Jaroslav Marvan

Povolání:
Národnost:
Narození:
11.12. 1901, Praha, Rakousko-Uhersko
Úmrtí:
21.5. 1974, Praha, Československo
 

 
         Filtr         
Stanice


TV pořad

Rok

od do
TV seriál



Dabing



FilmStaniceDatumČasPoznámka
Třináctý revír (1946) CS Film 12.08.2020 20:00  
Pobočník Jeho Výsosti (1933) CS Film 09.08.2020 18:00  
Šíleně smutná princezna (1968) MDR 07.08.2020 14:50  
Nezlobte dědečka (1934) CS Film 05.08.2020 22:00  
Král Šumavy (1959) CS Film 05.08.2020 20:00  
Dva týdny štěstí (1940) Prima MAX 05.08.2020 13:45  
Přítelkyně pana ministra (1940) CS Film 02.08.2020 18:00  
C. a k. polní maršálek (1930) CS Film 02.08.2020 12:00  
Dva týdny štěstí (1940) Prima MAX 02.08.2020 07:45  
Dva týdny štěstí (1940) Prima 01.08.2020 16:40  
Příběh dušičkový (1964) [TV film] ČT 3 01.08.2020 09:00  
To neznáte Hadimršku (1931) CS Film 31.07.2020 20:00  
Děti na zakázku (1938) CS Film 30.07.2020 18:00  
Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (1955) CS Film 29.07.2020 22:00  
Plavecký mariáš (1952) Prima MAX 29.07.2020 10:35  
Obrácení Ferdyše Pištory (1967) [TV inscenace] ČT 3 27.07.2020 09:00  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 26.07.2020 20:00  
Plavecký mariáš (1952) Prima MAX 26.07.2020 09:40  
Plavecký mariáš (1952) Prima 25.07.2020 17:00  
Klapzubova XI. (1938) CS Film 25.07.2020 14:00  
U pokladny stál (1939) CS Film 22.07.2020 20:00  
Lízino štěstí (1939) CS Film 20.07.2020 12:00  
Přednosta stanice (1941) CS Film 18.07.2020 14:00  
Němá barikáda (1948) CS Film 15.07.2020 22:00  
V pokušení (1939) CS Film 14.07.2020 14:25  
Jestřáb kontra Hrdlička (1953) CS Film 11.07.2020 14:00  
Ať žije nebožtík (1935) CS Film 10.07.2020 22:00  
Hudba z Marsu (1955) CS Film 08.07.2020 20:00  
Cestou křížovou (1938) CS Film 07.07.2020 14:00  
Ryba na suchu (1942) CS Film 05.07.2020 18:00  
Cirkus bude! (1954) CS Film 04.07.2020 14:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) VOYO 03.07.2020 08:55  
Děvčátko, neříkej ne! (1932) CS Film 02.07.2020 14:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) VOYO 02.07.2020 10:05  
Škola základ života (1938) CS Film 01.07.2020 20:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) VOYO 01.07.2020 11:50  
Kristián (1939) CS Film 29.06.2020 20:00  
Hrdinný kapitán Korkorán (1934) CS Film 28.06.2020 22:00  
Nebe a dudy (1941) CS Film 28.06.2020 18:00  
Poznej svého muže (1940) CS Film 28.06.2020 12:00  
Muži v offsidu (1931) ČT1 28.06.2020 06:35  
Muži v offsidu (1931) ČT1 27.06.2020 14:55  
Katakomby (1940) CS Film 27.06.2020 14:00  
Čapkovy povídky (1947) CS Film 26.06.2020 22:00  
Provdám svou ženu (1941) CS Film 25.06.2020 12:00  
Valentin Dobrotivý (1942) CS Film 24.06.2020 20:00  
Zlaté dno (1942) CS Film 22.06.2020 20:00  
Počestné paní pardubické (1944) CS Film 21.06.2020 22:00  
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) CS Film 21.06.2020 18:00  
Kudy kam? (1956) CS Film 19.06.2020 12:00  
Dobře situovaný pán (1939) CS Film 18.06.2020 18:00  
Lidé na kře (1937) CS Film 17.06.2020 16:00  
Jedenácté přikázání (1935) CS Film 15.06.2020 18:20  
Lízin let do nebe (1937) CS Film 15.06.2020 12:00  
Anděl na horách (1955) CS Film 14.06.2020 20:00  
Dva týdny štěstí (1940) CS Film 14.06.2020 12:00  
O věcech nadpřirozených (1958) CS Film 13.06.2020 14:00  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 12.06.2020 20:00  
Pozor, straší (1938) CS Film 09.06.2020 18:00  
Funebrák (1932) CS Film 08.06.2020 20:00  
U svatého Matěje (1939) CS Film 08.06.2020 18:00  
Pokušení paní Antonie (1934) CS Film 08.06.2020 12:00  
Dovolená s Andělem (1952) CS Film 07.06.2020 20:00  
Kudy kam? (1956) CS Film 07.06.2020 12:00  
Tetička (1941) ČT1 07.06.2020 06:45  
Tetička (1941) ČT1 06.06.2020 15:30  
Tři vejce do skla (1937) CS Film 05.06.2020 22:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) CS Film 03.06.2020 20:00  
Noc na Karlštejně (1973) Nova Cinema 03.06.2020 16:35  
Hordubalové (1937) CS Film 03.06.2020 16:00  
Noc na Karlštejně (1973) NOVA 01.06.2020 01:45  
Ducháček to zařídí (1938) CS Film 31.05.2020 18:00  
Noc na Karlštejně (1973) NOVA 31.05.2020 17:40  
Chlap jak hora (1960) CS Film 30.05.2020 10:15  
Tři kroky od těla (1934) CS Film 28.05.2020 18:00  
Zlaté dno (1942) CS Film 27.05.2020 20:00  
Přednosta stanice (1941) Prima MAX 27.05.2020 12:10  
Klec pro dva (1967) CS Film 27.05.2020 10:15  
Bláhové děvče (1938) CS Film 26.05.2020 14:00  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) CS Film 24.05.2020 20:00  
Katakomby (1940) CS Film 24.05.2020 18:00  
Přednosta stanice (1941) Prima MAX 24.05.2020 12:30  
Počestné paní pardubické (1944) CS Film 24.05.2020 12:00  
Přednosta stanice (1941) Prima 23.05.2020 16:45  
Valentin Dobrotivý (1942) CS Film 23.05.2020 14:00  
Provdám svou ženu (1941) CS Film 21.05.2020 18:00  
Lidé na kře (1937) CS Film 20.05.2020 22:00  
Nebe a dudy (1941) CS Film 20.05.2020 20:00  
Jedenácté přikázání (1935) CS Film 19.05.2020 10:15  
Pozor, straší (1938) CS Film 18.05.2020 10:15  
Poznej svého muže (1940) CS Film 17.05.2020 22:00  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) Seznam.cz TV 16.05.2020 15:30  
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) CS Film 16.05.2020 10:15  
Lízin let do nebe (1937) CS Film 15.05.2020 16:00  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) Seznam.cz TV 13.05.2020 14:00  
Anděl na horách (1955) Prima MAX 13.05.2020 13:05  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) Seznam.cz TV 12.05.2020 20:00  
Šíleně smutná princezna (1968) Prima MAX 11.05.2020 12:35  
Funebrák (1932) CS Film 10.05.2020 18:00  
Anděl na horách (1955) Prima MAX 10.05.2020 12:15  
Anděl na horách (1955) Prima 09.05.2020 16:50  
Šíleně smutná princezna (1968) Prima 09.05.2020 15:05  
Čapkovy povídky (1947) CS Film 09.05.2020 14:00  
To neznáte Hadimršku (1931) Nova Cinema 09.05.2020 10:35  
Dobře situovaný pán (1939) CS Film 09.05.2020 10:15  
To neznáte Hadimršku (1931) NOVA 08.05.2020 23:25  
Šíleně smutná princezna (1968) Prima 08.05.2020 15:55  
To neznáte Hadimršku (1931) NOVA 08.05.2020 12:45  
Tvrdohlavá žena a zamilovaný školní mládenec (1962) [TV inscenace] ČT1 08.05.2020 06:00  
U svatého Matěje (1939) CS Film 07.05.2020 12:00  
Jedenácté přikázání (1935) CS Film 06.05.2020 22:00  
Dovolená s Andělem (1952) Prima MAX 06.05.2020 11:00  
Hordubalové (1937) CS Film 06.05.2020 10:15  
Pokušení paní Antonie (1934) CS Film 05.05.2020 16:00  
O věcech nadpřirozených (1958) CS Film 04.05.2020 12:00  
Hrdinný kapitán Korkorán (1934) CS Film 03.05.2020 12:00  
Dovolená s Andělem (1952) Prima MAX 03.05.2020 11:20  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) Nova Cinema 03.05.2020 08:05  
Dovolená s Andělem (1952) Prima 02.05.2020 17:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) NOVA 01.05.2020 23:40  
Kristián (1939) CS Film 01.05.2020 22:00  
Dva týdny štěstí (1940) CS Film 01.05.2020 18:00  
Zlaté dno (1942) CS Film 01.05.2020 14:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) NOVA 01.05.2020 12:20  
Kudy kam? (1956) CS Film 30.04.2020 18:00  
Anděl na horách (1955) CS Film 29.04.2020 20:00  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) Filmbox 29.04.2020 16:15  
Tři kroky od těla (1934) CS Film 29.04.2020 14:00  
Kristián (1939) Prima MAX 29.04.2020 11:05  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) Filmbox 27.04.2020 20:00  
Nebe a dudy (1941) CS Film 26.04.2020 18:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) CS Film 26.04.2020 12:00  
Kristián (1939) Prima MAX 26.04.2020 11:10  
Škola základ života (1938) ČT1 26.04.2020 06:45  
Kristián (1939) Prima 25.04.2020 16:35  
Škola základ života (1938) ČT1 25.04.2020 15:15  
Pozor, straší (1938) CS Film 24.04.2020 10:15  
Dovolená s Andělem (1952) CS Film 22.04.2020 20:00  
Jedenácté přikázání (1935) CS Film 19.04.2020 18:00  
Král Šumavy (1959) Jednotka 19.04.2020 16:25  
Přítelkyně pana ministra (1940) ČT1 19.04.2020 06:50  
Přítelkyně pana ministra (1940) ČT1 18.04.2020 16:35  
Chlap jak hora (1960) CS Film 18.04.2020 10:15  
Počestné paní pardubické (1944) CS Film 17.04.2020 22:00  
Poslušně hlásím (1957) Prima MAX 16.04.2020 22:10  
Valentin Dobrotivý (1942) CS Film 15.04.2020 22:00  
Katakomby (1940) CS Film 15.04.2020 20:00  
Bláhové děvče (1938) CS Film 15.04.2020 16:00  
Městečko na dlani (1942) Prima MAX 15.04.2020 15:45  
Poslední mohykán (1947) ČT1 14.04.2020 00:50  
Poslušně hlásím (1957) Prima 13.04.2020 14:10  
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) CS Film 13.04.2020 14:00  
Nebe a dudy (1941) Nova Cinema 13.04.2020 10:00  
U pokladny stál (1939) Prima 13.04.2020 00:55  
Lidé na kře (1937) CS Film 12.04.2020 18:00  
Ducháček to zařídí (1938) CS Film 12.04.2020 12:00  
Městečko na dlani (1942) Prima MAX 12.04.2020 10:30  
Městečko na dlani (1942) Prima 11.04.2020 17:05  
Poslední mohykán (1947) ČT1 11.04.2020 13:45  
U pokladny stál (1939) Prima MAX 11.04.2020 10:50  
Provdám svou ženu (1941) CS Film 11.04.2020 10:15  
Nebe a dudy (1941) NOVA 11.04.2020 00:15  
Kantor Ideál (1932) ČT1 10.04.2020 23:50  
O věcech nadpřirozených (1958) CS Film 10.04.2020 22:00  
Nebe a dudy (1941) NOVA 10.04.2020 12:35  
Kantor Ideál (1932) ČT1 10.04.2020 11:45  
U pokladny stál (1939) Prima 10.04.2020 09:50  
Poznej svého muže (1940) CS Film 08.04.2020 20:00  
Pokušení paní Antonie (1934) CS Film 06.04.2020 12:00  
Dobře situovaný pán (1939) CS Film 06.04.2020 10:15  
Zlaté dno (1942) CS Film 05.04.2020 18:00  
Lízin let do nebe (1937) CS Film 05.04.2020 12:00  
Ducháček to zařídí (1938) ČT1 05.04.2020 06:45  
Ducháček to zařídí (1938) ČT1 04.04.2020 15:00  
Tři vejce do skla (1937) CS Film 04.04.2020 14:20  
U svatého Matěje (1939) CS Film 04.04.2020 10:15  
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) CS Film 03.04.2020 22:00  
Hordubalové (1937) CS Film 31.03.2020 18:00  
Funebrák (1932) CS Film 30.03.2020 20:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) Jednotka 30.03.2020 00:45  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) Jednotka 29.03.2020 16:10  
Čapkovy povídky (1947) CS Film 29.03.2020 12:00  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 29.03.2020 10:55 (13/13) 
Dva týdny štěstí (1940) CS Film 28.03.2020 14:00  
Hrdinný kapitán Korkorán (1934) CS Film 28.03.2020 10:15  
Tři kroky od těla (1934) CS Film 26.03.2020 18:00  
Chlap jak hora (1960) CS Film 26.03.2020 10:15  
Ducháček to zařídí (1938) CS Film 25.03.2020 20:00  
Škola základ života (1938) Jednotka 23.03.2020 00:50  
Tři vejce do skla (1937) CS Film 22.03.2020 18:00  
Škola základ života (1938) Jednotka 22.03.2020 16:10  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 22.03.2020 11:00 (12/13) 
Anděl na horách (1955) CS Film 21.03.2020 14:00  
Jedenácté přikázání (1935) CS Film 21.03.2020 10:15  
Kristián (1939) CS Film 18.03.2020 22:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) CS Film 16.03.2020 20:00  
Valentin Dobrotivý (1942) CS Film 15.03.2020 22:00  
Katakomby (1940) CS Film 15.03.2020 18:00  
Kudy kam? (1956) CS Film 15.03.2020 12:00  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 15.03.2020 11:10 (11/13) 
Dovolená s Andělem (1952) CS Film 14.03.2020 14:00  
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) CS Film 14.03.2020 10:15  
Nebe a dudy (1941) CS Film 13.03.2020 22:00  
Bláhové děvče (1938) CS Film 12.03.2020 12:00  
Pokušení paní Antonie (1934) CS Film 08.03.2020 12:00  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 08.03.2020 11:00 (10/13) 
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) ČT1 08.03.2020 06:50  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) ČT1 07.03.2020 15:25  
Zlaté dno (1942) CS Film 07.03.2020 10:15  
Dobře situovaný pán (1939) CS Film 06.03.2020 16:00  
Počestné paní pardubické (1944) CS Film 04.03.2020 20:00  
