Poslední komentáře

 
Petrkey
Hodnocení: 8
Přidáno: 02.04.2020 18:01
Naprosto špičkový, téměř zapomenutý, noir. Není co vytknout. Napínavý příběh, přesvědčivý Charles McGraw, noblesní Joan Dixon, režie i kamera bez vady. Ve studiu RKO tohle uměli
klasifikátor
Hodnocení: 10
Přidáno: 02.04.2020 16:48
Opravdu skvělý a mimořádně působivý hraný dokument o výjimečném člověku kterého obdivuji a hluboce si ho vážím. Určitě bych si nedokázal vzpomenout na lepší práci v oblasti dokumentaristiky! Dodávat cokoliv dalšího je úplně zbytečné!!
curil
Hodnocení: 4
Přidáno: 02.04.2020 13:24
Příběh mě nijak zvlášť nezaujal. Připadá mi, že vše podobné už bylo v mnoha filmech zpodobněno a protože nemám rád příběhy z lékařského prostředí, nudil jsem se téměř dvě hodiny. A to přesto, že Katie Holmes je moje oblíbená herečka a se svou rolí se vypořádala velice dobře na rozdíl od Luka Kirbyho, který je prkenný až hanba. Uznávám, že duševní choroby jsou vesměs velice závažné a nikomu nepřeju, aby se s nimi ve svém okolí setkal, ale já nebudu nikdy ta cílová skupina diváka pro podobné filmy.
klasifikátor
Hodnocení: 5
Přidáno: 02.04.2020 11:12
Pokus o vážně míněný český western si určitě zaslouží body za odvahu pustit se do žánru který má v naší kinematografii takřka nulovou tradici. Literární předloda Jacka Londona je kvalitní ale to provedení je spíš nadšené než dobré a Gustav Opočenský jako starý indián nevypadá příliš uvěřitelně. Na western tomu chybí správná výprava a je to celé příliš komorní. Ale opakuji že odvaha se cení a dá se to považovat za solidní průměr.
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 02.04.2020 10:53
Christophera Lamberta mám rád a tady odvedl jako tradičně dobrý výkon ale nemůžu si pomoci film jako celek mi připadá jen jako vývar slavného thrilleru "Seven". Nebýt této místy až frapantní podobnosti nebyl by to vůbec špatný snímek. Má to díky citlivě vedené kameře správnou atmosféru i dobré tempo ale je to takové nepůvodní což se mi u filmu který chce být opravdu dobrý jeví jako dost velký problém.
100000052556420
Hodnocení: 5
Přidáno: 02.04.2020 10:44
Kurýr
No tento díl byl spíše průměrný.Statham zde byl nahrazen jiným Kurýrem,ale není to tak špatný.Lepší byla jednotka.Ale snaha se cení...Dávám mu 50 procent.
Karius
Hodnocení: 5
Přidáno: 02.04.2020 09:44
Hezoun Gibson jakožto tvrdohlavej farmář? No, trošku mi na to takovej typ nesedí, ale popasoval se s tim dobře. Jeho pihatá manželka mužatka, se na tu roli hodila určitě líp. Každopádně výsledek je průměrný. Na své si přišly hlavně fanynky Mela, ale jinak to za nic moc nestojí 50%
100000052556420
Hodnocení: 6
Přidáno: 02.04.2020 07:28
Mike(Willis)je policajt,ktery musi resit pripad mrtvych cernochu na benzinove pumpe.Tam umrou 2 cernosi a to majitel benzinky a taky jeho syn.Coleman,ktery je velitel hasicu a musi utikat pred zlocinci je zlocinci ranen,ale nakonec jim utece.Hra smrti muze zacit!Oni 2 cernosi,kteri jsou na pumpe zastreleni musi byt pomsteni a zlocinci potrestani.
100000052556420
Hodnocení: 6
Přidáno: 02.04.2020 07:20
Dum naruby
Steve Martin je zde jako advokat.Hleda zde pritelkyni.Chce mit za ni taky advokatku.Queen Latifah je vsak onou pritelkyni,ktera je vsak cernoskou a je taky byvalou vezenkyni.Martin totiz nahodou z 1 fotky splete ci zameni onu svou pritelkyni.Spise prumerna komedie!
100000052556420
Hodnocení: 8
Přidáno: 02.04.2020 07:12
Pan Strike je byvaly policajt a soucasny detektiv a v tomto serialu a ma taky krasnou kolegyni a spolecne vysetruji smrt krasne modelky Loly,ktera mozna spachala sebevrazdu.Davam mu 80 procent,je to vynikajici serial.Cormoran Strikea hraje Tom Burne,britsky herec a zhostil se teto role celkem dobre.
100000052556420
Hodnocení: 5
Přidáno: 02.04.2020 06:54
Spise prumerna komedie s Ice Cubem(Nickem),ktera se hodi treba na destivy vikend a Ice Cube se v ni zamiluje,ale to jeste netusi,co ho ceka...Jeho pritelkyne(Sue)ma totiz 2 zlobive deti,a to syna a dceru a Ice Cube v ni ma nove auto a taky shani novy dum pro sebe a svoji rodinku.Davam 50 procent.Nickuv dum je totiz moc maly a Sue ceka dalsi dite...Odjizdi proto jinam shanet dum a projdou si spoustou komickych situaci.
marca2
Hodnocení: 1
Přidáno: 01.04.2020 23:58
????
Väčšiu blbosť som teda už fakt dávno nevidela. A aj ten jeden bod v hodnotení je moc. Strata času.
Manučao
Hodnocení: 5
Přidáno: 01.04.2020 23:49
Nenáročný animovaný film pre deti o vianočných škriatkoch, ktorí zoberú zodpovednosť do vlastných rúk. Kto od toho nečaká bombu, tomu spríjemní čas. Určené skôr pre menšie detičky, ktorým zaimponuje aj jednoduchý humor.
PROCESOR
Hodnocení: 6
Přidáno: 01.04.2020 23:35
PROCESOR!
Nejsem fanoušek tohoto žánru filmů. A protože sem od toho nic nečekal, nemohl sem být zklamaný. Celkem sem si u toho odpočinul, takže myslím, že to účel splnilo. Ani nejnovější a nejdražší technologie ve filmu nezakryjí stále stejný scénář opakující se u podobných filmů.
klasifikátor
Hodnocení: 8
Přidáno: 01.04.2020 23:02
Právě jsem se dodíval na reprizu tohoto filmu v televizi a jsem trochu v zajetí nostalgie. Pocházím z generace která vyrůstala se značně omezeným přístupem ke světové kinematografii. Filmy jako tento nebo třeba "Excalibur" patřily k těm nejúžasnějším podívaným jaké bylo možné legálně vidět. Věci které tehdy úplně ohromovaly v dnešní době kdy lze pomocí počítačů natrikovat a natočit prakticky cokoli vyvolávají v nejlepším případě úsměv a shovívavost. Když je člověk objektivní vidí že k dokonalosti je opravdu daleko a některé sekvence jsou nejen nedokonalé ale i dost odfláknuté. Přesto je mi tento film milejší a hodnotnější než jeho nová verze která je sice technicky dokonalá ale také zcela bezduchá. Tady vycházejicí hvězdička Harry Hamlin v roli Persea, sir Olivier coby Zeus, velký sexy symbol Ur. Andress hrající Afroditu a další skvělí herci jako Maggie Smith nebo Burgess Meredith v dalších rolích to i dnes stojí zcela určitě za vidění! I po téměř 40 letech je to totiž pořád moc dobrý i když ne dokonalý film!
Vulcano
Hodnocení: 3
Přidáno: 01.04.2020 22:41
No to snad né, toto že se nazývá Star Trek? Neuvěřitelně blbé, naivní a trapné. Ale feministky určitě chrochtají blahem, když kapitán a komandér jsou ženy. Jediné plus vidím ve zpracování,
martin.stusak.9
Hodnocení: 8
Přidáno: 01.04.2020 21:58
Druhý snímek autorské dvojice V&W a režiséra Jindřicha Honzla, který byl i režisérem divadelních her V&W, se ještě stále prezentuje ve stejném stylu jako jejich předchozí prvotina. I když pravda, převyšujících zbrklostí se už snažil režisér Honzl vyvarovat. Děj je daleko plynulejší a úsměvným scénkám Wericha a Voskovce je dáno o něco více prostoru. A stejně jako u předchozího filmu je i zde vsunuta typická stará dobrá groteska. Tvůrci si tentokrát vzali na paškál pražskou galerku a vskutku tak impozantně, že obzvláště dnes by to nikdo lépe nenatočil. A vše se točí kolem ukradeného šperku, který naši dvojici přivede do nejednoho problému. Jako parodie prostě ne výborný, ale přímo vynikající filmový počin. Nestárnoucí humor Wericha s Voskovcem předčí očekávání i dnes, neboť co věta, to myšlenka, sebeironie, narážka, či rovnou konstatování faktu. I text prezentované písně 'Život je jen náhoda' je ve své podstatě poplatný v jakékoliv době. Takže v tomto snímku máme nejen kritiku společnosti, ale i upozornění na realitu všedních dnů. Skrytou filozofii života tady přes všechen ten humor bude málo kdo vnímat, což je svým způsobem ohromná škoda. Jedná se totiž o námět k hlubokému zamyšlení. A tak si alespoň pusťme píseň o životě co není náhoda a plně se zaměřme alespoň na ten text. Řekne nám víc, než si myslíme.
MambaX
Hodnocení: 8
Přidáno: 01.04.2020 21:40
Zklamaný zatrplý chlap versus zrazená blondýna.
Přes trošku laciný název dost podařená romantická komedie. Občas nějaká ta slabinka ve scénáři, chvílemi trochu vypočítavé, jindy zase hra na city, ale ve výsledku dost vydařená věc, korunovaná skvělými hereckými výkony nejen v hlavních rolích, ale i v rolích vedlejších. Tenhle film si nehraje na žádné velké filmové umění, má především pobavit a to splňuje beze zbytku díky preciznímu řemeslnému zpracování.
Trošku synteticky krásná Eliška Vomáčková (Petra Hřebíčková) žije (aniž by kdy zjevně pracovala) se svým milovaným mužem (Jiří Langmajer) lékařem, harmonickým životem, bez starostí, celkem v pohodě, až na to, že její muž nechce mít děti. Do té doby, než jí její milovaný partner oznámí, že od ní odchází - kvůli vztahu se svou zdravotní sestrou se kterou čeká dítě. Eliška se rozhodne vzít život do svých rukou a vezme místo učitelky v jednotřídce v jakési zapadlé malé středočeské vesnici. Dosavadní příjemné žití vystřídá dost nepohodlný život v docela tvrdých podmínkách, navíc ve společnosti spolubydlícího hrobníka Božíčka (Ondřej Vetchý), který už dost dlouho nesnáší jakoukoliv ženskou ve své blízkosti (má proto své pádné důvody). Mezi touto nesourodou dvojicí je to chvílemi na zabití, díky starostovi obce (Miroslav Táborský) se to vždycky nějak urovná. Řekl bych - klasické filmové klišé, kdy dvě naprosto rozdílné povahy, lezoucí si na nervy, si nakonec k sobě přes spoustu překážek a problémů najdou cestu. Byť to podle této charakteristiky vypadá trochu na filmový kýč, je to skvěle napsané, zrežírované a především úžasně zahrané, že ve výsledku je to parádní filmový zážitek, který by měl ještě dlouho doznívat minimálně na televizních obrazovkách a i v zasloužených reprízách na plátnech kin.
martin.stusak.9
Hodnocení: 9
Přidáno: 01.04.2020 21:02
Centrem příběhu úsměvného westernu je bezrohý býk. Podaří se ho spojit z texaskými longhorny? A jde to vůbec? A to na něj mají ještě spadeno také padouši. Ano, byť je zachována typická rodokapsová šablona, po celou stopáž se snímek veze v humorné atmosféře, byť se zcela o plnohodnotnou komedii nejedná. Našla se tu i chvilka pro nějaký ten romantismus. Kolty proklatě nízko a drsnou náturu tu zkrátka fanoušci takovýchto westernů nenajdou. I když scéna se splašenými býky mezi skalami dokáže vyrazit dech.  Snímek z poloviny šedesátých let jakoby nestárnul a skvěle dokáže i dnes nejen pobavit, ale přivést diváka k příjemnému filmovému odpočinku. Širokoúhlý cinemascope, český jednoduše řečeno kinoformát, naděluje nádherné scenérie a čisté pastelové barvy. Celý film je příjemně uvolněný a nikterak nezatěžuje zbytečnými maličkostmi. Nepřehrává se, netlačí se v ničem na pilu, vše se uspokojivě v zájmu diváka vyvíjí. Dalo by se říct, že byl po dějové stránce použit určitý minimalismus, avšak charakteristika postav, jistá lehkomyslnost a hlavně humor, se vším spojeném, onu plnohodnotnost náležitě vynahradí.
klasifikátor
Hodnocení: 8
Přidáno: 01.04.2020 20:53
Moje oblíbená komedie. Myslím že jde o jeden z vrcholů režijní práce Karla Steklého. Tenhle film má velice povedenou výpravu a moc dobré kostýmy ale hlavně přesně trefené obsazení. Za sebe se přiznám že ještě víc než výborný Miloš Kopecký mě okouzlil v roli císaře Rudolfa II. Pavel Landovský. Je to krásně rozverné lehké a svěží jak má dobrá komedie být.
klasifikátor
Hodnocení: 1
Přidáno: 01.04.2020 19:47
Jak jiż bylo napsáno jinými jde o filmový debut samėho Arnolda Schwarzeneggera a děsivější začátek kariery si opravdu nedokážu představit! Na tomhle filmu je prostě úplně všechno absolutně špatně!! Nevím jestli jsem vůbec kdy viděl horší film!!
Naomi21
Hodnocení: 6
Přidáno: 01.04.2020 18:05
Nový Terminátor nepřináší do známého plechového universa nic nového - snad jen větší důraz na ženskou sílu a feministky si jej zřejmě oblíbí více než předchozí dílka. Film opakuje schémata minulých dílů (zejména T2), jen trochu obměnil hlavní hrdiny - všechny tři hlavní postavy jsou ženy, které jednají rozhodně a nezastaví je ani nový neporazitelný terminátor. Velkou devízou filmu a výrazným mrknutím na fanoušky série je účast Lindy Hamilton a Arnieho Schwarzenegera, potenciál filmu je ale nevyužit. Arnie tady bohužel na rozdíl od T2 jako "hodný" terminátor moc nefunguje a jeho postava působí jakoby naroubovaně. Naopak filmu moc neprospívá absence hlavního postav, které by člověk s chutí držel pěsti (na děvčata je asi z pohledu muže pěkný pohled, ale moc sympaticky tenhle ansábl nepůsobí), hlavní záporák nemá potřebné charisma, v ději pak nacházíme i logické chyby. Kdyby šlo o první originální film o terminátorech vůbec, nejspíš by film zabodoval, bohužel v této podobě funguje spíše jako "vykrádačka" předchozích dílů doplněná o některá současná společenská témata (Mexiko, emigranti, důraz na více ženských hrdinek).
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 01.04.2020 17:14
Bohužel jsem četl knihu dříve než jsem viděl film a tím je můj názor poznamenán. Film mě nijak zvláště neupoutal i když musím uznat že je podstatně zdařilejší než seriál který vznikl shruba o dvě dekády později. Abych byl spravedlivý tak to není nějaká hrůza ale docela dobrė filmařské řemeslo řekněme opravdu dobrý průměr ale nic víc. David Cronenberg bezesporu natočil už lepší filmy.
petrusmev
Hodnocení: 5
Přidáno: 01.04.2020 16:27
Kriminálka nic moc, případy takové jen jako (možná je skutečnost právě taková), řešení žádný požitek pro diváka. Herci sympatičtí, včetně Pavly Beretové, která se však do role hlavní vyšetřovatelky příliš nehodila a po právu byla zastiňována Stanislavem Majerem. Takže spíš povinnost pro Ostravaky sledovat a kontrolovat, zda odpovídají lokace...
petrusmev
Hodnocení: 8
Přidáno: 01.04.2020 16:16
Dobrá jízda! Žádné servítky, žádné řešení, ale syrová ukázka, jak to chodí na obou stranách (na třech a více) drogové barikády, těžko proniknutelná role vietnamské komunity, skvěle využitá Krobotová, skvělý i Cyril Dobrý, jehož nesympatické postavě bych nakopal hned. Celkově suverénní řemeslo a nečekaný filmově-televizní zážitek.
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 01.04.2020 15:39
Nebyl to krimi seriál, ze kterého bych padnul na záda, ale parta herců to hrála dobře, případy celkem zajímavé, nakonec celkem slušná podívaná a těch 13 dílů uteklo jak voda:-)
FLA
Hodnocení: 7
Přidáno: 01.04.2020 15:37
Hodně slušný závěrečný díl, který by mohl být nejlepší možná, ale trošku uspěchaný a né moc reálný konec to malinko zaříznul, ale jinak dobré.
klasifikátor
Hodnocení: 6
Přidáno: 01.04.2020 15:22
