Beze stopy (2019) [TV epizoda]

Beze stopy
70 %
 
 
    Žánr: drama
    Země: Česká republika
    Délka: 74 min.
„Nechci žít mezi lidmi, můžete mne prosím nechat zmizet?“
POZOR, SPOILER

Lesem kráčí muž. Dojde až k chatě, do které vnikne. Po odchodu narazí na policii, ale může pokračovat dál. Policie hledá vykrádače chat. Muž pokračuje ve své činnosti, ale zdá se mu, že za ním někdo slídí, dokonce jej i zahlédne. A když pak před ním prchá, spadne do potoka. Neznámý jej vytáhne a bere zpět do chaty. Je to právě ten, koho hledá policie a později představí se jako Patrik. Muž se nepředstaví, ale on mu začne říkat Karel. Patrik chce, aby s ním Karel zůstal, protože poznal, že se od něj může naučit hodně věcí.

Putují tedy spolu. Celkem jim to jde, až do té doby, než narazí na ženskou. S dítětem. Chtějí utíkat, ale začne ji bít mládenec, který sem přijel. Patrik zasáhne a prchají spolu všichni včetně malého kluka. Ten se jmenuje Petr a jeho matka Blanka. Přespí v další chatě a ráno odcházejí.

Spolu stráví v jedné z chat Štědrý večer. Patrik se do Blanky zamilovává a přiznává loupež peněz a pochlubí se nakradenými šperky.

Karel je nakonec dovede až na malé nádražíčko a odchází. Patrik zůstává s Blankou. Vtom se zde objevuje její manžel a Patrika čeká spousta překvapení…  Autor: Pitryx

režie:
Vít Karas
 
 
hraje:
Ondřej Vetchý (Karel), Marika Šoposká (Blanka), Vít Gajdoš (Péťa), Václav Švarc (Patrik), Jan Jankovský (Láďa), Petr Motloch, Milan Janeček, Michal Pulchert, Radek Bruna, Jaroslav Černík, Radek Polák
 
 
námět:
Tomáš Holeček
 
 
scénář:
Tomáš Holeček
 
 
kamera:
Pavel Berkovič
 
 
hudba:
David Solař
 
 
výprava-architekt:
Milan Býček
 
 
kostýmy:
Stanislava Šlosserová
 
 
zvuk:
Petr Čechák
 
 
dramaturgie:
Matěj Podzimek
 
 
výkonný producent:
Matěj Stehlík
 
 
vedoucí projektu:
Tereza Kopáčová
 
 
kreativní producent:
Michal Reitler
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.