Poslední komentáře

 
green-tea
Hodnocení: 8
Přidáno: 19.10.2020 16:31
Originální a vtipná, místy až dojemná, krimikomedie s úžasnou dvojicí Leonardo DiCaprio a Tom Hanks, vedoucí spolu dlouholetou hru na kočku a myš. Film je založený na skutečném příběhu, ale pod mistrnou taktovkou S. Spielberga získává takový náboj, že nakonec nevíte, komu fandit víc - jestli mladému, ale "prefíkanému" podvodníkovi, nebo jeho zarputilé "stíhačce".
klasifikátor
Hodnocení: 5
Přidáno: 19.10.2020 15:40
Knižní podobu téhle televizní detektivky neznám ale doufám, že je povedenější. Tohle se dalo brát vážně jen s velikou dávkou fantazie a také benevolence. Většina postav si počíná řekněme prapodivně a samotná zápletka je dost chabá. Jen díky hereckým výkonům (a to zdakeka ne všem) se to dá považovat alespoň za průměr.
Pitryx
Hodnocení: 4
Přidáno: 19.10.2020 11:46
Já tyhle voloviny můžu pořád. Tady jsem se místy opravdu bavil. Vyšší hodnocení dát nelze kvůli děsné technické stránce filmu. A také kvůli zbytečnému natahování. Na konci už to bylo jako seriál a už mne to přestalo bavit.  
  
curil
Hodnocení: 6
Přidáno: 19.10.2020 10:10
Film jsem nejméně půl roku odkládal, ale v nedělní programové bídě po dvaadvacáté hodině mě příjemně překvapil. Názory diváků jsou většinou záporné, mně se líbil, i když nevybočuje z průměru. Rozvleklý začátek může odradit diváka naladěného na thrillerovou notu, ale vše vynahradí druhá polovina příběhu. Randal není kladná postava, dokonce je nesympatický ve své snaze smazat dluh z jednoho zločinu dalším zločinem, což jak známo se nevyplácí. Na rozpacích jsem ze závěru filmu, kde všechno dopadne až příliš ideálně. Dovedl bych si představit jiný konec, když by nadporučice Gail February našla v pytli s penězi něco jiného než ruku. Příběh sice na začátku připomíná Hitchcocka a jeho "Okno do dvora", ale to bychom potom nemohli komentovat nic. Vše má své napodobitele.
green-tea
Hodnocení: 9
Přidáno: 19.10.2020 09:29
křesťanství, judaismus, islám
Poutavě natočený film který diváka doslova pohltí syrovou brutalitou 11. století. Proto neřešme případné dějové i historické nesrovnalosti a nechme se unášet barvitým příběhem Roba Coleho, který se musel pro splnění svého snu vydat až na samý konec světa a neustále přitom riskovat život. Je to podívaná, při kterém nuda nemá, díky skvělé výpravě, ani tu sebemenší šanci.
Imo
Hodnocení: 10
Přidáno: 19.10.2020 01:26
Síla víry může být veliká
Citově neobyčejně silný film. Chlapec pro nenávist sama sebe páchá neuvěřitelné zlo. Film ukazuje hluboký ponor do prostředí chlapecké katolické školy. Výborné herecké výkony výrazně přidávají na dramatičnosti děje, který graduje do poslední minuty. Spravedlnost ale bohužel i prohrává.
starous70
Hodnocení: 9
Přidáno: 19.10.2020 01:17
Vyrazit do vzdáleného cizího města může být problém i pro zdravého teenagera, natož pro mladou autistickou dívku, která má problém přejít rušnou křižovatku řízenou semafory. Ale pokud chce včas odevzdat svůj scénář ve filmových studiích v Los Angeles, nezbývá jí nic jiného, než dalekou cestu ze San Franciska absolvovat.
Nakonec se jí podaří nastoupit do správného autobusu, jenže se to cestou zadrhne. Vezme si totiž sebou svého malého psa, který do autobusu nesmí. Když se to provalí, řidička jí vysadí kdesi na půli cesty v nehostinné části Kalifornie, vzápětí přichází téměř o všechny peníze, zůstane jí jen hrst mincí.
Film je pak sérií různých nehod a nedorozumění, které vyplývají z autismu hlavní hrdinky. Do toho se rozjede pátrání, neboť o své cestě nikomu neřekla a nikdo neví, kde se momentálně pohybuje.
Označit tento film jako komedii mi přišlo hodně nadsazené. U Rain Mana jsem se bavil víc. Hlavně tam měl hlavní představitel neustále u sebe svého bratra, tady se hlavní představitelka musí spolehnout sama na sebe a okolí jí to moc neulehčuje. Nakonec všechno dobře dopadne.
V záplavě nesmyslů, které se v dnešní době vysílají v televizi, určitě film stojí za zhlédnutí.
New
Hodnocení: 3
Přidáno: 18.10.2020 22:49
Cína je heerec, jehož postavy vzbuzujou lítost, kterejm člověk fandí ... tady ne, tady je na (utajený) zabití. Tři body dávám za kvalitní herecký výkony. Za děj bych dal mínus tři.
charlie1612
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.10.2020 22:09
Zajímavý film z rybářského prostředí – tedy toho „velkého“ průmyslového, mořského. Přibližuje těžkou práci rybářů, vystavených fyzickému i psychickému napětí. Sladit posádku není také jednoduché. A když se k tomu přidá mimořádná přírodní událost, je na malér zaděláno.
Film se mi líbil, zaujal mne a rád se k němu vracím. Herci jsou věrohodní, efekty jsou OK. George Cloonyho a Williama Fichtnera mám rád – a tak jsem byl spokojený.
Rastaman33
Hodnocení: 3
Přidáno: 18.10.2020 21:04
Hvězdné obsazení, ale hrozná slabota. Nejhorší je snad hudební stránka. Hudba hraje vesele a na plátně se nic neděje.
Pitryx
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.10.2020 20:29
Já si stále říkal odkud toho herce znám. Až v polovině mi docvaklo, že je to Harylotr. Mátly mne ty vousy. No, na tu roli se nehodil, ačkoli ji zahrál výborně. K filmu mám jen dvě výhrady. Vadilo mi zpomalování a občes točící kamera. Plus nevhodně zvolený hlavní hrdina, jak jsem již zmínil. Ale jinak jsem se královsky bavil a úplně zapomněl na čas.
Frolíček
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.10.2020 19:59
Při posledním zhlédnutí jsem zjistila, že některé písničky, co znám v provedení někoho jiného, jsou z West Side Story. Např. Somwhere mi naskakoval Hugh Jackman:-)
Ale jinak muzikálová klasika, kde podle mého mínění choreografie vládla nad písněmi. Ne každému to musí sedět, občas je to zdlouhavé, samotný příběh nic zvláštního, spíš na zamyšlení jak jde přistěhovalec proti přistěhovalci...kdo byl z nich původní Američan? A za sedmdesát let se toho moc nezměnilo.
Ostrovan
Hodnocení: 9
Přidáno: 18.10.2020 19:25
Skvělej casting, herecké výkony, hudba, scénář, střih, refinovanost a hravost, jsem nadšený! A co je nejlepší, kromě závěru jsem v jediný moment neměl dojem, že se mi film vnucuje. Uff, příjemné, dlouho jsem nezažil.
Ostrovan
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.10.2020 19:19
Krutá a laciná hovadina. Postavy jednoduché, scénář stristní, nevím, pro koho se filmy tohoto typu točí a kdo to platí. Prostě víc jako hodina a půl ztraceného času.
rejmondo
 
Přidáno: 18.10.2020 18:49
jakože biokůň od Mitsubishi, ok, ale drsoňové a válečníci s hlasem adolescenta, který čte asi text z titulků ... to už jsem nedal. stačilo mi 5 minut a vypnul jsem.
beneva
Hodnocení: 7
Přidáno: 18.10.2020 18:23
Mohlo to být lepší, ale nefrflám. Protože ta fara, to je prostě můj sen, takový starý nezmodernizovaný dům, to bych chtěla zdědit. Krásná nostalgie.
Lukáš Vaculík je celkem přijatelný, ostatní postavy, nooooo... buďme tolerantní. Ale musí ten Zima pořád něco žrát?!!! Je mi z něj blujno. Kostková se kroutí jak žížala, mohla by v herectví hodně ubrat. Nejlepší je Egon. A ten barák.
FLA
Hodnocení: 3
Přidáno: 18.10.2020 17:52
Polák, Pako, Pepote a ušmudlaní mexikánci....
Podobná limonáda jako Kulka pro generála (1966) a podobné téma. Mexická revoluce musela bejt "něco", pokud proti vládě a vojákům bojovala takováhle sebranka. Loupežníci a vrazi, kterým šlo spíš o ženský a prachy. Nebo takto to ty filmy ukazují? Zde Franco Nero jako potulný drsňák, který jede s partou šmudlů a loupí a kradou ve jménu revoluce. Tento divný a nudný mix komedie / western mi popravdě moc nesednul - 30%.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 18.10.2020 15:04
Kvalitná žánrovka...
Slušná žánrovka so sympatickým Hemsworthom prináša presne to, čo človek od akčného filmu očakáva.Kvalitné boje so zbraňou i bez nej, atraktívne prostredie a množstvo dejových twistov.Tých bolo možno až príliš.Po sklamaní z Triple Frontier od Netflixu som s Extraction z rovnakej stajne spokojný.
Film jednoznačne doporučujem.
pigal
Hodnocení: 8
Přidáno: 18.10.2020 15:02
Midway a Roland Emmerich...
Megalomanský snímok pod taktovkou ako inak Rolanda Emmericha má pomalejší rozjazd, ale nakoniec si ma získal historickou exkurziou po Pacifiku od Pearl Harboru až po Midway, okorenenou
veľkolepými vojnovými scénami.Výkon Eda Skreina ma sklamal, našťastie to vynahradzujú skvelé vedľajšie postavy /Harrelson, Wilson, Quaid, Eckhart/.
Film jednoznačne doporučujem.
Máša13
Hodnocení: 5
Přidáno: 18.10.2020 11:40
Tak
samozřejmě už to nebylo "takový" jako jednička, ale jako odpočinkový počin s dětmi se to ještě dalo.
Pitryx
Hodnocení: 9
Přidáno: 18.10.2020 11:10
Nádhera. Zhruba na úrovni Draculy a Monte Christa. Strhávám jen desítku za mluvené slovo, které se mi zdálo místy dlouhé. Zejména v první půli.  
  
ČerŽanet
Hodnocení: 1
Přidáno: 18.10.2020 11:09
Pohádkový kolaps
Tuctová pohádka, která nepřináší tedy nic nového. Před vpuštěním Řachandy do kin jsem viděla několik poutavých marketingových reklam, po kterých jsem se opravdu s očekáváním těšila na pohádku. Bohužel celkový dojem mohu definovat jen jedním slovem, a to katastrofa. Nepovedené masky, roztomilá rozmazlená princezna, chabý námět o nápravu, a tedy i nudný scénář přispěly k rychlému zániku znovu spuštění... Gratulace marketingu.
ČerŽanet
Hodnocení: 9
Přidáno: 18.10.2020 10:36
Úžasně zpracovaná pohádka, kde se pojí perfektní hlášky s chytlavým humorem nezapomenutelných herců. Skvělý neotřelý námět jež Vás i po několikátém shlédnutí neomrzí.
FLA
Hodnocení: 4
Přidáno: 18.10.2020 08:24
Čůčo, Pedrito, Rosario a parta jím podobná:-)
Já čekal film plný bojů a revoluce a je to spíš nechtěná komedie s ušmudlanými mexikánci ukazující období někde 1910 - 1920 a různé boje s armádou a tlupy zlodějů a banditů jak válčí proti vládě atd. Chvílemi jsem nepobíral ty dialogy, některé zvraty ani chování postav, je to guláš a přesto, že film celkem odsejpá má několik hluchých míst a momentů. Zvláštní mix parodie, westernu, revoluce a "špageťáckýho stylu". Viděl jsem horší filmy a překoukat se to dalo, tak 40%, ale upřímně to občas sklouzávalo tím nechtěným humorem tak ke 20%. Jo a mexický vojáci jsou zde vyobrazeni jako banda neschopnejch bojovníků a přestřelky občas působí velmi jednostrným dojmem:-)
Petrkey
Hodnocení: 6
Přidáno: 18.10.2020 02:41
Postavu Evelyn měla původně hrát vlajková loď Mary Astor, ale když v RKO studiu rozhodli, že se bude natáčet v barvě, z projektu, snad z obav jak to bude ve výsledku vypadat, cukla. Dá se to pochopit, Technicolor filmů bylo zatím jen pár. Všichni se učili a herci se toho báli. Ostřílenou Mary Brian si půjčili od Paramountu. Kdo má červenou knihovnu rád bude spokojen, kdo červenou knihovnu miluje bude nadšen. Ostatní ať se filmu obloukem vyhnou.
klasifikátor
Hodnocení: 8
Přidáno: 17.10.2020 21:25
I člověk jako jsem já, který muzikály víceméně (spíš více než méně) nemá rád musí připustit a uznat, že tohle je fakt skvělá podívaná. Báječná hudba, úžasná choreografie a neopakovatelná atmosféra z tohoto díla dělají skutečnou filmovou klasiku. Je ve světě filmu neco na způsob povinné četby.
green-tea
Hodnocení: 4
Přidáno: 17.10.2020 20:57
Pro mě sice kouzlo kreslené klasiky tento česko-čínský projekt postrádá, ale protože dospělí hledí na takové filmy úplně jinou optikou než děti, je možné, že mladším ročníkům se film líbí. Konec konců právě jim je přece určený. Já ale přesto víc bodíků udělit nemůžu...
martin.stusak.9
Hodnocení: 9
Přidáno: 17.10.2020 20:06
Další rodina se nastěhuje do tajemného domu, alespoň pro místní starousedlíky, kteří tento jejich skutek nesou nelibě. A opět jde o strašidelný dům a nalezené filmové pásky prozrazující skutečnosti sériového vraha v tomto domě kdysi dávno bydlícího. A tak tu máme další mysteriózně atmosférický temný hororový thriller, který kupodivu předčí očekávání. Ona atmosféra je skutečně impozantní ve své děsivosti v oblasti postupného odhalování záhad vzniklých právě po shlédnutí nalezených filmových pásů. Celý děj má dostatečné napětí a správný tah na branku, i když se vlivem neoriginálnosti námětu dá spíše předpokládat předvídatelnost celého vývoje. Rodina, která se dostane do nebezpečí s krizovými momenty odvozenými s extrémních situací, tu už na různé způsoby byla nesčíslněkrát a tak se dá říct, že se režisérovi Scottovi Derricknosovi povedl skutečně impozantní filmový majstrštyk. Překvapivý závěrečný zvrat je už jen takovou malou třešničkou na dortu. On ten snímek vůbec nezapře, že pochází od lidí, kteří pracovali na snímcích ´V moci ďábla´ (2005) a ´Paramount Activity´ (2007). V prvním případě použitý motiv děsivé atmosféry, v druhém filmové pásy. Zajímavý je také, v uvozovkách, pro odlehčení diskrétně temný humor, který, než aby vyvolal alespoň malý úsměv na tváři, spíše zdůrazňuje strach protagonistů příběhu. Je v tom ukrytá i určitá symbolika stylu života. Ve svém smyslu se jedná o psychickou hrozbu v podobě nadpřirozených událostí, tedy přesně řečeno, vnitřních démonů. A tak se dá říci, že duch, který straší hlavní postavu celého dějství, tedy spisovatele Ellisona Osborna, je něco jako plíživá paranoia vyvolána jeho upřímně nechutnou kariérou, životním stylem a životním snem, který ve skutečnosti ničí jeho. nadevše milující, rodinu. Ona obludnost tedy zachycuje jeho mysl. Psychologie člověka zkrátka někdy dokáže dělat divy. Snímek je nízkorozpočtový a ani to není poznat. Není divu, že dostal tři ceny z celkových třinácti nominací.
martin.stusak.9
Hodnocení: 3
Přidáno: 17.10.2020 18:37
Postapokalyptický svět, jaký známe už od dob snímku ´Šílený Max´ (1979), ve kterém mladý chlapec hledá lék pro svou umírající matku. Hodně jednoduchý děj příběhu, který ve filmovém zpracování nedosahuje ani devadesáti minutové stopáže, působí, jako obyčejná povídka ničím nezatěžující diváckou představivost. Všude samý gang vzájemně se napadající, androidi v ženské podobě sloužící jen pro sexuální choutky (feministky nechť se na tento film raději ani nedívají), avšak je tu jedna pro zabíjení, která, jaký div, nečekaně obrátí, a všude nic než suchá pustina, kde si nikdy nikdo není ničím jistý. Při srovnání s předchozími postapokalyptickými filmovými počiny ze stejného prostředí, je tento snímek jednoduchý více, než je nutno. Námět naprosto bez originality, neboť jde o zpustošený svět, po ničivé válce, jehož důvodem byl vědecký pokrok. Žádné divácké překvapení se tedy skutečně nekoná. Robotika byla prohlášena za budoucnost, umělá inteligence byla oslavována jako nové náboženství a výsledkem bylo vyvrcholení deštěm bomb zasahuje celý svět. A po zkáze světa na přeživší dolehla ničivá nemoc. Dá se říct, že snímek ledasco vykrádá z toho, co tu už nesčíslněkrát bylo, což vyvolá nemalou kyselou pachuť v diváckém zájmu. A to tu je navíc ještě větší kalibr a to v podobě politické ideologie ohledně LGBT. Lesbické roboty mohla vymyslet opravdu jen hlava pomazaná. Zkrátka a dobře, tento snímek je shlédnutelný snad jen okem shovívavým a nebo jen když je potřeba nějak zabít přebytečný čas.
rejmondo
 
Přidáno: 17.10.2020 18:15
vyhozený peníze
spíš než generační výpověď jsem nabyl dojmu, že si štáb udělal hezkou dovolenou a k tomu občas zapnul kameru. další z řady filmů o ničem, vyšperkovaný, ve finále, záchranou migrantů ... proboha proč ???
curil
Hodnocení: 5
Přidáno: 17.10.2020 17:59
Podprůměrný thriller, z něhož na dálku čiší nedostatek finančních prostředků. Nízkorozpočtový film, Bruce Willis v poslední době snad ani v jiných nehraje, je slabý v námětu a dialogy ještě více zaostávají. Willis řekne v celém příběhu maximálně deset vět, Steve Guttenberg dvě. Vše se odehrává v jednom interiéru, podivná nemocnice (duchů), kde si každý dělá, co chce. Působí až směšně, jak se na chodbách vesele střílí a děvče v noční košili prchá a prchá z poschodí do poschodí až do márnice. Jak příznačné. Navíc z každého "andělíčka" kouká vždy pacientovi zadnice, ale Madison si i při vlečení za flígr udržuje svou cudnost a ještě si přidržuje košili rukou v rozkroku. Děj plný zkorumpovaných policistů, kdy jejich motivace není ani dostatečně objasněna. O hereckých výkonech je lepší se nevyjadřovat (vč. Willise), co tam tropí ti dva zaporáci, to se hned tak nevidí. Tak na milost beru jen krásné modré oči Nicky Whelan.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 17.10.2020 17:51
Tak tomuhle „filmu“ jsem se vyhýbal léta jako čert kříži, ale dnes jsem do něj tedy bezhlavě vrhnul. A nebylo to tak špatné, jak jsem očekával. Dokonce se tu našly i celé dvě scénky se slovním humorem. Některé písničky se daly poslouchat. O ději se snad ani raději rozepisovat, takovým tragédiím je lépe se vyhnout. A ta stopáž je šílená. Podruhé ani omylem.
FLA
Hodnocení: 6
Přidáno: 17.10.2020 17:45
Filmů kde se online sleduje vraždění, smrtící nahánění, lov lidí atd. je víc, zde máme jeden další. Rychlý střih, hodně barev, různé narážky na jiné filmy a celkem brutální jízda a ukázka toho co dnes ve světě internetu lidi baví nebo by bavilo?! Na film musíte mít náládu, je správně praštěný a ujetý. Daniel Radcliffe se sem jako ňouma, který se mění v zabijáka hodil a film slušně pádí vpřed, ale za mně spíš bláznivá jednohubka, než kultovní pecka - 60%.
klasifikátor
Hodnocení: 7
Přidáno: 17.10.2020 16:33
Philip Noyce je velmi schopný režisér a v tomto případě měl i pevnou oporu v dobrém scénáři a kvalitním obsazení a tak není divu, že z téhle skládačky vyšel dost dobrý krimi thriller. Je tu hned několik paralelních zápletek a film má napětí, správné tempo a hlavně nepostrádá přesvědčivost což je u filmů tohoto žánru klíčové. Pro Denzela Washingtona určitě nelehký herecký part. Odehrát celý film na lůžku a omezit svě herectví pouze na mimiku obličeje není žádná procházka rozjásanou Moskvou avšak zvládl to brilantně. Dobré výkony odvedli i další herci hlavně Michael Rooker, Queen Latifah a Leland Orser. Jenom Angelina Jolie nebyla pro tuto roli šťastná volba. Dokáže být sice dobrá a přesvědčivá ale v rolích zcela jiného druhu. Nikdy to nebyla a nebude žádná Meryl Streep. Ale jako celek je to zcela určitě výrazně nadprůměrný film, který se dá vidět víc než jednou a dá se též směle doporučit.
,
RwlBem
Hodnocení: 4
Přidáno: 17.10.2020 16:32
Soryjako.
Jde spojit jazz a pohádku? Ehm... jde! A výsledkem je vcelku koukatelné dílko, ovšem s jednou velkou, ale fakt velikánskou výhradou.
[spoiler] Nenechávejte vy blbci umřít klaďáka, ani kdyby se z něj pak stala hvězda!! [/spoiler] Za slzičky vnoučat srážím šest hvězd, a ještě buďte rádi, vy dyznejovský idioti!
petrusmev
Hodnocení: 6
Přidáno: 17.10.2020 14:12
Škoda toho přílišného lpění na klišovitém schématu romantické komedie, mohlo se to základní téma filmu - lež a podvod - dovést do zajímavějšího konce. Ale dvě scény stály za to: tenis vozíčkářek a vizuálně nápaditá scéna v bazénu pod podlahou. A také několik skvělých písní.
Imo
Hodnocení: 10
Přidáno: 17.10.2020 12:39
"Miluj svého bližního jako sebe samého". Toto náboženské pořekadlo zřejmě neplatilo pro "ctihodného" Chorgeho, zestárlého mnicha, který neváhal otrávit knihu o smíchu, aby postupně likvidoval svých mladých kolegů, kteří smíchu holdovali. Ve filmu je perfektně zachycena zkostnatělost a nebezpečnost náboženství, které je zneužívané a ještě i inkvizicí podporované na kruté odstraňování nevinných. Film je scenáristicky, režijně i herecky výborně zpracován. Autenticky ukazuje divákovi atmosféru života mnichů v klášteře na severu Itálie a působení inkvizice ve středověku.
klasifikátor
Hodnocení: 2
Přidáno: 17.10.2020 10:26
Tak nevím! Tohle je film pro děti a já jsem si vždycky naivně myslel, že dětský film má být primárně srozumitelný, lehký a má mít jakousi poetiku či hravost. Tento snímek mi pro děti příliš srozumitelný nepřipadá a lehkosti má asi tolik jako kdyby byla primabalerina nucena tančit Labutí jezero v kanadách! Pan Ota Hofman určitě umí ale tohle se (asi hlavně režisérům) vůbec nepovedlo.
dreamerCZ
Hodnocení: 1
Přidáno: 17.10.2020 10:18
Jeden z nejodpornějších počinů co kdy bylo pro děti natočený. Tohle mohlo vzniknout v hlavách opravdovejch magorů. A herecký výkony všech zúčastněných to je absolutní dno. Níž už fakt klesnout nejde :(
curil
Hodnocení: 6
Přidáno: 17.10.2020 09:55
Agent Bláha po letech opět na scéně! Radek Brzobohatý ve své roli rychtáře Beziny jako by se zhmotnil v další záporné postavě násilníka, jen ten blonďatý přeliv mu chybí. Jinak mi seriál připadá čím dál víc nudnější. Namísto kriminálních deliktů se řeší více osobní vztahy a problémy Arazíma a Jarého se ženskými. Naivně v tomto pokračování vyzněl i vztah otce Formánka se synem Ondrou. Záškolák je téměř zázračně zachráněn a při tom se vztahy vyjasní, ach, ach. Po chlapci pátrá celá četnická stanice včetně nějaké babky s holí a hospodského Středy. Nakonec se celá rodinka i s Karličkou obejme. Vztah Arazíma s Ludmilou je už úplná červená knihovna. A Béďovi ta jeho Klaudinka; té nevěřím ani nos mezi očima.
Máša13
Hodnocení: 7
Přidáno: 17.10.2020 08:54
Toto
není vůbec druh filmu, který bych preferoval, ale člověk má občas kouknout i na něco jiného:-) Závěr: jako fakt pěkný, hezky natočeno, super kamera, výborné herecké výkony, trikově fajn, ale nic přehnaného, hvězdné obsazení. Příběh klasika, předvídatelný od prvních titulků, ale s tím se počítá:-)
Máša13
Hodnocení: 8
Přidáno: 17.10.2020 08:40
Drsný
snímek, bohužel i když je celkem dlouhý je jasné, že autoři museli mnoho věcí "zkrátit" a to je velká škoda. Občas to působí amatérsky, ale to zas tolik nevadí. Jinak je škoda, že jsou zákony, které chrání vetřelce a nelze je ukázat bez rozmazání...Dobrý počin, který by snad mohl otevřít oči nějakým rodičům a nebo i dětem.
Pitryx
Hodnocení: 2
Přidáno: 17.10.2020 08:40
 
Psychologický film, jako gore naprosto nezajímavý. Stejně jako slasher. Nebýt několika záběrů z filmu „Headless“, nestálo by to už vůbec za nic. Nic moc film, ale nepřetáčel jsem, takže tu dvacítku to ode mne s odřenýma ušima dostane.  
  
klasifikátor
Hodnocení: 3
Přidáno: 17.10.2020 08:22
Nerad se opakuju a tak si místo hodnocení tohoto veledíla jen vypůjčím jednu slavnou hlášku z jednoho našeho DOBRÉHO FILMU.
"Ale je to marný...je to marný...je to marný!!!"
stanko
Hodnocení: 8
Přidáno: 17.10.2020 07:49
Úpřímně, na takové filmy moc nejsem, ale tentokrát jsem rád, že jsem udělal vyjímku a podíval se. POKÁNÍ je válečné drama, které má v sobě víc než se na první pohled zdá.
stanko
Hodnocení: 7
Přidáno: 17.10.2020 07:47
Průměrný politický thriller, který mi svým zpracováním a tempem připomněl legendární Všichni prezidentovi muži s Robertem Redfordem. Přestože je ve filmu víceméně pouze jedna akční scéna dokáže diváka poměrně snadno udržet v křesle. Velkou poklonu si opět zaslouží Russell Crowe. Díky jeho hereckému talentu a charismatu táhne celý film a za to, že jsem se u filmu sem tam nenudil může právě on.
Pecik
Hodnocení: 8
Přidáno: 16.10.2020 23:22
Dalsi z rady skvely hrdinu a predevsim zajimavy navrat na samotny zacatek vzniku Avengeru, navic poutavy pribeh a pozvanka na zaverecny Endgame...je na co se tesit :)
Nasudr
Hodnocení: 8
Přidáno: 16.10.2020 19:41
Väčšina jej filmov je nahrávaná v škaredom nesympatickom prostredí, ktoré pôsobia na divákov deprimujúco. Takmer všetky filmy pod zatiahnutou čiernou oblohou bez slnka. Je to na škodu filmov, pôsobia pesimisticky, a tým znehodnocujú ich celkovú kvalitu.
Nasudr
Hodnocení: 9
Přidáno: 16.10.2020 19:34
Krásne spracovanie romantických príbehov. Veľké plus týchto filmov je nádherné prostredie v letných mesiacoch, čo pôsobí optimisticky na divákov.
pigal
Hodnocení: 7
Přidáno: 16.10.2020 18:53
Tourett neznamená debil...
O Nortonovi sa traduje, že je veľmi komplikovaný herec a jeho ego prevyšuje všetkých na placi.Preto s ním údajne nikto nechce spolupracovať.A možno práve preto si film sám zrežíroval a obsadil sa do hlavnej role.Výsledok je však pozitívny a talent mu nemožno uprieť.Scenár je zaujímavý a dotýka sa "horúcich" tém.Herecké výkony sú na slušnej úrovni, dokonca aj Bruce Willis hral s elánom a nie z povinnosti.Za mňa príjemný a poučný snímok.
Film doporučujem.
PS:Poznáte niekoho s Tourettom?Ja áno a v detstve si ten chlapec veľa vytrpel.
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 168560
Osobností: 665369
Fotografií: 661545
Plakátů: 317767
Obsahů a biografií: 155384
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Morke (2005)

Morke
Mladého novináře přivede   na stopu sériového vraha   indicie nalezená v osobních   věcech jeho postižené   sestry, která o svatební   noci více >

Autor: Ondrus21 | Hodnocení: 9 / 10

Kill Bill 2 (2004)

Kill Bill 2
Jednou jsi vrah a už to s   tebou jede. Vyústění pomsty   podrobně objasněno.   Tentokrát méně krve ale   jinak pobavilo.

Autor: wena | Hodnocení: 8 / 10

Borat Subsequent Moviefilm: Deli...

Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan
Pořádný úlet s   překvapivým twistem na   konci. Rýpky aktuální i   nadčasové. Část věcí z   traileru chybí, ale byl v   traileru (e;

Autor: naineko | Hodnocení: 10 / 10

Návštěvní hodiny (1986) [TV hra]

Návštěvní hodiny
Mrazivě pravdivá sonda do   rodinných vztahü od našeho   předního televizního   režiséra Pavla Háši. Je to   o nastavení žebříčku   živozních více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Tajemství Viléma Storitze (1967)...

Tajemství Viléma Storitze
Velmi povedený koprodukční   televizní film natočený   podle slavné literární   předlohy Julese Vernea.   Francouzský režisér vzal do   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 8 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení