,že celý film mě   velmi zaujal.těším se na   dabing.
Králova řeč (The King's Speech)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 9.2.2011
Ozdravění duše
Jsem přesvědčen,že výkony   představitelů jsou velmi   pravdivé a   emotivní.Zvlášť výkon   Lionelův.Hudba je vybrána   velice citlivě a celý film   působí velmi   harmonicky.Jedinou vadou/ne   však filmu ani herců/je   skutečnost doby,že Britanie   byla jedním z škodných v   Mnichovské zradě pro ČR.Ale   to skutečně neubírá na   kráse děje,hudby a výkonů   představitelů.
Líbánky
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 1.3.2014
zklamání
Očekával jsem příběh ze   života,reál,výkony herců   jak by příslušelo českému   filmu.
Bohužel....nic.Za zmínku   stojí dvě věci:výkon   J.Černého a krásné   prostředí v němž se   natáčelo.
Mr. Morgan's Last Love
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 19.12.2013
Velmi dojemné
Vidět Pana herce M.Caineho   opět v roli o něčem/viz   film Mr.Brown/je   zážitkem,který zanechá   pocit o naplnění   života.Konec filmu je dost   nestandartní,ale proto snad   Vás udrží po celý děj v   citovém napětí.
Na hraně temnoty (Edge of Darkness)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 2.9.2010
Zdařilý výkon
Výkon M.Gibsna je opět bez   chyby.Ději se dá těžko   uvěřit-fikce,skutečná   událost?/ačkoliv?/Určitě i   ostatní herecké výkony   nejsou zanedbatelné.Film   nutí přemýšlet.
Nedodržený slib (Nedodržaný sľub)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 2.9.2010
nemá chybu
Herecký výkon hlavního   představitele je   nadprůměrný,pravdivost   dějě je umocněna v   současné době diskutovanou   tématikou.Měl by vidět   každý kdo pochybuje o   holokaustu.
Občanský průkaz
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 29.4.2011
polopravdy....
Z pohledu mladší divácké   generace je film úspěšný   neboť mladí dobu o kterou se   jedná neprožili na   tvrdo.Divák,který onu dobu   prožil ví,že že vše   nebylo tak jak tvůrci/by   rádi/prezentují.Herci se   svých rolí ale zhostili   velmi profesionálně,tím   také film a děj   zhodnotili/ke škodě   polopravd/.
Osmy
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 15.7.2019
úcta
jen a pouze z úcty k minulým   tvorbám p.STRACHA dávám   5;dobu jsem zažil,nemám co   dodat.I mistr se může   občas utnout,je to lidské.
Padre Pio
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.1.2011
Pater Pio
Ačkoliv jsem nevěřící v   Boha,film mne naprosto   zaujal-a to pro svou kritiku   církve-po deseti letech je   stále nadčasový-,pro velkou   a krásnou hudbu,kameru a   výkony všech   představitelů-i těch   menších rolí.Doporučuji ke   shldnutí,zamyšlení.
Past
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 26.2.2020
Zuzana Stivínová
a její herecký výkon opět   zazářil;dá se směle   přirovnat k výkonu seriálu   HBO Pustina.Film je   odvážným počinem pro   režiséra a i pro ostatní   herce,kteří měli odvahu   zahrát záporáky.Musím   velmi kladně hodnotit   výkony/herecké/"malého   Štěpničky".
Piknik
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 3.3.2014
Jeden z mála...
českých filmů,který má co   říci/pokud možno   nezkresleně/o době pro   mladší generaci dost   dávné.Na rozdíl od   Hořícího keře není vidět   manipulace s fakty/pro nás   starší dost důležitá   informace/,brilantní   obsazení zbylou legendou   našich herců a solidní   kamera dodaly filmu velmi   mnoho.
Post Bellum
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 17.11.2010
Shlédl jsem film s určitými   rozpaky.Děj je příliš   syrový,drsný až místy   vulgární./snad ta doba byla   tak zvláštní/.Herecké   výkony,kamera velmi   dobré.Myslím,že kdo nechce   dlouho usnout po shlédnutí   filmu měl by jej vidět.
Pustina
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 19.1.2017
PUSTINA....
to je seriál hodný ocenění   a to mezinárodně;herecké   výkony jsou bez chyby s   plným nasazením a   syrovostí.Zde by byl   příklad pro ČT jak udělat   seriál.JE VELKÁ ŠKODA,ŽE   MOŽNÁ spousta diváků jej   neuvidí.Nejsou zde malé   role.Kamera,hudba na   špičkové úrovni-
Rašín
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 15.10.2018
Rašín
Je jedním z mála   filmů/díky jeho   režizérovi/,který má co   říci o naší"důvodně   ?"zapomenuté historii.Ve   filmu není malých   rolí;škoda jen,že podobné   hrané dokumenty náš film   nezvládl
Takoví jsme byli (The Way We Were)
 
Přidáno: 18.10.2010
rozporuplné pocity
Film jsem viděl teď   poprvé.Musím dát za   pravdu"aroře 45"v   plném rozsahu.Výše mého   hodnocení zachránil   nádherný výkon B.Streisand
Teorie tygra
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 14.9.2016
doba,která...
poskytla možnost tomuto   překrásnému filmu je   nepříjemná,je vidět,že   dobří herci,krásná   kamera,dokonalá hudba mne   dokázaly nadchnout jako nikdy   předtím,rád se k filmu   vrátím ještě   několikrát.Nemá to prostě   chybu.
Zločin v Polné
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.2.2016
Zločin v Polné
Osobně si myslím,že tak   dobře provedený   skorodokument je pro mne   velkým přínosem.Herecké   obsazení je vybráno   pečlivě.Dialogy jsou bohaté   ,jedná se přece o skutečnou   událost.Doporučil bych   mladší generaci,neboť ani   já coby starší jsem do doby   shlédnutí miniserie   nevěděl nic.samozřejmě se   k filmu vrátím,stojí zato.
Ženy v pokušení
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 2.9.2010
krása
Není snadné potkat dnes   dobrý film-obzvláště   český.Tentokrát potkáváme   film vynikající,založený   na úžasných výkonech   všech tří hlavních   představitelek.Neméně je   vynikající výkon pana   režiséra.
Život nikdy nekončí (L'homme de chevet)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 24.1.2011
Hloubka...
to je hlavní silou a tahounem   příběhu.City ,vnitřní   boj,síla osobností,nutnost   se zamyslet to vše jsou   úžasné klady filmu i jeho   všech představitelů.Je s   podivem,že nikdo se dosud   neodvážil vyslovit   názor.kdyby to jen trochu   šlo,rád bych poděkoval   všem představitelům za   hluboký zážitek.

TV Program

ČT1 - Svět rekordů a kuriozit - spec...

01:30 - 02:25

4 minut již uběhlo
51 minut zbývá do konce

ČT2 - Gomora (2014) [TV seriál]

00:45 - 01:40

49 minut již uběhlo
6 minut zbývá do konce

NOVA - Dr. House (2004) [TV seriál]

00:45 - 01:40

49 minut již uběhlo
6 minut zbývá do konce

Prima - Námořní vyšetřovací služba (20...

01:05 - 02:00

29 minut již uběhlo
26 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 167050
Osobností: 662463
Fotografií: 653068
Plakátů: 314094
Obsahů a biografií: 154012
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Alibi jako řemen (1983) [TV film...

Alibi jako řemen
Seriál Stopy zločinu je   takový "Malý pitaval z   brněnského města". Místo   Prahy se zločiny odehrávají   v Brně a sympatičtí   vyšetřovatelé více >

Autor: topipig | Hodnocení: 6 / 10

Ostermanův víkend (1983)

Ostermanův víkend
Výborný špionážní   thriller, který je posledním   filmem úspěšného   režiséra Sama Peckinpaha.   Sledování vyžaduje plnou   pozornost a více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Pohlaď kočce uši (1985)

Zlínská tvorba

Pohlaď kočce uši
Filmy ze Zlína byly vždy ve   vleku těch pražských...   Marná sláva,   Plívová-Šimková byla jen   jedna. Pokud by po tomto   tématu vůbec více >

Autor: falm | Hodnocení: 5 / 10

Zaostřit, prosím! (1956)

Zaostřit, prosím!
Jakási povídková   komediálně-agitační   satira. Už to samo o sobě   dává tušit malér ale   polovina 50.let takové věci   přinášela a to nejen více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 4 / 10

LOVEní (2019)

Richard III. a Richard IV.

LOVEní
Taká obyčajná, svojim   spôsobom predvídateľná   oddychovka, ktorá neurazí.   Začiatok bol dosť krutý a   sa divím, že sa ešte chcela   k nemu více >

Autor: volam.sa.pistik | Hodnocení: 6 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.016/0.008
Partneři:
Hyperreality.cz | BigZoom.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz