NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Komentáře uživatele Hakamiah

Hakamiah

Hakamiah zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 67
(J)elita ze střídačky (The Benchwarmers)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Pro mě byla tato komedie   velmi příjemným   překvapením, kdy jsem se   opravdu dobře zasmál. Film   patří rozhodně mezi ty   jednoduché, takže nějaké   intelektuální vyžití zde   nemá cenu hledat, ale jako   odpočinkový film je to   skvělé.
2001: Vesmírná Odysea (2001: A Space Odyssey)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Tento film je právem   považován za kultovní.   Vizuální zpracování je   skvělé, příběh   dechberoucí. Jeden z mála   filmů, kde předlouhé scény   nenarušují plynutí filmu.
2012
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Trapný a naivní příběh   ovšem z velkolepým   vizuálním zpracováním.   Film vhodný tak akorát k   odpočinku, kdy si mozek   může dát pauzu.
30 dní dlouhá noc (30 Days of Night)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Díky bohu za filmy o upírech   jako je tento, kdy upíři   jsou krvelačné bestie a ne   krasavci snažící se dostat   do kalhotek teenangerkám. Jen   bych tedy ocenil více   vysvětlený příběh.
60 sekund (Gone In 60 Seconds)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Tak nějak jsem se nedokázal   ztotožnit s lidmi, kteří se   živí krádežemi a přesto   jsou vykreslováni jako   hrdinové, natož jim fandit.   Jinak je film dobře   zpracovaný, honičky jsou   napínavé, auta nablýskaná,   ale to je tak celé. Nicholas   Cage ani Angelina Jolie mi v   tomto filmu nesedli.
Alenka v říši divů (Alice in Wonderland)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Film se mi ani trochu   nelíbil. Katastrofální   příběh, který nezachrání   ani vizuální zpracování,   které ve mě budilo dojem   naprosté samoúčelnosti.   Navíc první film, kde mi   Johnny Depp lezl krkem. Celý   film budí dojem, že si v   Disney řekli: "Máme   Burtona a Deppa, tak si z toho   sedněte na zadek".
Americké psycho (American psycho)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Velmi dobrý horor a   především výborná satira   na narcismus mladých a   veleúspěšných. Christan   Bale v této roli vyloženě   exceluje.
Animatrix (The Animatrix)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Zajímavý doplněk k sérii   Matrix, který rovzíjí toto   universum. Nicméně   jednotlivé příběhy dost   kolísají po kvalitativní   stránce a tato kolísavost mi   celkem narušila dojem z   tohoto "filmu".
Annie Hallová (Annie Hall)
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Naprosot úžasné komedia,   jedna z nejlepších, co jsem   viděl, která je až po okraj   naplněná skvělými a   chytrými hláškami.   Ocenění 4 Oscary je zcela   zasloužené.
Ano, šéfe! (Comme un chef)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 8.5.2015
Vtipné a roztomilé
Osobně bych se nebál   označit tuto komedii jako   důstojného následovníka   klasické francouzské   komedie.
Apollo 18
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 17.12.2011
Za sebe musím říct, že   ten film není úplně   hrozný, ikdyž možná je to   ovlivněné tím, že jsem na   něj koukal ve chvíli, kdy   jsem měl chuť na něco   jednoduchého, u čeho nebudu   muset používat mozek, což   tento film naprosto splnil :)   Nicméně ze současných   béčkových hororů patří   spíš k lepšímu průměru,   viděl jsem tento rok již   mnohem horší. Příběh je   jednoduchý, herecké výkony   neurazí a prostředí   Měsíce je jen plus.
Barbar Conan (Conan the Barbarian)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.6.2011
Kultovní snímek a jeden z   nejlepších výkonů Arnolda   Schwarzeneggera. Jedinou   výtku mám k někdy až   příliš zdlouhavým   scénám.
Barva kouzel (The Colour of Magic)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 28.6.2011
Musím říct, že jsem byl   tímto zpracováním knihy   Terryho Pratchetta dost   zklamaný, kromě toho, že   postavy vypadají jinak, než   si je představuji (na   základě ilustrací, nebo   Portfolia). Navíc mi   přišlo, že vtipy, které v   knize fungují, vycházejí ve   filmu tka nějak na prázdno.   Rozhodně spíš doporučují   Zaslanou poštu, která je o   řád lépe zpracovaná.
Božský (Il divo)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 3.7.2011
U tohoto filmu jsem byl dost   na rozpacích, natočen je   velmi kvalitně, nicméně   jsem se nemoh zbavit dojmu,   že takový film by se dal   natočit prakticky o   jakémkoliv žijícím, nebo   mrtvém politikovi.
Casino
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 3.7.2011
Nemůžu si pomoct, ale tento   film se mi líbil podstatně   méně, než třeba takoví   Goodfellas od stejného   režiséra. Hlavní výtka je   hlavně k velmi dlouhé   stopáži, kdy jsem se během   těch tří hodin několikrát   vyloženě nudil.
Critters 2: Hlavní chod (Critters 2: The Main Course)
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 4.6.2016
Hrůza
Strašný, prostě strašný.   Jak se první díl stal v   podstatě kultem a velice   zdatně odolal zubu času, tak   tohle je blbost první   kategorie a jedna z   největších blbostí, co   jsem kdy viděl. Není to ani   napínavé, ani strašidelné,   ale ani vtipné, jako uměl   být první díl. Film je   velmi špatnou karikaturou   prvního dílu a celou dobu   jsem si přál, aby to už   skončilo.
Jedna z nejlepších komedií,   co jsem kdy viděl s   inteligentním humorem. Goerge   C. Scott zde dokazuje, že   jako herec je naprosto   skvělý, stejně tak Peter   Sellers.
Duše jako kaviár
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 23.11.2011
Tento film byl pro mě spíš   zklamáním. Sice má velmi   dobré herecké obsazení, ale   nemohl jsem si pomoci, film mi   přišel strašně povrchní.
E.A. Poe: Podivný experiment (Eliza Graves)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 15.4.2015
Není to špatné, ale dobré také ne
Tohle mi přišel jako   přesně takový ten film, na   který se podíváte a druhý   den si nepamatujete, že jste   se na něj dívali. Prostě   tuctový. A konec mi přišel   jako opravdu velké klišé,   navíc nápadně přilepený   na jinak unylý příběh.
Falco (Falco - Verdammt, wir leben noch!)
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 16.3.2012
Neříkám, že se mi film   nelíbil, nebo že byl   natočený špatně, ale   někdo by se měl zamyslet,   jak moc přínosné je točit   životopisné filmy o   rockových hvězdách.   Protože pokud jste viděli   jeden, viděli jste je   všechny. Sex, drogy,   rocknroll, chování se jako   magor, egoismus, ztráta   blízkých... vše je tam,   jako vždy.
Fáze IV (Phase IV)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 30.9.2012
Tento film není úplně   marný a dá se na něj docela   dobře koukat, ale bylo z toho   znát, že scénárista byl   tak trochu v koncích, kdy mi   příběh přišel takový   nedotažený. Vlastně ani   pořádně nevím, co ty   mravence změnilo a když ani   není na konci vysvětleno, co   vlastně chtějí, tak jsem se   cítil ochuzen, protože jsem   měl pocit, že to nevěděl   ani scénárista.
Fimfárum do třetice všeho dobrého 3D
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 5.11.2011
Nemůžu si pomoct, ale   třetí Fimfárum mi přišlo   zdaleka nejslabší. V první   pohádce mě vysloveně   zarazilo, že postavy kouří   jednu cigaretu za druhou,   normálně mi to nevadí, ale   v dětské pohádce to   praští do očí. Druhá   pohádka mě pak ani trochu   nebavila. Dojem z celého   filmu pak zachraňuje až   třetí pohádka, kdy díky   ní jsem ochotný o filmu   přemýšlet jako o   "ucházejícím".
Frankenstein
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 3.7.2011
Na svou dobu dost slušný   výkon, ale současného   diváka asi moc neuspokojí :)   Jinak se musím přiznat, že   v některých momentech jsem   si říkal: "vau, hustý   efekty" :)
Ghost Rider 2 (Ghost Rider: Spirit of Vengeance)
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 20.9.2012
Naprosto úděsné. Odvážím   se tvrdit, že tohle je   nejhorší film, jaký jsem   kdy viděl. Taková ubohost si   nezaslouží ani tu jednu   hvězdičku. Navíc je to snad   poprvé, co jsem nebyl   schopný dokoukat film vcelku,   ne že bych u toho usnul, ale   prostě jsem nevydržel se na   tu debilitu dívat delší   dobu. Příběh je trapný a   herecké výkony   katastrofální, herci snad   neustále přehrávají.
Guru lásky (The Love Guru)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 3.7.2011
Nikdy jsem nepovažoval Myers   za velkého herce, ale tento   film je velký krok vedle.   Většina vtipů, které ve   filmu jsou vůbec nefungují a   jsou velmi primitivní.
Guskô Budori no Denki
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 8.5.2015
Nechápu
Bez mučení se přiznám, že   nemám nejmenší tušení o   co v tomto filmu šlo. Ani   nejmenší. Přišlo mi to   celé nesourodé a postavené   na hlavu. Pokud je to nějaká   japonská bajka, metofora nebo   co já vím co, tak smekám,   ale pro mě to byl ztracený   čas.
Hard Boiled (Lat sau san taam)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 20.9.2015
Hrozná blbost
Tak jsem se dlouho těšil,   že se konečně podívám na   tento kultovní film a teda...   koukal jsem to asi na   čtyřikrát, protože něco   tak tupého jsem dlouho   neviděl. Koncentrovaná   trapnost osmdesátek v roce   92.
Hard Core Logo
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 22.9.2012
Tak tento film mě opravdu   hodně příjemně překvapil.   Ležel mi na disku dlouho,   než jsem se odhodlal se na   něj podívat, ale byl jsem   velice příjemně překvapen.   Zvlášť za zmínku stojí   výborné herecké výkony a   super hudba.
Havran (The Raven)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 13.8.2012
Tak ten film byl dost   tragédie, od začátku do   konce jsem se vyloženě   nudil. Film je naprosto bez   nápadu, bez vtipu, prostě   nemastný neslaný výpotek   Hollywoodu v marné snaze   napodobit úspěch Sherlocka   Holmese.
Hobit: Bitva pěti armád (The Hobbit: The Battle of the Five Armies)
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 14.12.2014
Hrůza
Strašné. Prostě strašné.   Naprosto vygumovaný, tupý   akční film který s   Tolkienem nemá nic   společného. S knížkou to   mělo společné jen název.   Jinak naprosto trapné efekty,   spousta trapných dojemných   scén (co to sakra bylo s tím   Thorinem a Kilim? Jsem myslel,   že mu u té brány vlepí   pusu) a nejvíc nerealistický   boj Legolase. A zeměžrouti?   Jako vážně? A co tak   bojovat ještě ne o horu ale   o koření, co?
Toto   byl jednoznačně jeden z   nejhorších filmů co jsem   kdy viděl, jestli ne vůbec   nejhorší. A jestli tenhle   paskvil má přes 80, tak se   asi někdo zbláznil.

TV Program

ČT1 - Tajemství těla

20:10 - 21:20

4 minut již uběhlo
66 minut zbývá do konce

ČT2 - Viktorie (2016) [TV seriál]

20:00 - 21:35

14 minut již uběhlo
81 minut zbývá do konce

NOVA - Televizní noviny (1994) [TV po...

19:30 - 20:20

44 minut již uběhlo
6 minut zbývá do konce

Prima - SHOWTIME

19:55 - 20:15

19 minut již uběhlo
1 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168711
Osobností: 665605
Fotografií: 662612
Plakátů: 318211
Obsahů a biografií: 155498
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Deadpool (2016)

to jako really?

Deadpool
Tak něco takhle stupidního   jsem dlouho neviděl. (bez   sarkasmu) Jako u komiksového   antihrdiny jsem toho moc   nečekal, ale i tak jsem byl více >

Autor: AtemuLukas | Hodnocení: 1 / 10

Tygří spáry 4 (1999)

Tygří spáry 4
Ono je to vlastně úplně   jedno kolikátý díl sėrie   to je. Jedna hvězda navíc za   bojovou choreografii je   maximum možného tak jak   tak!!! více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 2 / 10

Šlechetný cowboy Sandy (1964) [T...

Šlechetný cowboy Sandy
Miloučká miniaturní   groteska z divokého západu   jako vypadlá z Limonádového   Joea, navíc se svůdnými   reklamkami.

Autor: petrusmev | Hodnocení: 8 / 10

Slzy, které svět nevidí (1962) [...

Slzy, které svět nevidí
V mém osobním žebříčku   nejpovedenější z krátkých   filmových komedií   natočených pro Českou   televizi s účastí Jana   Wericha. Jeho herecký více >

Autor: curil | Hodnocení: 10 / 10

Cesta za štěstím (2014)

Cesta za štěstím
Jen kvůli Whoopi dávám   tolik bodů. Její   černošské komentáře jsou   vždycky bezva. A její   rozpletené copánky, to je   teda mazec! :) Jinak více >

Autor: beneva | Hodnocení: 6 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení