Ve víně je láska (2011) [TV film]

Ve víně je láska (Rosamunde Pilcher - Englischer Wein)
76.7 %
 
 

Rosamunde Pilcher - Englischer Wein

Další název: Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska (SK)

    Žánr: drama / romantický
    Země: Spolková republika Německo / Rakousko
    Délka: 89 min.
Playboy a bohatý dědic vinařství je donucený spolupracovat na prodeji vína s mladou obchodnicí. Postupem času se však do sebe zamilují, ale stále před sebou skrývají tajemství. On své dluhy ze sázek a ona svou nemocnou dceru, kterou vychovává její rodina… Německo-rakouský romantický příběh z cyklu televizních filmů podle románů Rosamunde Pilcherové.

Na zámek Benson přijíždí vinařka Hannah, která ve Francii ve svém oboru slavila úspěchy. Do Cornwallu ji pozvala majitelka zámku lady Kate Bensonová, jejíž vinařský podnik je už několik let ztrátový. Požaduje od Hanny, aby vinařství reorganizovala do jednoho roku a aby vyučila praktikanta. Z praktikanta se vyklube synovec lady Kate, pohledný, světácký automobilový závodník Jonathan Benson. Hannah zjišťuje, že bývalý šéf vinařství uzavřel nevýhodnou smlouvu, podle níž se veškerá produkce prodávala přes firmu Nicka Stevense Obchod s cornishskými víny, a hodlá tuto smlouvu zrušit. Jonathan i Nick Stevens se jí v tom pokoušejí zabránit. Jonathan se totiž u Nicka zadlužil a oba doufají, že až lady Kate odkáže Jonathanovi svůj majetek, dostane od něj Nick vinařský podnik. Ovšem není potřeba vyřešit jen problémy vinařství, Hannu kromě toho dohoní její minulost. Před sedmnácti lety utekla z Cornwallu poté, co nechtěně otěhotněla se svým tehdejším šéfem. Dítě však přenechala Jessii Watsonové, manželce svého šéfa, která nemohla mít děti... Jonathan, který se původně chtěl nové vinařky zbavit, se do ní postupně zamiluje a také Hannah v něm nachází zalíbení. Současně Jonathanova sedmnáctiletá kmotřenka Tessa zjišťuje, že je těhotná. Matce se o svém těhotenství říct neodváží a žádá o pomoc Jonathana. Hannah se s překvapením dozvídá, že Tessa je její dcera, a domnívá se, že má milostný vztah s Jonathanem. Je zklamaná a Jonathana odmítá...

Zdroj: FTV Prima

režie:
Dieter Kehler
 
 
hraje:
Eva Habermann (Hannah Powellová), Robert Seeliger (Jonathan Benson), Ruth-Maria Kubitschek (lady Kate Bensonová), Sarah Beck (Tessa Watsonová), Barbara Wussow (Jessie Watsonová), Albert Fortell (Nick Stevens), Alexander-Klaus Stecher (Reginald Jennings), Annie Aldington (dr. Adele Smithová), Nick Collis (pan Bleeker)
 
 
námět:
Rosamunde Pilcher (příběh "Getting Better")
 
 
scénář:
Martin Wilke
 
 
kamera:
Hartmut Lange
 
 
hudba:
Richard Blackford
 
 
výprava-architekt:
Robert Foster
 
 
zvuk:
Olaf Gross
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.