Ať žije nebožtík (1935) Prima MAX 04.03.2020 13:15  
Pozor, straší (1938) CS Film 03.03.2020 18:00  
O věcech nadpřirozených (1958) CS Film 01.03.2020 22:00  
Ať žije nebožtík (1935) Prima MAX 01.03.2020 11:50  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 01.03.2020 11:10 (9/13) 
Ať žije nebožtík (1935) Prima 29.02.2020 16:55  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 28.02.2020 20:00  
U svatého Matěje (1939) CS Film 28.02.2020 18:00  
Lidé na kře (1937) CS Film 26.02.2020 22:00  
Hordubalové (1937) CS Film 26.02.2020 18:00  
Kristián (1939) CS Film 23.02.2020 12:00  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 23.02.2020 11:00 (8/13) 
Ducháček to zařídí (1938) CS Film 22.02.2020 14:00  
Tři kroky od těla (1934) CS Film 21.02.2020 14:00  
Dva týdny štěstí (1940) CS Film 16.02.2020 22:00  
Hrdinný kapitán Korkorán (1934) CS Film 16.02.2020 12:00  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 16.02.2020 11:05 (7/13) 
Katakomby (1940) CS Film 14.02.2020 20:00  
Funebrák (1932) CS Film 12.02.2020 22:00  
Čapkovy povídky (1947) CS Film 12.02.2020 20:00  
U pěti veverek (1944) Prima MAX 12.02.2020 14:20  
Lízin let do nebe (1937) CS Film 11.02.2020 16:00  
Anděl na horách (1955) CS Film 10.02.2020 20:00  
Chlap jak hora (1960) CS Film 10.02.2020 14:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) CS Film 09.02.2020 12:00  
U pěti veverek (1944) Prima MAX 09.02.2020 11:25  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 09.02.2020 11:10 (6/13) 
U pěti veverek (1944) Prima 08.02.2020 16:55  
Tři vejce do skla (1937) CS Film 08.02.2020 14:00  
Nebe a dudy (1941) CS Film 05.02.2020 20:00  
Fantom Morrisvillu (1966) CS Film 04.02.2020 20:00  
Bláhové děvče (1938) CS Film 04.02.2020 16:00  
Dovolená s Andělem (1952) CS Film 03.02.2020 20:00  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 02.02.2020 11:10 (5/13) 
Dobře situovaný pán (1939) CS Film 01.02.2020 14:00  
Valentin Dobrotivý (1942) CS Film 31.01.2020 20:00  
Pokušení paní Antonie (1934) CS Film 29.01.2020 22:00  
Hudba z Marsu (1955) Prima MAX 29.01.2020 11:10  
Hordubalové (1937) CS Film 28.01.2020 12:00  
Přednosta stanice (1941) Jednotka 27.01.2020 01:35  
Poznej svého muže (1940) CS Film 26.01.2020 22:00  
Přednosta stanice (1941) Jednotka 26.01.2020 16:20  
Hudba z Marsu (1955) Prima MAX 26.01.2020 11:45  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 26.01.2020 11:10 (4/13) 
Hudba z Marsu (1955) Prima 25.01.2020 16:20  
Provdám svou ženu (1941) CS Film 25.01.2020 14:00  
Počestné paní pardubické (1944) CS Film 24.01.2020 22:00  
Tři kroky od těla (1934) CS Film 24.01.2020 14:00  
Ducháček to zařídí (1938) CS Film 22.01.2020 22:00  
O věcech nadpřirozených (1958) CS Film 21.01.2020 16:00  
Ducháček to zařídí (1938) Jednotka 20.01.2020 01:35  
Ducháček to zařídí (1938) Jednotka 19.01.2020 16:15  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 19.01.2020 10:55 (3/13) 
Kristián (1939) CS Film 17.01.2020 20:00  
Hrdinný kapitán Korkorán (1934) CS Film 15.01.2020 22:00  
Dva týdny štěstí (1940) CS Film 15.01.2020 12:00  
Lízin let do nebe (1937) CS Film 13.01.2020 12:00  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) Jednotka 13.01.2020 01:35  
Čapkovy povídky (1947) CS Film 12.01.2020 22:00  
Lidé na kře (1937) CS Film 12.01.2020 18:00  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) Jednotka 12.01.2020 16:15  
Funebrák (1932) CS Film 12.01.2020 12:00  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 12.01.2020 10:55 (2/13) 
Pozor, straší (1938) CS Film 10.01.2020 16:00  
U svatého Matěje (1939) CS Film 09.01.2020 18:00  
Kudy kam? (1956) CS Film 08.01.2020 22:00  
Anděl na horách (1955) CS Film 08.01.2020 20:00  
F. L. Věk (1970) [TV seriál] ČT1 05.01.2020 10:55 (1/13) 
Chlap jak hora (1960) CS Film 04.01.2020 14:00  
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) CS Film 03.01.2020 20:00  
Bláhové děvče (1938) CS Film 02.01.2020 16:00  
Tři vejce do skla (1937) Prima 02.01.2020 03:00  
Škola základ života (1938) NOVA 02.01.2020 01:50  
Ducháček to zařídí (1938) ČT1 01.01.2020 23:35  
Dovolená s Andělem (1952) CS Film 01.01.2020 20:00  
U pokladny stál (1939) Prima 01.01.2020 14:50  
Tři vejce do skla (1937) CS Film 01.01.2020 12:00  
Škola základ života (1938) NOVA 01.01.2020 11:25  
Poslušně hlásím (1957) Prima 01.01.2020 10:55  
Ducháček to zařídí (1938) ČT1 01.01.2020 08:00  
Kristián (1939) ČT1 01.01.2020 06:25  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) NOVA 01.01.2020 01:45  
Tři vejce do skla (1937) Prima 31.12.2019 15:40  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 31.12.2019 14:00  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) NOVA 31.12.2019 11:15  
Valentin Dobrotivý (1942) Prima 31.12.2019 10:05  
Kristián (1939) ČT1 31.12.2019 09:50  
Armádní dvojčata (1937) Prima 31.12.2019 02:35  
Hrdinný kapitán Korkorán (1934) NOVA 31.12.2019 02:05  
Poslušně hlásím (1957) Prima 30.12.2019 20:15  
Třetí rota (1931) CS Film 30.12.2019 16:00  
Armádní dvojčata (1937) Prima 30.12.2019 11:30  
Hrdinný kapitán Korkorán (1934) NOVA 30.12.2019 11:05  
Poslušně hlásím (1957) Jednotka 30.12.2019 00:55  
To neznáte Hadimršku (1931) ČT1 30.12.2019 00:10  
Grandhotel Nevada (1934) CS Film 29.12.2019 22:00  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 29.12.2019 18:00  
Šíleně smutná princezna (1968) Prima 29.12.2019 17:05  
Lízino štěstí (1939) Prima 29.12.2019 09:50  
Táto, sežeň štěně! (1964) ČT1 29.12.2019 06:25  
Šíleně smutná princezna (1968) Prima 28.12.2019 20:15  
Tři muži ve sněhu (1936) CS Film 28.12.2019 14:00  
To neznáte Hadimršku (1931) ČT1 28.12.2019 14:00  
Lízin let do nebe (1937) Prima 28.12.2019 08:50  
Poslušně hlásím (1957) Jednotka 27.12.2019 17:25  
Táto, sežeň štěně! (1964) ČT1 27.12.2019 12:30  
Valentin Dobrotivý (1942) Prima 27.12.2019 11:25  
O medvědu Ondřejovi (1959) NOVA 27.12.2019 04:10  
Poslední mohykán (1947) NOVA 27.12.2019 02:25  
Děvče z předměstí anebo Všecko příjde na jevo (1939) CS Film 26.12.2019 16:00  
O medvědu Ondřejovi (1959) NOVA 26.12.2019 13:20  
Poslední mohykán (1947) CS Film 26.12.2019 12:00  
Poslední mohykán (1947) NOVA 26.12.2019 11:15  
Provdám svou ženu (1941) Prima 26.12.2019 00:30  
Hrdina jedné noci (1935) CS Film 25.12.2019 22:00  
Král Šumavy (1959) CS Film 25.12.2019 20:00  
Těžký život dobrodruha (1941) CS Film 25.12.2019 14:00  
Lízino štěstí (1939) Prima 25.12.2019 12:50  
Noc na Karlštejně (1973) ČT1 25.12.2019 06:50  
Anděl na horách (1955) NOVA 25.12.2019 00:40  
Přednosta stanice (1941) ČT1 25.12.2019 00:05  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) CS Film 24.12.2019 20:00  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) CS Film 24.12.2019 18:00  
Lízin let do nebe (1937) Prima 24.12.2019 12:20  
O medvědu Ondřejovi (1959) JOJ 24.12.2019 08:55  
Noc na Karlštejně (1973) ČT1 23.12.2019 21:35  
Provdám svou ženu (1941) Prima 23.12.2019 13:20  
Anděl na horách (1955) NOVA 23.12.2019 12:35  
Kantor Ideál (1932) Prima MAX 22.12.2019 11:45  
Přítelkyně pana ministra (1940) ČT1 22.12.2019 07:40  
Přítelkyně pana ministra (1940) ČT1 21.12.2019 14:45  
Kantor Ideál (1932) Prima 21.12.2019 14:45  
Přednosta stanice (1941) ČT1 21.12.2019 09:35  
Klec pro dva (1967) CS Film 20.12.2019 16:00  
Lojzička (1936) CS Film 20.12.2019 14:00  
Důvod k rozvodu (1937) CS Film 18.12.2019 22:00  
Karel a já (1942) CS Film 15.12.2019 18:00  
Plavecký mariáš (1952) CS Film 14.12.2019 14:00  
Třináctý revír (1946) CS Film 11.12.2019 20:00  
Paklíč (1944) CS Film 08.12.2019 18:00  
Dva týdny štěstí (1940) Prima MAX 08.12.2019 10:45  
Dva týdny štěstí (1940) Prima 07.12.2019 14:25  
To neznáte Hadimršku (1931) CS Film 06.12.2019 20:00  
Vzdušné torpédo 48 (1936) CS Film 06.12.2019 18:00  
Zborov (1938) CS Film 03.12.2019 16:00  
Král Šumavy (1959) CS Film 01.12.2019 18:00  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 01.12.2019 14:20  
Král Šumavy (1959) Prima 30.11.2019 17:10  
Einstein kontra Babinský (1963) Československo HD 30.11.2019 16:40  
To neznáte Hadimršku (1931) CS Film 30.11.2019 14:00  
Klatovští dragouni (1937) Československo HD 30.11.2019 11:00  
Klatovští dragouni (1937) Československo HD 29.11.2019 20:15  
Noční motýl (1941) CS Film 29.11.2019 18:00  
Venoušek a Stázička (1939) CS Film 29.11.2019 14:00  
Král Šumavy (1959) Prima MAX 28.11.2019 20:00  
Noční motýl (1941) CS Film 25.11.2019 16:00  
Řeka čaruje (1945) ČT1 24.11.2019 06:30  
Řeka čaruje (1945) ČT1 23.11.2019 15:30  
Karel a já (1942) CS Film 23.11.2019 14:00  
Plavecký mariáš (1952) Československo HD 23.11.2019 11:35  
Plavecký mariáš (1952) Československo HD 22.11.2019 20:20  
Růžové kombiné (1932) CS Film 21.11.2019 18:00  
Teď zas my (1939) Československo HD 15.11.2019 12:20  
Teď zas my (1939) Československo HD 14.11.2019 20:20  
Tanečnice (1943) Československo HD 14.11.2019 14:50  
Třetí rota (1931) CS Film 14.11.2019 12:00  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 13.11.2019 20:00  
Tanečnice (1943) Československo HD 13.11.2019 17:30  
Zborov (1938) CS Film 12.11.2019 16:00  
Touha zvaná Anada (1969)  11.11.2019 23:15  
Venoušek a Stázička (1939) CS Film 11.11.2019 18:00  
Paklíč (1944) CS Film 11.11.2019 16:00  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) CS Film 10.11.2019 18:00  
U pěti veverek (1944) Československo HD 10.11.2019 13:35  
U pěti veverek (1944) Československo HD 09.11.2019 16:55  
Venoušek a Stázička (1939) Československo HD 09.11.2019 14:15  
Venoušek a Stázička (1939) Československo HD 08.11.2019 17:25  
Třináctý revír (1946) Československo HD 08.11.2019 11:50  
Třináctý revír (1946) Československo HD 07.11.2019 20:15  
Noční motýl (1941) CS Film 06.11.2019 22:00  
Třetí rota (1931) CS Film 05.11.2019 16:00  
Její pastorkyně (1938) Československo HD 05.11.2019 12:10  
Její pastorkyně (1938) Československo HD 04.11.2019 20:20  
Karel a já (1942) CS Film 03.11.2019 22:15  
Třináctý revír (1946) CS Film 03.11.2019 18:00  
Děti na zakázku (1938) Československo HD 02.11.2019 14:55  
Vzdušné torpédo 48 (1936) CS Film 02.11.2019 14:00  
Důvod k rozvodu (1937) CS Film 01.11.2019 22:00  
Děti na zakázku (1938) Československo HD 01.11.2019 17:35  
Růžové kombiné (1932) CS Film 31.10.2019 14:00  
Lojzička (1936) CS Film 29.10.2019 12:00  
Dovolená s Andělem (1952) NOVA 29.10.2019 00:05  
C. a k. polní maršálek (1930) ČT1 28.10.2019 23:45  
C. a k. polní maršálek (1930) CS Film 28.10.2019 18:00  
C. a k. polní maršálek (1930) ČT1 28.10.2019 13:10  
Dovolená s Andělem (1952) NOVA 28.10.2019 11:05  
Těžký život dobrodruha (1941) CS Film 27.10.2019 12:00  
Třetí rota (1931) CS Film 25.10.2019 14:00  
Děvče z předměstí anebo Všecko příjde na jevo (1939) CS Film 22.10.2019 12:00  
Fantom Morrisvillu (1966) VOYO 21.10.2019 13:20  
Fantom Morrisvillu (1966) VOYO 20.10.2019 15:25  
Fantom Morrisvillu (1966) VOYO 19.10.2019 18:30  
Tři muži ve sněhu (1936) CS Film 19.10.2019 14:00  
Grandhotel Nevada (1934) CS Film 15.10.2019 12:00  
Plavecký mariáš (1952) CS Film 13.10.2019 12:00  
Paklíč (1944) CS Film 12.10.2019 18:00  
Čintamani a podvodník (1964) CS Film 11.10.2019 22:00  
Růžové kombiné (1932) CS Film 10.10.2019 18:00  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 09.10.2019 20:00  
Venoušek a Stázička (1939) CS Film 08.10.2019 18:20  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) CS Film 07.10.2019 12:00  
Král Šumavy (1959) CS Film 05.10.2019 22:00  
Noční motýl (1941) CS Film 04.10.2019 14:00  
Zborov (1938) CS Film 03.10.2019 16:00  
Vzdušné torpédo 48 (1936) CS Film 02.10.2019 16:00  
Jedenácté přikázání (1935) Československo HD 01.10.2019 12:05  
Jedenácté přikázání (1935) Československo HD 30.09.2019 20:20  
Poslední mohykán (1947) CS Film 30.09.2019 20:00  
Nebe a dudy (1941) Prima MAX 29.09.2019 09:20  
Nebe a dudy (1941) Prima 28.09.2019 14:50  
Hrdina jedné noci (1935) CS Film 27.09.2019 22:00  
Jedna z milionu (1935) Československo HD 27.09.2019 14:05  
Jedna z milionu (1935) Československo HD 26.09.2019 17:20  
Lojzička (1936) CS Film 26.09.2019 12:00  
Jedna z milionu (1935) Československo HD 26.09.2019 11:25  
Jedna z milionu (1935) Československo HD 25.09.2019 20:05  
To neznáte Hadimršku (1931) CS Film 25.09.2019 20:00  
Armádní dvojčata (1937) Československo HD 25.09.2019 10:45  
Armádní dvojčata (1937) Československo HD 24.09.2019 20:20  
Jedna z milionu (1935) Československo HD 23.09.2019 14:20  
Děvče z předměstí anebo Všecko příjde na jevo (1939) CS Film 23.09.2019 12:00  
Vražda v hotelu Excelsior (1971) CS Film 22.09.2019 20:00  
Těžký život dobrodruha (1941) CS Film 22.09.2019 18:00  
Jedna z milionu (1935) Československo HD 22.09.2019 17:15  
Jedna z milionu (1935) Československo HD 22.09.2019 11:25  
Prstýnek (1945) Prima MAX 22.09.2019 11:15  
Švadlenka (1936) ČT1 22.09.2019 06:40  
Jedna z milionu (1935) Československo HD 21.09.2019 20:05  
Švadlenka (1936) ČT1 21.09.2019 15:35  
Prstýnek (1945) Prima 21.09.2019 14:45  
Komediantská princezna (1936) Československo HD 20.09.2019 13:45  
Komediantská princezna (1936) Československo HD 19.09.2019 17:00  
Komediantská princezna (1936) Československo HD 19.09.2019 11:55  
Důvod k rozvodu (1937) CS Film 18.09.2019 22:00  
Komediantská princezna (1936) Československo HD 18.09.2019 20:20  
Třináctý revír (1946) CS Film 18.09.2019 20:00  
Komediantská princezna (1936) Československo HD 16.09.2019 13:50  
Grandhotel Nevada (1934) CS Film 16.09.2019 12:00  
Manželství na úvěr (1936) Československo HD 16.09.2019 11:20  
Einstein kontra Babinský (1963) CS Film 15.09.2019 22:00  
Manželství na úvěr (1936) Československo HD 15.09.2019 20:20  
Komediantská princezna (1936) Československo HD 15.09.2019 17:05  
Nikdo nic neví (1947) Československo HD 15.09.2019 14:40  
Komediantská princezna (1936) Československo HD 15.09.2019 11:55  
Komediantská princezna (1936) Československo HD 14.09.2019 20:20  
Nikdo nic neví (1947) Československo HD 14.09.2019 17:25  
C. a k. polní maršálek (1930) CS Film 13.09.2019 22:00  
Venoušek a Stázička (1939) CS Film 13.09.2019 18:00  
Pět z milionu (1959) Československo HD 12.09.2019 13:50  
Plavecký mariáš (1952) CS Film 11.09.2019 20:00  
Pět z milionu (1959) Československo HD 11.09.2019 16:50  
Tři muži ve sněhu (1936) CS Film 09.09.2019 16:00  
Městečko na dlani (1942) Československo HD 09.09.2019 11:00  
Městečko na dlani (1942) Československo HD 08.09.2019 20:15  
Anton Špelec, ostrostřelec (1932) CS Film 08.09.2019 18:00  
Paklíč (1944) CS Film 07.09.2019 14:00  
Lidé pod horami (1937) Československo HD 06.09.2019 12:25  
Lidé pod horami (1937) Československo HD 05.09.2019 20:20  
Karel a já (1942) Československo HD 05.09.2019 14:55  
Růžové kombiné (1932) CS Film 05.09.2019 12:00  
Král Šumavy (1959) CS Film 04.09.2019 20:00  
Karel a já (1942) Československo HD 04.09.2019 17:10  
Zborov (1938) CS Film 02.09.2019 16:00  
Karel a já (1942) CS Film 01.09.2019 18:00  
Studujeme za školou (1939) Prima MAX 01.09.2019 12:10  
Studujeme za školou (1939) Prima 31.08.2019 13:00  
To neznáte Hadimršku (1931) CS Film 28.08.2019 20:00  
Partie krásného dragouna (1970) VOYO 27.08.2019 18:15  
Lojzička (1936) CS Film 27.08.2019 18:00  
Poslušně hlásím (1957) CS Film 26.08.2019 20:00  
Hrdina jedné noci (1935) CS Film 26.08.2019 12:00  
Když se čerti rojili (1966) [TV inscenace] ČT1 24.08.2019 07:00  
Poslední mohykán (1947) CS Film 21.08.2019 20:00  
Děvče z předměstí anebo Všecko příjde na jevo (1939) CS Film 20.08.2019 18:00  
Grandhotel Nevada (1934) CS Film 18.08.2019 22:00  
Těžký život dobrodruha (1941) CS Film 18.08.2019 12:00  
Hudba z Marsu (1955) Prima MAX 18.08.2019 10:55  
Hudba z Marsu (1955) Prima 17.08.2019 12:00  
Důvod k rozvodu (1937) CS Film 16.08.2019 20:00  

 

TV Program

ČT1 - Abeceda hvězd

14:20 - 15:20

32 minut již uběhlo
28 minut zbývá do konce

ČT2 - Řím, věčné město

14:25 - 15:20

27 minut již uběhlo
28 minut zbývá do konce

NOVA - Odložené případy (2003) [TV se...

14:00 - 15:00

52 minut již uběhlo
8 minut zbývá do konce

Prima - Policie Hamburk (2007) [TV ser...

14:30 - 15:30

22 minut již uběhlo
38 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 166817
Osobností: 661942
Fotografií: 651329
Plakátů: 313213
Obsahů a biografií: 153763
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Místní hrdina (1983)

,,Komedie" s hořkým námětem

Místní hrdina
Britská filmová scéna měla   vždy štěstí na režiséry   i náměty..Zápletka o tom,   jak lze si koupit zátoku i   půdou vypověděla o tom, co   více >

Autor: POlYEKRAN | Hodnocení: 9 / 10

Annabelle 3 (2019)

Annabelle 3
O kapánek lepší než   dvojka, na úrovni "The Nun" a   La Llorona", což jsou   alespoň trochu slušnější   horory z poslední doby, co   jsem více >

Autor: curil | Hodnocení: 7 / 10

Tajemství proutěného košíku (197...

Tajemství proutěného košíku
Určitě dobře udělaný   prázdninový seriál pro   děti a mládež. Paní   Zinnerová napsala kvalitní   scénář s propracovanými   postavami a více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Život a doba soudce Roye Beana (...

Život a doba soudce Roye Beana
Bohužel nemohu sdílet   nadšení ani vysoká   hodnocení. Komediální   western je věc ošidná a už   párkrát se ukázalo, že   humor s akcí nemusí více >

Autor: FLA | Hodnocení: 4 / 10

Za svědka půjde počítač (1987) [...

ČT3

Za svědka půjde počítač
ČT3 je kanál vzniklý v   době koronavirové krize   proto, aby se senioři cítili   lépe. Tedy jako v době   normalizace.
A tento zbrusu   nový více >

Autor: mikee007 | Hodnocení: 2 / 10

Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Jaroslav Marvan

Marvan Jaroslav

Naposled navštívené:
Jaroslav Marvan

Marvan Jaroslav

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.387/0.34