Docela dobrá adaptace slavného románu Fredericka Forsytha "Den pro Šakala". Děj se přesunul z Francie počátku 60.let do 90.let v USA změnil se cíl politického atentátu jeho motivy ale co se týká metodiky činů a postupů nájemného vraha i způsobu pátrání po něm drží se tvůrci literární předlohy dost přesně. Film je opravdu dobře natočený a reprezentativně obsazený hollywoodskou elitou na čele s triem Willis Gere a Poitier ale přesto se mi určitě víc líbila britsko-francouzská filmová verze z roku 1973 s Edwardem Foxem Derekem Jacobim a Mich. Lonsdalem. Tenhle film mi přišel trochu hollywoodsky vyumělkovaný.
Ramilie
Hodnocení: 9
Přidáno: 01.04.2020 15:11
Skvělé herecké obsazení třech hlavních postav - George je neskutečně charismatický, elegantní a velice pohledný muž, tato role mu tudíž sedla jak p*del na hrnec. Anna mi byla též velice sympatická a roztomilé bylo, jak byla taková přehnaně "školometská". :-D Vera kultivovaná a elegantní... To se povedlo. Příběh se svižně odvíjel, a přestože to nebyla komedie k popukání smíchy, vůbec jsem se nenudila. Co se stalo ke konci, mě opravdu zasáhlo, úplně jsem to nečekala.
curil
Hodnocení: 5
Přidáno: 01.04.2020 15:01
Tak konečně nějaký odvážlivec připravil téměř třicetiletou Bětku Čenkovou o panenství. Na seriál se dívám už jen z nostalgie na důchodcovském kanále a připomínám si tento seriálový fenomén a dobu, ve které byl natočen. Nejsem velkým vyznavačem "Nemocnice", s odstupem mi připadá hodně naivní. Jednání hlavních postav je až k smíchu, zejména Čenkové, dr. Řehoře, Králové, nebo Jáchyma. Veselí dnes ve mně vzbuzuje mlčení Iny, mladická zamilovanost Arnošta, lidová bodrost direktora Kovandy, zavilost staré Blažejové. Jedině u mě prochází dr. Cvach, což je s odstupem času jedna z mála charakterních postav, která si jede svoje od počátku do konce (vč. nesmyslných nastavování dílů), samozřejmě Štrosmajer a Sova starší. Ač jsem obdivovatelem Karla Högra, typově se mi hodí na primáře více Ladislav Chudík.
klasifikátor
Hodnocení: 9
Přidáno: 01.04.2020 11:32
Výborný a skvěle obsazený film pohybující se někde na hranici mezi špionážním dramatem a politickým thrillerem. Poprvé jsem to viděl jako teenager v kině raději už nevzpomínám kdy! Místy je to opravdu mrazivá podívaná ale také pastva pro milovníky mimořádného herectví které vrchovatou měrou nabízejí Dustin Hoffman, Roy Scheider a sir Olivier. Všechno to ještë umocňuje precizní práce kamery. Dodnes si pamatuji jak jsem v kině tajil dech při opakované otázce "JE TO BEZPEČNÉ?". Podle mě jde zcela jednoznačně o nejlepší film režiséra Johna Schlesingera.
red.mann
Hodnocení: 4
Přidáno: 01.04.2020 10:40
Nenaplněné očekávání. Filmové zpracování ani zdaleka nedokázalo využít potenciálu knihy. Herecké obsazení kvalitní, člověk se o zasměje, ale myslel jsem, že to bude mnohem větší pecka.
red.mann
Hodnocení: 5
Přidáno: 01.04.2020 10:32
Ve filmu se nejedná ani tak o nějakou náboženskou propagandu, jako spíš o pátrání po ztraceném těle, které vede k poznání o zrození Krista.
red.mann
Hodnocení: 6
Přidáno: 01.04.2020 10:25
Opravdu velká akční jízda, jak je už Michaela Baye zvykem. Začíná to opravdu úžasnou automobilovou honičkou a s minimem přestávek pokračuje až do samého konce. Kdo má akční pecky rád bude nadšen.
red.mann
Hodnocení: 8
Přidáno: 01.04.2020 10:18
Dobře vystavěné vojenské vězeňské drama. Film je sice hodně čitelný a předvídatelný, ale to nic nemění na stavu, že má správné napětí, dramatičnost a dobře se na to kouká. Velkou zásluhu na tom má samozřejmě Robert Redford.
red.mann
Hodnocení: 6
Přidáno: 01.04.2020 10:11
Dobře zpracované drama o dospívajícím chlapci, který se potýká s problémy se začleněním do jiné sociální skupiny. Překvapivě dobře zpracovaný film, kde se objevily hned několik budoucích hvězd filmového plátna.
red.mann
Hodnocení: 7
Přidáno: 01.04.2020 10:06
Výborně zpracované. Není vůbec poznat, že se jedná o televizní zpracování, navíc i herecké obsazení bylo velice kvalitní. Parádní fantasy, určitě stojí za viděni.
Máša13
Hodnocení: 7
Přidáno: 01.04.2020 09:07
Kniha
mě moc neoslovila,ale film se celkem povedl. Výborné zahrané, dobře natočené.Film nemá hlubší poselství, ale i tak je koukatelný.
Prorok_Mysterionu
Hodnocení: 4
Přidáno: 01.04.2020 04:18
Tento seriál je ukázkou, jak se dá podělat super námět. První sérii ještě dodává filozofující Hopkins jakési kouzlo, bohužel druhá série už jenom střídá tupý vraždění a nudný kecy. Často jsem míval pocit, jako bych koukal na dokument ze života Islámskýho státu. Radši už s ním nebudu ztrácet čas.
Imo
Hodnocení: 7
Přidáno: 31.03.2020 23:25
Zpráva našla svého adresáta
Z filmu mám rozpačité pocity. Proto bude možná rozpačitý i můj komentář. Tedy kamera se zde pořádně naběhala, více než herci. Herecké výkony dávali emoce, ale ne vždy tam, kde jich bylo, podle mě, třeba více. William vydal více emocí při výstupu z řeky, než když mu umíral kamarád. Angličané jakoby měli problém s emocemi, že by byli tak introvertní? Přesvědčivé exteriéry měly vyvážit občasnou monotónnost a nedostatek emocí v postupu dvojice vojáků. Scény měli ale velkou pravdivostní hodnotu. Taková asi první světová válka byla, nevím, já ji nepřežil. Hlavně, že se zpráva dostala tam, kde měla, i když později. Pro mě to bylo chladné, ponuré, i když vnitřně hrdinské, ale někdy bez poctivých emocí.
Jarda.ftr
Hodnocení: 1
Přidáno: 31.03.2020 22:24
Hned několik okopírovaných filmů splácaných dohromady a z jejichš úspěchu by toto cosi chtělo těžit, ale to je opravdu lepší se kouknout na originály, ze kterých byla tato hrůza slepena.
klasifikátor
Hodnocení: 10
Přidáno: 31.03.2020 22:02
Te to skoro nevídané ale i třetí díl této svým způsobem určitě unikætní serie si udržel stejně vysokou kvalitu. Není to žádná nastavovaná kaše ale je to minimálně stejně strhující a stejně vtipné a akční sekvence jsou prostě brilantní a dokonalé. Tak jako dvojku obohatil jako nová tvář Joe Pesci stejným osvěžením je v tomto pokračování R. Russo. Neotřelé nápady jako je scéna sbližovaní Mela Gibsona s bojovým psem nebo potlačování chuti na cigaretu konzumací psích sucharů posouvají tuto serii filmů mezi neobyčejné nebo chcete-li osobité filmy. Povedl se opět i hlavní zloduch. Je úplně jiný než albín Joshua v jedničce i než než uhlazený jihoafrický diplomat ve dvojce ale je od Stuarta Wilsona stejně dobře zahraný. Pokud jsem dal maximum jedničce i dvojce nemohu jinak než udělat totéž i u tohoto dílu.
Knihovnik
Carsen je velmi chytry knihovnik a dobrodruh.Noah Wyle hrat umi,ale neni to uplne ono.Spise prumerny film.Carsen zde najde Kristalovou lebku.Najde ji se svym pritelem indianem...Avsak na lebku ma spadena i parta zlocincu a Carsen musi opet zachranit svet.Knihovnik ma v tomto dile i krasnou pritelkyni ,ktera mu docela pomaha pri jeho dobrodruzstvich.
Pitryx
Hodnocení: 9
Přidáno: 31.03.2020 21:37
Bez úvodu, mimo dvou krátkých okamžiků bez hluchoty, bez zbytečného kecání. Do toho umístění příběhu, neznámé nebezpečí, kolik to může od Pitryxe dostat? Správně, skoro plný počet. Skoro, protože Piryx musí odejmout pět procent za to ultra klišé na konci a pět za ty mini hluchotičky. Ale jinak to bylo něco pro mne. Mimochodem, už zcela mimo komentář, všiml jsem si, že čím více jde film ihned na věc, tím má horší hodnocení. Ovšem rozebírají-li postavy své prenatální zážitky, dětství a mládí, tím hodnocení stoupá. Prokecají-li takto celý film, mívá tento nejlepší hodnocení. Já jsem přízemní člověk. Zde dávám devadesát. A víc takových filmů
Frolíček
Hodnocení: 7
Přidáno: 31.03.2020 21:05
Výpravná pohádka pro dospělé s pravdivým základem a náležitým přibarvením a přebarvením Aloise Jiráska.
Nadstandardní herecké obsazení, mladý Kopecký, Brodský, Štěpánková, pidirolička Jana Wericha, barevné, výpravné, hudba uširvoucí a naše historie. Stará garda odbojná, mladí pak na to dojeli, a za pár desítek let přišel Josef a nevolnictví zrušil.
100000052556420
Hodnocení: 6
Přidáno: 31.03.2020 20:54
Falesna hra
Rudy se dostane z vezeni.Tam byl se svym kamosem.Ben Affleck je dobry herec a i zde dokazuje,ze hrat umi.Rudy se sejde se svou pritelkyni.Mel jeji fotku ve vezeni a pak se s ni sesel.Davam 60 procent.
curil
Hodnocení: 6
Přidáno: 31.03.2020 19:57
Není Jack Sparrow jako Jack Sparrow, aneb padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina. Málokdy se stává ve westernech, zvláště u spaghetti westernů, aby hlavní postava byla zároveň záporným hrdinou. V tomto příběhu je to jen ku prospěchu, což ještě zvýrazní Giorgio Cerioni, herec známý i z italských erotických filmů (SS Lager 5; Lager SSadis Kastrat Kommanadatur; Le lunghe notti delle Gestapo; La deportate della sezione speciale SS), k čemuž ho zřejmě opravňovala jeho germánská podoba. Ale z hereckého umění mu něco chybí, ale zde to moc nevadí. Scénář má několik nedostatků, díry v logice, nedotažené scény. Zajímavé, že od počátku jsem fandil Jackovi, a i když přešel na druhou stranu zákona, mé sympatie neztratil.
Naomi21
Hodnocení: 5
Přidáno: 31.03.2020 19:32
Na úvod se sluší říct, že nejsem "potterofil" ač se na filmy o Harrym ráda podívám, ale toto dílko rozhodně nemá jejich kouzla. Titulních fantastických zvířat si mnoho neužijeme, film nám navíc nabízí dlouhou řádku postav s příbuzenskými či jinými vztahy mezi sebou, na jejichž zmapování by nám nepomohla ani stěna v Blackovic domečku. Navíc postavy nepůsobí ani příliš sympaticky, scénář některé z nich z minuty na minutu nutí úplně měnit postoje. Bohužel filmu nepomáhá ani přítomnost Johnnyho Deppa, který místo sebe nechává hrát pouze kostým. Film přímo počítá s divákovou znalostí magického světa, kdo jej nemá v malíčku, bude trochu tápat a působí spíše jako kasička, která se snaží ze potterovské série vytřískat, co to jde.
klasifikátor
Hodnocení: 5
Přidáno: 31.03.2020 19:19
Bena Stillera mám docela v oblibě ale určitě umí víc než mohl ukázat tady a to raději nemluvím o Robinu Williamsovi. Není to ale úplně špatné. Třeba triky jsou docela propracované a má to dobře trefenou atmosféru. Koneckonců i scénář je v základu dost originální na hollywoodské poměry. Takže ve výsledku jde asi o slušný průměr a doceka příjemnou neurážející oddechovku.
Naomi21
Hodnocení: 7
Přidáno: 31.03.2020 19:09
Ač by mělo jít o horor, přijde mi, že mixuje více žánrů - primárně hororové je zde ono neviditelné zlo, které obklopuje hrdinku a postupně ji přivádí na hranici zoufalství a příčetnosti. Film nevytahuje žádná slavná jména, i hlavní hrdinka je takřka "no name" herečka, která ač nepůsobí nic moc příjemně (alespoň zezačátku), postupně si k ní divák dokáže najít cestu a v závěru jí i nefalšovaně držet proti neviditelném protivníkovi pěsti. Film se snaží cílit na současnou situaci ve společnosti a reflektovat vztah, který je pro jednoho z partnerů na pohled zlatou klecí, uvnitř ní je ale zraňován a vnitřně ničen druhým z partnerů.

TV Program

ČT1 - O hruškách ušatkách a jablíčku...

14:10 - 15:00

36 minut již uběhlo
14 minut zbývá do konce

ČT2 - Skotsko - cesta do divočiny

14:15 - 15:10

31 minut již uběhlo
24 minut zbývá do konce

NOVA - Výměna manželek (2004) [TV poř...

14:10 - 15:30

36 minut již uběhlo
44 minut zbývá do konce

Prima - Vražedné záhady slečny Fishero...

13:35 - 14:55

71 minut již uběhlo
9 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 163459
Osobností: 658118
Fotografií: 629043
Plakátů: 302398
Obsahů a biografií: 149736
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Tři králové (2020) [TV epizoda]

Tři králové
Z české televizní produkce   uznávám nejvíce detektivní   a komediální seriály z   díly České televize (ČT 1   + 2). Poctivě jsem sledoval   více >

Autor: curil | Hodnocení: 3 / 10

Sága: Prokletí stínů (2013)

Je znát,

Sága: Prokletí stínů
že většinu choreografie   navrhoval nějaký milovník   scénických soubojů.   Krásné, okázalé, ale   nezřídka úsměvně   nelogické a bezzubé. více >

Autor: RwlBem | Hodnocení: 7 / 10

Le Mans ‘66 (2019)

Až ke hvězdám

Le Mans ‘66
Naprosto famózní podání   zlatých časů   automobilového průmyslu, v   kombinaci s překrásnými   vozy, s úžasnými retro   kulisami ze kterých se více >

Autor: goranchorvat | Hodnocení: 10 / 10

Weird Science (1994) [TV seriál]

Dobry serial

Weird Science
Proc ne?Pekny serial z 90.let   a docela komicky...Vanessa   Angel zde vypada dobre a tento   serial se docela povedl.Davam   mu 60 procent.

Autor: 100000052556420 | Hodnocení: 6 / 10

Tah jezdcem (1992)

Tah jezdcem
Opravdu vynikající krimi   thriller. Základem je vskutku   kvalitní originální   scénář a dokonale trefené   obsazení. Chris Lambert je   mimo více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 9 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.153/0.129
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz