Komentáře uživatele Jarda6

Jarda6

Jarda6 zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 44
2Bobule
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 23.10.2009
Přišel jsem, viděl jsem,   přežil jsem-ale nebylo to   snadný.Pro tuhle nehoráznou   slátaninu je i 1   hodně.Zlatí POLICAJTI Z   PŘEDMĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!
Byl jednou jeden polda
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 27.9.2009
Takhle si představuji opravdu   dobrou komedii.Humorné   situace podtržené slušnými   hláškami a samozřejmě taky   nějaký příběh...který se   bohužel v té přehlídce   humoru ztrácí zacož tenle   film zároveň ztrácí i   jeden bodík:))
Oproti jedničce je pokles   znát na každém coulu tohoto   pokračování.Laciné vtipy   střídají předvídatelné   zvraty-záměrně   nepoužívám pojem   "dějové zvraty"   jelikož na hledání děje v   tomto filmu aby si jeden vzal   lupu.
Ani dvojka nebyla vysloveně   klenot ale alespoň se u ní   dalo tu a tam zasmát.Což u   tohoto pokračování prostě   nějak nejde.Jeden bodík   navrch dávám za scénu ve   které Miroslav Moravec   imituje Číňana :)))
Cyranův ostrov
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 6.12.2009
Fajnový seriál ve stylu   starých estrád na Nově.   Kvalita seriálu je epizodu od   epizody větší a větší   takže se nemůžu dočkat až   si zas udělám čas na   další díl.
Čelisti (Jaws)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 24.9.2009
Jedním slovem-kult.Ani po   letech tenhle filmík   neztratil svékouzlo, a to je   jedině dobře.Některé   scény opravdu stojí za to
Čelisti 2 (Jaws 2)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 24.9.2009
Vzkutku důstojné   pokračování jednoho   hitu.Velmi působivé scény   pod vodou střídají záběry   idylické...ze scény ve   které Brody vyloví ohořelou   mrtvolu mi vstávají vlasy   hrůzou dodnes...jen ten   žralok nějak zgumověl.
Čelisti 3 (Jaws 3)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 24.9.2009
Ajaj.Tady se už tvůrci moc   nevytáhly,přehnaly to s   patosem a zklouzly do   obyčejného průměru.Je to   škoda protože potenciál byl   a několik dobrých nápadů   taky.
Čelisti 4: Pomsta (Jaws: The Revenge)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 24.9.2009
Nádherně odstupňovaná   kvalita série.Jednička byla   naprosto best,dvojka   nadprůměrné a slušné   pokračování trojka šedá   nicméně místy napínavá   věc a čtyřka...
Četnické humoresky
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 4.10.2009
Jednoznačně nejlepší   český seriál.Panu   Moskalikovi se podařilo   najít zlatou střední cestu   mezi vážnem a   humorem.Výsledkem je seriál   kterému se žádný jiný   nemůže rovnat.
Detektiv Bogey (El detective Bogey)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 11.7.2010
Tak tenhle seriál jsem   miloval...nebylo to ani   přehnaně dětské, ani   nějak kýčovité...byla to   prostě zlatá střední cesta   mezi humorem ala Simpsonovi a   pohádkovostí většiny   kreslených seriálů...a ty   detektivní epizody byly   opravdu skvělé...nemám co   vytknout!
Gympl
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 23.9.2009
Tak tohle jako fakt   ne!Nehorázně   natahované,nudné, místý   trapné...to je jen výčet   toho co mě při vzpomínce na   tuhle slátaninu   napadá.Jediné co v tomto   filmu za něco stojí je   hudba-jenže to za nijak   velký klad   nepovažuju.OMG!Proč   takovéhle zlo muselo   vzniknout?!
Hospoda
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 27.9.2009
I když se to všem bude zdát   divné tak tento serial u mě   nesahá POLICAJTŮM Z   PŘEDMĚSTÍ ani po   paty.Zatímco u novějších   Policajtů se člověk směje   takřka nepřetržitě,tady   má jeden pocit jako by   tvůrci nevěděli co chtějí   točit...jestli vážnou   polemiku o životních   hodnotách nebo klasický   humorný seriálek.Bodík   dolů za neustále se   opakující hlášku:ČAU   DĚDKU.,NEŘÍKEJ MI DĚDKU   JÁ TI TAKY NEŘÍKÁM   CUCÁKU!
Kdopak by se vlka bál?
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 7.10.2009
Jsou filmy, věci, i lidi   kteří jdou bohužel mimo mé   chápání.Tento film je   bohužel jedním z nich.
Knight Rider
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 19.11.2010
Tento seriál jsem zpočátku   dost sledoval...ale postupem   času se z toho stala spíše   parodie-hodnotím asi tak   první dvě řady, ty další   raději hodnotit nebudu.
Majlant
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 4.10.2009
Odchod pana Moskalika se na   tomto pokračování podepsal   víc než jsem čekal.Pod   vedením Pavlíny   Moskalikové, která tento   seriál dotočila za svého   zesnulého otce, jsme si   museli zvykat na opoznání   jinou chuť.Někomu sedla   víc, někomu míň.Nicméně,   jakmile jsme si na tu novou   chuť zvykli a oželili   nepřítomnost většího   humoru a celkově poněkud   vážnější pojetí (a taky   nezvykle časté   "useknuté"   konce)bavili jsme se jako u   předchozích řad.Na devítku   to ale tentokrát   nebylo.Normálně bych dal 7   ale přihlédnu ktomu že jeto   poslední řada, takže 8-.
Městečko Haven (Haven)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 19.11.2010
Tento seriál je rozhodně   zajímavý, ale ani jeden ze   dvou dílů, co jsem viděl   mě zatím moc   neoslovil...uvidíme dál.
Městečko Twin Peaks (Twin Peaks)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 5.9.2011
Suveréně nejlepší,   nejkrásnější,   nejúůsobivější a   nejlepší seriál, jaký jsem   kdy viděl. Nádherné   prostředí ospalé vesničky   uprostřed lesů je   úchvatné. Diváka do sebe   díky parádní atmosferické   hudbě, nepřekonatelným   hereckým výkonům a v   neposlední řadě také   jednomu z nejlepších   českých dabingů všech dob,   vtáhne a nepustí ho až do   úplného konce. Prozrazovat   zde cokoli z děje by byl   hřích. To se prostě musí   vidět! Takové dějové   zvraty jako tady, nikde jinde   nenajdete! Postavy, které   zpočárku máte za   největší záporáky se v   závěru stávají postavami,   kterým budete při   sledování jejich osudů   držet palce při každém z   jejich kroků.

I když se zpočátku   může zdát, že druhá   polovina druhé série je   zcela zbytečná, jelikož do   seriálu přibyde celá řada   nových postav a ty   stávající vypadají, že   byli zachovány jen proto, aby   byli dořešeny jejich   nepříliš zajímavé osobní   problémy, není tomu tak. V   závěrečných cca 8 mi   epizodách, které jsem sjel   na jeden zátah (pozn. jeden z   nejlepších zážitků,   který mi kdy jaký seriál   nabídl), je vše tak mistrně   spojeno v jeden celek, až se   tomu nechce věřit. Bohužel,   musím, ač nerad, mít k   seriálu i pár výtek. V   první řadě-závěrečná   epizoda. Ne že by byla   špatná. Naopak. Je to jeden   z nejpodivnějších, ale   také nejkrásnějších   zážitků, jaké vám dnes   můžou seriály jen   nabídnout. Ani ten velmi   dramatický závěr by   nevadil, kdyby nebylo po   probrání se z šokující   závěrečné scény a lehkém   zamyšlení patrné, že   tvůrci měli vše připraveno   pro třetí řadu která,   bohužel, nevznikla. O tom   svěčí, pro závěrečnou   epizodu pár zcela   nedůležitých scének s   obyvateli Twin Peaksu, které   by byli celkem fajn, bohužel   jejich druhou polovinu a   vyvrcholení už nikdy   neuvidíme.

Po   dokoukání poslední epizody   jsem si připadal jako malé   dítě, kterému sebrali   oblíbenou hračku. Je to   šílené, ale takový pocit   jsem ještě nikdy u   žádného filmu, ani seriálu   nezažil!

Tento   seriál musíte vidět. Kdo ho   neviděl, ochuzuje sám sebe.
Mistři hazardu (The Dukes of Hazzard)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 8.5.2010
Rozhodně dost příjemný   oddychový film, u kterého se   nemusí moc přemýšlet, a   který dokáže zaujmout   docela originálním dějem.
Mistři hazardu 2: Jak to všechno začalo (The Dukes of Hazzard: The Beginning)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 8.5.2010
O existenci tohoto filmu jsem   dlouhou dobu neměl nejmenší   tušení. Ale když jsem se   dozvěděl, že existuje   pokračování jednoho z mých   oblíbených filmů, musel   jsem ho okamžitě zkouknout.   A výsledek? Spíše   průměrná komedie, která   nedosahuje ani zdaleka kvalit   jedničky, film jako celek je   poměrně zmatený a   většině herců ´jejich   postavy vůbec nesedli.   Zklamáním byl také český   dabing, který stál za   opravdu hodně málo. Nic, co   bych musel vidět znova.
Nováci
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.1.2010
Po shlédnutí vícero dílů   musím hodnocení   navýšit-některé lepší   epizody se můžou kvalitou   směle měřit s britskými i   americkými sitcomy. Je to   dost nedoceněný   seriál...bohužel.
Nováci II (Nováci 2)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 29.8.2011
Oproti první, poměrně   slušné řadě s Otou   Jirákem, je znát jistý   pokles na kvantitě i kvalitě   vtipů. Spíše než sitcom   připomínají Nováci 2   odlehčeného předchůdce   dnešní Ulice, což navíc   podporuje i fakt, že   jednotlivé epizody na sebe   navazují, což není zrovna   typiský rys sitcomů. Co   musím vypíchnout je úvodní   znělka a také úvodní   hudba, která se k sitcomu   hodí mnohem více, než   úvodní skladba první řady,   která by se spíše hodila k   seriálu a'la Ordinace v   zahradě. Jemné zlepšení   lze oproti první řadě   poznat také co se scénické   hudby týče. První řada   byla na jakoukoli hudbu dost   stoupá, byla snad jen   vždycky na začátku a na   konci (plus zhruba   třívteřinové předěly   mezi jednotlivými scénkami).   Zde je hudba přidána do   většiny scén a výborně   dokresluje atmosféru-ať už   se jedná o dramatické nebo   humorné a odlehčené   témata. Suma sumárum.   Nováci 2 nejssou špatný   seriál, který by si   zasloužil být mezi   nejhoršímy   filmy/seriály/pořady na FDB,   ale kdybych si měl vybrat,   tak dám raději přednost   první řadě, která více   vystihovala žánr sitcomu.
Playgirls
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 8.5.2010
Více méně průměrný film,   který se snaží být   "erotickou   komedií". Olmer   rozhodně není špatný   režisér (za kterého ho   někteří mají), ale musím   uznat, že s Playgirls 1 i 2   šlápnul docela vedle. Ale   já osobně jsem se i   párkrát zasmál.
Policajti z předměstí
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 21.8.2009
Slusna komedie
Nevím co proti tomuhle   seriálku všichni   mají...oproti všem těm   úspěšným   "shitovkám" ala   GYMP je tenhle seriál   téměř dokonalým dílem.A   tento názor nezměním.UŽ   JSEM ŘEKL!!
Poslední plavky
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 7.11.2009
Pro mě nejlepší český   film posledních   let.Příjemně vyvážená   míra akce a humoru...a i   dialogy JSOU O NĚČEM a je   zábava je poslouchat-i když   tu a tam nejsou až tak   podstatné.Bodík srážím   zato, že u tohohle filmu jsem   litoval že všechno musí   jednou skončit.
Profesionálové
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 3.9.2010
Relativně slušný pokus o   český sitcom, který si s   ničím nezadá s   populárnějším Comebackem,   ale ze kterého je bohužel   cítit, že se nejedná o   originál, nýbrž kopii rok   starého slovenského   seriálu. Herci jsou celkem   dobře vybraní, především   Polášek a Pyško z celého   seriálu tak nějak   vyčnívají...myslím, že   osmičku si tento seriál   zaslouží zcela   jednoznačně...
Profesionálové 2
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 3.9.2010
Po prvním díle (Batman) bych   hodnotil osmičkou, stejně   jako v případě první   řady...ale změna herců v   některých hlavních rolích   seriálu spíše uškodila,   než naopak...
Rambo (First Blood)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 2.10.2009
První díl Ramba rozhodně   není tím   nejlepším-alespoň co se   akční stránky   týče.Rozhodně zde mohlo   být víc přestřelek nebo   jiných absurdností kterých   jsou další čtyři díly   plné.Na 9 to tentokráte   nebylo.
Rambo 2 (Rambo: First Blood Part II)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 6.11.2009
Sympatická změna oproti   prvnímu dílu.A notno   podotknout že k   lepšímu.Dvojka výrazně   přibyla na akčnosti, a Ramba   poprvé postavila proti   výraznější přesile.To jak   ke konci bez problémů a   pomoci vyhladí sám téměř   celý vietcong, je fakt   nezapomenutelné.
Rambo 3 (Rambo III)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 6.11.2009
U třetího Ramba je (stejně   jako u dvojky) zapotřebí   vypnout...a relaxovat...a   kochat se filmem...a už mě   nic dalšího mravokárného   nenapadá...ve zkratce-trojka   je stejně dobrá jako   ostatní díly=příjemně   absurdní oddychovka, snad jen   ta finální bitva proti   armádě je už i na Ramba   trochu moc přemrštěná...

TV Program

ČT1 - Na stopě (2000) [TV pořad]

01:50 - 02:15

10 minut již uběhlo
15 minut zbývá do konce

ČT2 - Smrádek, bordýlek a globální t...

02:00 - 02:25

0 minut již uběhlo
25 minut zbývá do konce

NOVA - Odložené případy (2003) [TV se...

01:35 - 02:15

25 minut již uběhlo
15 minut zbývá do konce

Prima - Walker, Texas Ranger (1993) [T...

01:50 - 02:50

10 minut již uběhlo
50 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168034
Osobností: 664610
Fotografií: 658292
Plakátů: 316338
Obsahů a biografií: 154811
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Dlouhý polibek na dobrou noc (19...

Dlouhý polibek na dobrou noc
Nevím, proč má někdo   potřebu, obsazovat do filmu   vlastní rodinu. Nepamatují   se, že by to někdy vyšlo.   Možná Pohlednice z   více >

Autor: Frolíček | Hodnocení: 5 / 10

Ostrov hrdlořezů (1995)

Ostrov hrdlořezů
Přestože filmy R. Harlina   mám docela rád tady toho   příliš mnoho skřípe.   Základní problém tohoto   filmu je už v obsazení.   Geena Davis více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 4 / 10

Past na Popelku (1965)

Past na Popelku
Vzpomínám si, jak jsem kdysi   četla brožovanou detektivku   Past na Popelku. Mistrně   vystavěný příběh dívky,   která ztratila paměť.   více >

Autor: beneva | Hodnocení: 8 / 10

Propast mezi námi (2019)

Propast mezi námi
Herecký koncert dvojice Bill   Nighy a Annette Bening.   Příběh rozchodu téměř   třicetiletého manželství   je lehce představitelný i ve   více >

Autor: curil | Hodnocení: 8 / 10

Všiváci (2014)

Všiváci
Je pozoruhodné, že s tak   skvělým obsazením lze   natočit film co ani při   nejlepší vůli nejde   považovat ani za průměrný.   Jen pár více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 4 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení