Poslední komentáře

 
janka29
Hodnocení: 5
Přidáno: 20.01.2020 18:32
Ako som sa tesila na tento film, tak ma sklamal...neviem, nieco mi tam chybalo, ale netusim, ze co....
PORTER
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.01.2020 18:23
Horor spíše pro dětské pokolení asi taky proto že v tom hlavní roli hrají děti,efekty ujdou,mimo děsivích scén kde se objeví sem tam nějaká oblůdka,je ve filmu i trocha romantiky mezi dětmi a humoru, když parta kluků vejrá na holku v palvkách s otevřenou pusou.
PORTER
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.01.2020 18:06
Akční podívaná která nezklamala,G,Butler jako vycvičený profík který si poradí i když ho namočí do sraček a hodí na něj pokus o vraždu prezidenta,akční scény se docela povedly,příběh trochu ohraný.
PORTER
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.01.2020 17:48
Herecky to bylo dobře zahraný ale že bych z toho snímku byl nadšený to asi ne ,a ani to podruhé vyhledávat nebudu,komik kterému se nedaří prosadit a ještě k tomu má jakou si chechtací nemoc,v jednu chvíli mu rupne v kouli když jede ve vlaku vytáhne bouchačku a začne řádit a ke konci to odnese i R.D.Niro,do chvíle než začne zabíjet to nebylo tak záživný až pak to začne být napínavější jinak dost psycho.
wena
Hodnocení: 5
Přidáno: 20.01.2020 16:56
Přiletí aby spasil zemí před lidskou rasou. Nakonec je z toho slátanina jak napravit a polepšit lidstvo. Nezachrání to ani Keanu v hlavní roli.
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.01.2020 15:54
Tahle krimi TV minisérie měla navíc, první díl 80%, druhý 60% jako celek logicky něco mezi tím. Škoda, že to nebylo podobně zajímavé a napínavé jako první díl, ale to už jsem zmiňoval. I tak nebyla to ztráta času a stojí za vidění.
FLA
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.01.2020 15:51
Tak druhý díl, menši kalitativní sešup dolů. Čekal jsem jiné rozuzlení a drsnější větší jízdu, rozehráno prvním dílem bylo slušně, ale tu zlověstnost a depresi se nepodařilo v druhém díle uplatnit víc. Pár náhod, několik nelogičností a menší ztráta tempa + uspěchaný konec to ubírá body, ale i tak stále na naše poměry dobré.
martin.stusak.9
Hodnocení: 9
Přidáno: 20.01.2020 15:12
Snímek svým námětem v podstatě navazuje na neméně kvalitní film 'Exploze' (1992), kde se v roli pyrotechnika vyřádil Pierce Brosnan. Vetřel se i Steven Seagal se svým snímkem Profesionál (2001), ale to už byl spíše filmový omyl. Ve filmu 'Zděšení' se proti sobě postavili coby pyrotechnik Jeff Bridges a coby uprchlý terorista IRA ve snaze se mstít Tommy Lee Jones. Ano, jde tu především o pomstu odsouzeného zločince, takže v podstatě nic neznámého. Devadesátá léta akčním snímkům přála a tento je rozhodně jeden z mnoha povedených. Dokonce se pyšní i filmovým pyrotechnickým rekordem. Na svou dobu prezentuje největší výbuch, jaký kdy byl pro potřeby filmu vytvořen. Ano, je to ten z přístavu. V devadesátých letech také vzniklo mnoho tzv. IRA filmů a tento se taktéž řadí mezi ně. Odkaz na IRA ale není zase až tak relevantní. Jde tu jen o souboj dvou chlapíků, kteří se vyznají ve výbušninách. Charakterově však oba budí jisté sympatie a tak téměř vytváří divácký spor komu fandit více. Hrdinovi nebo antihrdinovi? Scénář je dobře zpracovaný přesně pro potřeby filmové popcornové zábavy. Snímek oplývá svěžestí, vyrovnaností a přijatelnou plynulostí. A tak zanechává plný ucelený filmový zážitek. Po zhlédnutí filmu ještě hodně dlouho bude v uších znít známá píseň od irské kapely U2.
dreamerCZ
Hodnocení: 1
Přidáno: 20.01.2020 14:35
Doufám, že se tenhle škvár bude Halle Berry do smrti stydět. Je neskutečný jak strašně špatně tady hrála. Teda spíš přehrávala. Ovšem to vlastně všichni včetně starý otrkaný harcovnice jako je Sharon Stone. Tak nejspíš to byl záměr režiséra :D
Ovšem co je ještě horší, než "hraní" hlavní protagonistky, je její chůze. Jak ta nejlacinější děvka.
martin.stusak.9
Hodnocení: 9
Přidáno: 20.01.2020 14:24
Mistři hrůzy Boris Karloff a Bela Lugosi ve společném filmu je stejný fanouškovský fenomén jako akční hrdinové Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone 'Plán útěku' (2013). Třicátá léta byla v hororovém žánru velice plodná a tak vznikly takové filmové fenomény, že se staly doslova a do písmene filmovou klasikou. Nebo je někdo, kdo nezná například Drákulu či Frankensteina? S podivem se to netýká tohoto snímku. A to se stal filmovým milníkem v oblasti použití hudby. Hrůzostrašné či jinak děsivé scény se tu sice tolik nevyskytují, avšak hororová síla je ve scénáři a hlavně v dialozích, které jsou v těch nejlepších momentech ostré jako břitva. Vizuální stránka a patřičné kulisy pro vytvoření atmosféry již byl zavedeným standardem. Satanismus je téma příběhu pana a paní Allison, kteří si vyjeli na svatební cestu do Budapešti, která se po setkání s určitým člověkem ve vlaku nakonec vyvine zcela jinak, než jak by si jistojistě představovali. Ve třicátých letech tak děsivý film, že byl v některých státech rovnou zakázán. Dnešní divák samozřejmě nad tím bude kroutit hlavou, ale když se zaměří na herecké projevy obou protagonistů, k tomu obrazové hrátky světla a stínů a dobu vzniku, kdy se na hororové filmy přeci jen shlíželo poněkud jinak, nemůže být již na pochybách. Výprava je jednoduchá, avšak patřičná pro ucelený futuristický nádech. Načasovaná hrůza vytváří surrealistickou atmosféru podpořenou klasickou hudbou od takových skladatelů, jako je Ludwig van Beethoven, Frantz Schubert či Johann Sebastian Bach. Vše pevně sedí a vytváří opravdový dobový filmový zážitek. Ne, skutečně je škoda, že je snímek zapomenutý.
martin.stusak.9
Hodnocení: 9
Přidáno: 20.01.2020 10:34
Chudý, avšak velice vášnivý mladý muž se horlivě zamiluje do bohaté mladé ženy. Jenomže právě onen sociální rozdíl je propastný problém v jejich vztahu. "Ten mladík není pro tebe!", zazní z úst rodičů dívky. Jako bychom to už neznali. A tak bude jistojistě i předvídatelný celý příběh. Ale jedná se o krásný příběh, který romanticky založeného diváka pohladí a příjemně zahřeje na duši. Avšak pozor, ono to není zase až tak jednoduché, jak to vypadá. Příběh se otevírá v nějakém pečovatelském domě, kde starší muž navštěvuje starší ženu trpící ztrátou paměti, aby jí četl příběh o Noahovi a Allie odehrávající se ve čtyřicátých letech 20. století, který jí má připomenout jejich první dávné společné setkání. A tak tu tedy máme dvě úrovně milostného soužití. Mnohý divák, neoplývající se atmosférou romantismu, si samozřejmě řekne, že je děj plný klišé a vůbec různých nesmyslností, jenomže bez toho by to prostě nešlo. Jednoznačný a jednoduchý děj za použití klasické romantické šablony má v jádru věci jistou dokonalost. Silný milostný příběh dvou zamilovaných lidí, kteří musí projít zkouškou času. A jak je tu striktně ukázáno, ani v tomto na věku vůbec nezáleží. V každém se musí bojovat. A to i v případě lásky, která lidi inspiruje k tomu, aby byli ve svém jádru lepší a překonali velké životní překážky. Jen tak se mohou dostavit jisté zázraky. Je to film, který oplývá ohromnou emocionální silou. Takže kdo si rád u romantických filmů popláče, bude potřebovat víc jak jeden kapesník. A to zcela bez nadsázky.
New
Hodnocení: 6
Přidáno: 20.01.2020 10:13
Tragickej život vyprávěnej s humorem ... Nic jinýho o tom nelze říct. Některý pasáže i pobaví, rozesmějou, jiný ne. Je to takovej ten film, co stačí vidět jednou. Duši neobohatí, ale zase nenaštve.
Zdendalin
Hodnocení: 10
Přidáno: 20.01.2020 09:28
Velmi příjemné drama z mého pohledu. Jiřinka B. vynikající, jen jsem nečekal tak dramaticky závěr, ale spíše dotahnuti děje do záchrany.
Petrkey
Hodnocení: 7
Přidáno: 20.01.2020 03:21
Klasický noir film ze zlaté hollywoodské éry, natáčený přímo ve věznici San Quentin. Příběh od první minuty až do poslední napínavý, i když ve skutečnosti nepravděpodobně proveditelný. Jack Palance sehrál dvojroli s přehledem. Pro Barbaru Lang to byl debut v hlavní ženské roli, zahrála slušně, ale další nabídky se moc nehrnuly a zůstaly jen nízkorozpočtové béčka. Podobných blonďatých diblíků měla studia v portfoliu desítky a Lang nijak nevybočila. V každém případě je tento film zážitkem, s přihlédnutím k současnému marastu, velkým zážitkem.
topipig
Hodnocení: 8
Přidáno: 20.01.2020 00:51
Jiří Svoboda byl v osmdesátých létech mistrem napětí, což dokazuje i v tomto psychologickém televizním filmu z laboratorního prostředí. Jana Brejchová v roli veterinářky Evy, která má po kolegovi převzít celé oddělení výzkumu se nešťastně dostane do situace, která změní její pohled na svůj život. Atmosféra je dokonalá, k čemuž přispívá hudební nahrávka mého oblíbence Jozefa Revalla, která střídá synťácké zvuky s reálnými nástroji. Jiří Svoboda holt tenkrát uměl a každý jeho film byl silný zážitek.
topipig
Hodnocení: 3
Přidáno: 20.01.2020 00:30
Druhé pokračování dopadlo bohužel přesně tak, jak jsem předpokládal. Do popředí se dostávají milostné vztahy, přičemž hlavní téma je jaksi v pozadí, scénář začíná fantazírovat, náhody se obstojně kupí a vše vrcholí úplně přestřeleným finálem, za který by se nemusela stydět jakákoliv parodie na mafiánské téma. Ještě ke všemu posledních 15 minut je na sebe tak narychle nalepených, že celá gradace je v čudu. Připadá mě, jakoby každý díl psal jiný scénárista, jinak si to nedokážu vysvětlit. První díl fakt parádní práce i zápletka a druhý díl nesmyslná a nepřesvědčivá taškařice.
topipig
Hodnocení: 4
Přidáno: 20.01.2020 00:07
enhle způsob natáčení jsem moc nepobral, ačkoliv filmy Jaromila Jireše mám z velké většiny rád. Vadily mě rychlé prostřihy a celková zmatenost. Do příběhu jsem se nemohl dostat a brzy mě sledování počalo nudit. Myšlenka nebyla špatná, ale zpracovaní se nezdařilo. Ani herecké obsazení mě nějak nenadchlo včetně mé milované Jany Brejchové (ta její paruka byla příšerná), natož pak hudba Ladislava Štaidla. Páralovu poetiku vkusně přenést na plátno se rozhodně nepovedlo. Mnohem větší průser přece jen byli Milenci a vrazi.
Rastaman33
Hodnocení: 1
Přidáno: 19.01.2020 22:06
Žůžo nůďo...kanál dvacetsedm. Brutální nuda s ekoufňukaným nábojem. Zřejmě natočeno na objednávku Evropské komise. Nesympatický smrad Jaden Smith opruzuje celý film a bohužel se ho nezbavíme až do konce. Nanoboti sice zničí živé i neživé, ale sejmout toho smrada v tunelu je nenapadne. Pochybuji, že by po tomhle školení chtěla ještě lidská civilizace vůbec pokračovat. Vidět jednou mi fakt stačilo.
Frolíček
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.01.2020 21:51
Tak nevím...špatný start je jedna věc, ale zatímco v jinošském věku se ňoumovitost dá omluvit mladickou nerzvážností, po třicítce už to není ani k politování. Filmarsky dobré, herecky taky nelze celkem nic vytknout, zvláště Petra Špalková byla moc dobrá, ale každý svého štěstí strůjcem a Pepa nebyl smolař, ale trouba a pro ty já moc pochopení nemám, možná jen trochu lítosti. Možná kdyby na konci dal Pepa manželce pár přes držku, vzala bych ho víc na milost.
twins
Hodnocení: 5
Přidáno: 19.01.2020 20:11
Z mně tedy nic moc,téma je v pohodě,ale nevím pro koho to bylo určené??Pro dospělé asi ne-jsou tam prvky dost slabé pohádky a pro děti je to zase moc drastické,ve výsledku dost trapné,rozhodně na dvojku se dívat nebude-pokud bude-a podle posledního dílu zřejmě ano...
Máša13
Hodnocení: 7
Přidáno: 19.01.2020 20:08
Přiznám,
že toto byl první film s D.Craigem,který jsem viděl a celkem mile mě překvapil.Co se týká snímku, rozhodně bych v souvislosti s ním nepoužíval slova jako mysteriózní,drama a neuvěřitelné rozuzlení.Naopak mu sluší "výborně a zajímavě natočeno","super herecké výkony","skvělá kamera" apod. Relativně nižší hodnocení dávám právě kvůli tomu,že mi chybělo takové to překvapené "no tý vole" na konci.
Máša13
 
Přidáno: 19.01.2020 20:02
Typická
"sklepácká" komedie,která rozhodně není pro každého,ale mě docela bavila.I hudební složka byla dobrá, herecké výkony slušné a absurdita rozhovorů úžasná:-) Škoda že občas bylo hercům mizerně rozumět, ale za to spíše mohl rok výroby...
Naomi21
Hodnocení: 9
Přidáno: 19.01.2020 18:08
Automobilový sport mě sice moc nebere, ale tento film je trefou do černého i pro "nefanoušky" vůně benzinu. Po celou dobu diváka drží u plátna (obrazovky) dechberoucí nasnímání závodů, prokládané klidnějšími (ale přesto rozhodně ne nudnými) záběry ze života závodníků (tedy po většinu dobu Kena Milese). Filmu jde i odpustit skutečnost, že si některé důležité detaily přikrášlil, ale vesměs jde o střípky, které mají za úkol udržet divácky zajímavou podívanou. Pro mě celkem překvapivá dvojka v hlavních rolích Matt Damon a Christian Bale fungují jako hodinky (ač jsem si je jako tandem před zhlédnutím filmu moc představit nedokázala) a do svých rolí přesně zapadají.
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 19.01.2020 17:58
Píše se rok 2000 a stane se nečekané. Skupinka zlodějů snažící se ukrást obrazy během činu probudí nejděsivějšího upíra všech dob. Samotného Drákulu. A protože je na konci 20. století svět poněkud jiný, věci a vůbec události se začnou ubírat zcela jiným směrem, než jak bývá obvyklé. Nová éra Draculy je tedy tu. Nejedná se ani tak horor jako vcelku o stylový thriller skutečně v nezvyklém podání. Vzorec upírských filmů je do značné míry udržován, jen není děsivý, jak by se mohlo tradičně očekávat. Snímek je působivý ve svém popcornovém pojetí thrilleru. O nic jiného než o obyčejnou zábavu tady skutečně vůbec nejde. Samozřejmě se několik slabších míst najde, ale přijde na to, jakým směrem se chtěl režisér Patrik Loussier vydat. Každopádně s jinými upírskými filmy je tento naprosto nesrovnatelný.
Naomi21
Hodnocení: 8
Přidáno: 19.01.2020 17:57
Ač se děj filmu po několika týdnech může vykouřit z hlavy, zůstává tu dojem, pocit z neutěšeného života neúspěšného komika, jehož neúspěch je z velké části zapříčiněn nemocí. Hlavní (anti)hrdina se postupně víc a víc propadá na dno své rozervané psychiky, aby právě v této narušenosti nalezl svou osobní rovnováhu, která ale pro okolní svět nebude mít vždy pozitivní dopad... Celý film stojí a padá se skvělým výkonem Joaquina Phoenixe v hlavní roli.
FLA
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.01.2020 17:30
Zas taková jízda jak píše text distrubutora to nebyla, chybí větší napětí a ty slibované zvraty. Jinak natočeno dobře, jen poněkud zdlouhavě a jednotvárně, i tak jako špionážní thriller na jednu čumendu, lze v pohodě přežít - 60%.
martin.stusak.9
Hodnocení: 7
Přidáno: 19.01.2020 17:12
Temná 50. léta, USA, Washington DC. Studená válka je v plném proudu a vládní propaganda neustále udržuje americkou populaci v obavách z útoku Sovětského svazu. Hrozba jaderné války hrozí z obou stran barikády. A do takové atmosféry náhle přiletí kosmická loď, ze které vystoupí muž a prosí lidstvo a mír a porozumění, jinak v opačném případě za své činy bude pykat. Takové je politické pozadí filmové sci-fi klasiky natočené dle románu Harryho Batese 'Farewel to the master' vydaného v roce 1941. Dnes už vcelku těžkopádný konverzační snímek o soucitném mimozemšťanovi snažící se pochopit nelogický lidský sklon k násilí. Byla v jeho osobnosti snaha vytvořit symbol spasitele podobného Ježíši Kristu? Těžko říct. Jeho inteligentní vystupování a myšlenkové sounáležitosti k daným skutkům a jednoznačnostem k tomu skutečně inklinují. Je tady spousta vyřčených věcí k zamyšlení. Když si vezmeme jenom senzacionismus médií a způsob, jakým strach ovládá životy těmi, kteří je ovládat chtějí, je nejen stále aktuální, ale i nadčasový. Snímek byl natočen naprosto jednoduchou cestou. Minimum speciálních efektů a velmi často statická kamera. Po herecké stránce také není o co stát. Herci jen na určitých místech od říkají svůj text a je hotovo. Napětí tedy žádné, o nějaké atmosféře nemůže být řeč už vůbec. I tak se v rámci žánru se jedná o klasiku, která by se měla velmi často připomínat v rámci osvěty protiválečný skutků.
martin.stusak.9
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.01.2020 15:42
Road movie jaký snad svět neviděl. Ztřeštěná komedie s dvěma potrhlými kamarády jedoucí napříč Amerikou, jen aby jisté ženě vrátili údajně zapomenutý kufřík na letišti netušíc, že je plný peněz a že tam byl ponechán schválně coby výkupné pro únosce. Ano, u Hollywoodu je zcela běžné, že se do komedie vkládá kriminální motiv a tak ani tento snímek nemůže být výjimkou. Jim Carrey opakující svůj komediální talent předvedený už ve snímku 'Ace Ventura: Zvířecí detektiv' (1994) a Jeff Daniels snažící se mu sekundovat. A vcelku se daří, jenomže čím je ten snímek starší, tím víc dané ztřeštěnosti každou další minutou stopáže spíše padají do neskonalé trapnosti. Humoru je tu samozřejmě více než dost, ale ty neustálé ksichtíky a přetvářky prostě velmi brzy unaví. Film je tak hloupý až je zábavný v celém svém konceptu těžkopádnosti. Snímek je tedy určen hlavně pro ty diváky, které pobaví, když se dospělí chovají jako děti. Nic víc, nic míň.
Karius
Hodnocení: 3
Přidáno: 19.01.2020 14:06
Na kreslených želvách jsem vyrůstal. Jedna z nejlepších věcí v dětství byl Magion, Vega, kačeři a spol. a právě želvy. Ale tohle je k smíchu. Vůbec mě to nebavilo a není to tím, že už nejsem dítě, ale bylo to prostě trapný. 30%
martin.stusak.9
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.01.2020 12:57
Námět příběhu je založen na jednoduchém konceptu. Muž bílé pleti, manažer Walter Whitney, se jednoho dne dozví, že má syna tmavé pleti, čímž se mu život následně obrátí o 180 stupňů. Filmový veterán George Segal vs Denzel Washington, pro nějž to byla naopak první velká role. Děj je založen na komediálnosti, jehož humor bohužel na dnešní doby značně zestárnul, takže kromě ohromné užvaněnosti onoho překvapeného otce tu už zbývá pouze moralizace ohledně rasismu. Bílý člověk je tu prostě postaven do naprosté nadřazenosti vůči tmavé pleti a daná situace, vlivem které Walter přijde o rodinu, o práci a svůj typický sociální příjem, je donucen prožívat to samé, co lidé pleti tmavé. Rasových střetů v různých situacích je tu požehnaně a to z jediného důvodu. Diváka to má přimět k zamyšlení. Něco funguje, něco ne. Snímek není dobrý, kupodivu ani špatný. George Segal tu exceluje a Denzel Washington mu svým způsobem nahrává. Jenomže po zhlédnutí tento film prostě z hlavy vyšumí. Škoda, myšlenka námětu k zamyšlení skutečně je.
petrusmev
Hodnocení: 7
Přidáno: 19.01.2020 11:21
Jak málo stačí, aby všechno bylo jinak... filmaři si mohou hrát a filmy s touto myšlenkou mají vždy úspěch. Lolu běžící o život jsem viděl v době vzniku a moc se mi líbila, po dvaceti letech jsem kritičtější - moc klipovité, nesympatický Manni, hloupé kasino, manýristická hra na efekt. Ale ta energie filmu stojí zato.
wena
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.01.2020 23:14
Nejlepší na tom všem byla královna zrzka. Jak to u takových filmů bývá tak je to samá intrika a zrada.
Rastaman33
Hodnocení: 9
Přidáno: 18.01.2020 22:21
Tradičně skvělý Tom Hanks ve zvláštním příběhu z jednoho letiště. Zážitky Viktora byly dost uvěřitelné, až na ten důvod k návštěvě New Yorku. Podpis? To jako fakt? Migrační úředník se snaží zjistit, co má Viktor v plechovce? Nemají takhle možnost prošacovat při prohlídce cokoli? Včetně lžíce v krku a gumové rukavice?
topipig
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.01.2020 21:32
Tým pod vedením Karla Kachyni ve složení Ota Hofman scénárista, Josef Illík kameraman a Zdeněk Liška hudební skladatel vytvořil řemeslně kvalitní, poetickou a dětskou fantazií prošpikovanou krásnou podívanou. Tenhle film vyloženě hladí po duši a evokuje dřívější dětství bez jakékoliv techniky a vymožeností. Já tohle na Karlu Kachyňovi a jeho filmech obdivuji a mám strašně moc rád a také velmi oceňuji to, jak jsou jeho dětští hrdinové přirození. Moc se mě líbila malá Zuzana Fišerová, později známá jako Douchová, pomocnice v knihkupectví Darka Vrány. Luxusní byla také scénka, ve které děti z plácačky popíjely slivovici a učitelka je pak kárala a za trest musely stokrát napsat "Kdo pije nemyslí, kdo myslí nepije". Jak výstižné heslo :). Vlak do stanice Nebe patří do kategorie Kachyňových dětských snímků, kde má v dějové linii první místo dětská fantazie.
topipig
Hodnocení: 3
Přidáno: 18.01.2020 21:11
Tahle veselohra mě nikdy nebavila pro svou trapnou a hloupou zápletku, v níž se Adina Mandlová v přestrojení za chlapce pitvoří, fňuká a celkově je na ranu. Většina filmů z třicátých let naivitou překypovala podobně jako tenhle, ale přesto si aspoň trochu zachovávala nějakou důstojnost a vtip. Holka nebo kluk nemá ani jedno. Ani po herecké stránce se žádná sranda nekoná, Adina to v hlavní roli rozhodně nevytrhne a nebýt Václava Trégla v roli Anatola, ani jednou bych se nezasmál.
PROCESOR
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.01.2020 20:09
PROCESOR!
Klasická taškařice, kde hlavní hrdina patří k prezidentový ochrance a je nespravedlivě obviněn z jeho atentátu. A tak mu nezbývá než se vydat proti celému systému, který ho doposud živil. Musí se do toho zavlíst ještě jeho vyděšená žena a malá dcerka a také ztracený otec, který se našel po 30. letech. Pak musí pár prima agentů-agentek z FBI zemřít a ukázat prstíkem na prohnilí systém soukromého sektoru. Celý se to zamíchá a je to, počkat na něco sem zapomněl, na závěr musí ještě proletět hodně nízko stíhačky, nebo aspoň ukázat vlaječku…
martin.stusak.9
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.01.2020 19:55
Třetí volné pokračování této žraločí série u diváků dopadlo zcela stejně, jako snímek 'Halloween 3' (1982), který byl natočen rok předtím. Změnil se námět a místo konání a diváci to prostě nepřijali. Tvůrci se tedy vrátili k původní myšlence a tím i k postavám. Časový odstup tohoto čtvrtého snímku však udělal své a tak byly v postavách provedené změny. Šéf místní policie Brody je vlivem infarktu po smrti, na policii nastoupil jeho syn a středem všeho dění je tentokrát vdova Allen Brody. A opět se chystá oslava a opět začne útočit bílý žralok. Myšlenkou celého dějství je, že se chce na Brodyho rodině mstít. A tak se vše obrací v rodinné drama, bohužel nemající tendenci ozvláštnit koncepci hrozby, napětí a strachu. Pouze se recykluje původní námět okořeněný pouze jediným nápadem. Scénář je po dějové stránce napsán naprosto bezmyšlenkovitě, z naprosto nudnými dialogy a absencí jakéhokoliv napětí. Zábavnost celého snímku tedy upadá v niveč. Dopadnout to s tímto snímkem tedy nemohlo jinak. Více zbytečné pokračování být už prostě nemohlo.
curil
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.01.2020 19:45
Muž je mrtvý
... volně přeloženo. Mistr režie kriminálních filmů Jacques Deray nezvykle točil téměř celý film v Americe. Prostředí Los Angeles, pro zabijáka Luciena nepřátelské, nevyzná se v něm. Prožívá pro něho nezvyklé situace, je zvyklý na pařížské podsvětí, které zná dlouhá léta jako své boty. Situace je horší tím, že on jako nájemný vrah, je pronásledován ještě krutějším zabijákem. Režisér filmem skládá hold klasickým kriminálkám, jak námětem tak americkými bouráky všemožných značek při honičkách. Skvělá je závěrečná scéna na pohřbu. Oba hlavní představitelé v rolích nájemných vrahů stojících proti sobě, Jean-Louis Trintignant a Roy Scheider, se svého úkolu zhostili na jedničku. Jean-Louis jako emociální typ, kdežto Roy jako chladný vrah. To mu jde více, než ti kladní hrdinové, kterých se později nahrál až moc. Na druhou stranu příběhu chybí trochu více napětí, ale divák musí brát v potaz téměř padesát let od natočení filmu.
martin.stusak.9
Hodnocení: 9
Přidáno: 18.01.2020 19:01
Akční hororový  western, ve kterém exceluje Danny Trejo, s tak temnou atmosférou, že by se dala doslova krájet. Nejdrsnější antihrdina z toho nejdivočejšího západu, jaký tady snad ještě nebyl. Námět i styl zpracování je vlastně svým způsobem obdobný snímku natočeného na základě komiksů 'Vrána' (1994). Jen tu máme poněkud složitější charakter hlavní postavy. Jedná se o muže, který dělal špatné věci, ale svým způsobem není zlý a v podstatě se jen snaží o zmíněné vykoupení a zároveň o pomstu. Danny Trejo i přes svůj věk prokazuje stále plnou energii pouštět se do takovýchto snímků. Jeho drsná nátura je stále uvěřitelná každým záběrem a v ničem nenechá na pochybách. Propojení hororového žánru z westernem už tady bylo několikrát a ne vždy se to povedlo. Tentokrát je to pecka. Scénář jedinou vteřinou neulpívá na maličkostech a nepadá do skličujících zbytečností a nudností. Myšlenka děje je svou jednoduchostí srozumitelná a pevná jako skála. Tohle prostě chytí a nepustí. Drsná akční hororová zábava a nic víc. Režisér Roel Reiné tentokrát předvedla úžasnou práci. P.S. A jen tak mimochodem, samotného Satana si střihl Mickey Rourke.  
FLA
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.01.2020 18:49
Novej začátek, starej dům, rekonstrukce domu, muž se zvláštní minulostí a nějaké ty temné síly a pak i vraždy? No tyhle filmy s tématikou něčeho neuchopitelného, duchařského nebo kýho čerta mně moc neberou, čekal jsem jinej film - 40%.
elvandenbmars
 
Přidáno: 18.01.2020 17:45
Montres de poche
<br><strong><a href="http://www.watchesreplicaoem.top/fr/">montres IWC rabais</a></strong><strong><a href="http://www.watchesreplicaoem.top/fr/">montres Rolex en vente</a></strong><strong><a href="http://www.watchesreplicaoem.top/fr/">autorisation de les Patek Philippe vente</a></strong><br><br>
[url=http://www.watchesreplicaoem.top/fr/]montres IWC rabais[/url][b][url=http://www.watches
elvandenbmars
 
Přidáno: 18.01.2020 17:45
Michael Kors Bedford u0026 Astor
<strong><a href="http://www.pandora-jewelryoutlet.top/fr/">sortie pandora</a></strong><br><strong><a href="http://www.pandora-jewelryoutlet.top/fr/">pandora bijoux</a></strong><strong><a href="http://www.pandora-jewelryoutlet.top/fr/">perles pandora</a></strong><br><br>[url=http://www. pandora-jewelryoutlet.top/fr/]sortie pandora[/url]
[b][url=http://www.pand
elvandenbmars
 
Přidáno: 18.01.2020 17:45
Discount montres de luxe pour les hommes et les fe
<strong><a href="http://www.canadagoosesale.co/fr/">canadagoose pour pas cher</a></strong><strong><a href="http://www.canadagoosesale.co/fr/">canadagoose magasin en ligne</a></strong><br><strong><a href="http://www.canadagoosesale.co/fr/">canadagoose vente en ligne</a></strong><br><br><br><br> [url=http://www.canadagoosesale.co/fr/]canadagoose pour pas cher[/url][b][url=http://www.cana
elvandenbmars
 
Přidáno: 18.01.2020 17:44
Costumes Hommes Spyder de ski: Spyder Vestes , Spy
<strong><a href="http://www.uggbootsonsale.co/fr/tasmina-ugg-c-25.html" >Tasmina UGG</a></strong><strong><a href="http://www.uggbootsonsale.co/fr/tasmina-ugg-c-25.html" >Bottes Tasmina UGG</a></strong><strong><a href="http://www.uggbootsonsale.co/fr/tasmina-ugg-c-25.html" >Sortie Tasmina UGG</a></strong><br><br><br><br> [url=http://www.uggbootsonsale.co/fr/tasmina-ugg-c-25.html]Tasmina UGG[/url][b][url=http://ww
acheter moncler
<strong><a href="http://www.salesnike.net/fr/">des nike</a></strong><strong><a href="http://www.salesnike.net/fr/">nike sortie</a></strong><br><strong><a href="http://www.salesnike.net/fr/">nike air max</a></strong><br><br><br>[url=http://www. salesnike.net/fr/]des nike[/url][url=http://www.salesnike.net/fr/]nike sortie[/url]
[url=http://www.salesnike.net/fr/]nike air max[/url]


[url=http://www.salesnike.net/fr/]des nike[/url]
[url=http://www.salesnike.net/fr/]des nike[/url]
[url=http://www.salesnike.net/fr/]nike sortie[/url]
FLA
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.01.2020 16:13
Tak ČT opět nabízí oblíbené krimi, s prvky thrilleru a dramatu a musím po prvním díle pochválit. Slušná technická stránka, dobře zahrané a zajímavé znepokojující téma - 80%.
PROCESOR
Hodnocení: 5
Přidáno: 18.01.2020 15:46
PROCESOR!
Přesně ten tip snímku, kde jedni ho budou nadšeně vítat a druhý hanit. A i přesto že sem byl celkem zklamaný, tak ho nebudu hanit, ale dám mu průměr, který si určitě zaslouží. Co mi vadilo bylo, že na závěru jste na tom stejně, jako na začátku. Co mi nevadilo, bylo psychologický rozložení Pitta, které mohlo jít ostatním na nervy, protože chtějí děj, ne co si zrovna myslí ala „pěkně se v tom pošťourat“…
jvj
Hodnocení: 10
Přidáno: 18.01.2020 14:27
Je to pěkné se na to podívat. Lepší, než agresivní Transformers... Kouká na to celá rodina a tak je to myšleno
red.mann
Hodnocení: 3
Přidáno: 18.01.2020 14:10
Slabší akční béčko. Sem tam nějaká akce, sem tam nějaká přestřelka a pokus o dvojku osobního strážce tak úplně nevyšel.
red.mann
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.01.2020 14:04
Jednoznačně nejslabší díl celé řady. Celkově to za moc nestálo a snad jedině závěrečný závod byl trošku cool.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 161084
Osobností: 654134
Fotografií: 618989
Plakátů: 297215
Obsahů a biografií: 147782
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Přes prsty (2019)

Přes prsty
Ako som sa tesila na tento   film, tak ma sklamal...neviem,   nieco mi tam chybalo, ale   netusim, ze co....

Autor: janka29 | Hodnocení: 5 / 10

To (2017)

To
Horor spíše pro dětské   pokolení asi taky proto že v   tom hlavní roli hrají   děti,efekty ujdou,mimo   děsivích scén kde se   objeví sem tam více >

Autor: PORTER | Hodnocení: 6 / 10

Pád anděla (2019)

Pád anděla
Akční podívaná která   nezklamala,G,Butler jako   vycvičený profík který si   poradí i když ho namočí do   sraček a hodí na něj pokus   o více >

Autor: PORTER | Hodnocení: 6 / 10

Joker (2019)

Joker
Herecky to bylo dobře   zahraný ale že bych z toho   snímku byl nadšený to asi   ne ,a ani to podruhé   vyhledávat nebudu,komik   kterému se více >

Autor: PORTER | Hodnocení: 6 / 10

Den, kdy se zastavila Země (2008...

Den, kdy se zastavila Země
Přiletí aby spasil zemí   před lidskou rasou. Nakonec   je z toho slátanina jak   napravit a polepšit lidstvo.   Nezachrání to ani Keanu v   hlavní roli.

Autor: wena | Hodnocení: 5 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.272/0.241
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz