Taková moderní rodinka (2009) [TV seriál]

Taková moderní rodinka (Modern Family)
76.9 %
 
 

Modern Family

Další název: Moderní rodina / Moderná rodina (SK)

    Žánr: situační komedie
    Země: Spojené státy americké
    Délka: 21 min.
„Satirický pohled na radosti a strasti tří rozličných amerických rodin.“
Rodinný klan Pritchett-Dunphy-Tucker představuje rozvětvenou rodinu v čele s patriarchou Jayem Pritchettem. Po svém boku má svou temperamentní mladou druhou ženu Glorii, která úspěšně odolává jeho staromódnímu smýšlení. Nyní bude jejich soužití o to zajímavější, protože očekávají narození svého společného potomka! Nový přírustek však změní život všem, speciálně Gloriinu synovi Mannymu, který měl až dosud svou mámu jen pro sebe.

Jayova dospělá dcera Claire prochází se svým manželem Philem opačným obdobím rodičovství - jejich nejstarší dcera Haley opouští hnízdo a odchází na vysokou školu. Budou mít ale co dělat se svými dalšími dvěma ratolestmi, intelektuálkou Alex a roztržitým Lukem.

Život není jednoduchý ani pro Claiřina bratra a Jayova dospělého syna Mitchella, který se pokoušel se svým partnerem Cameronem adoptovat dítě a dát své dceři Lily sourozence. Nakonec se s nelehkým zklamáním vyrovnají na dovolené a rozhodnou se soustředit na jiné věci - a Cam začne znovu pracovat.
Tyto tři rodiny nám nabízejí upřímný a často humorný pohled na vřelé a někdy zvrácené pojetí moderní rodiny.

Zdroj: HBO Europe

režie:
Jason Winer
 
 
hraje:
Ed O'Neill (Jay Pritchett), Sofía Vergara (Gloria Delgado-Pritchett), Julie Bowen (Claire Dunphy), Ty Burrell (Phil Dunphy), Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett), Eric Stonestreet (Cameron Tucker), Rico Rodriguez (Manny Delgado), Nolan Gould (Luke Dunphy), Sarah Hyland (Haley Dunphy (2009-2012)), Ariel Winter (Alex Dunphy), Reid Ewing (Dylan), Mike Rock (Jim (2. řada, 2010)), Rob Huebel (Glen Whipple), Paul Scheer (ředitel obchodu), Rob Kerkovich (chlap s toustovačem), Curtis Harris (dítě 3), ViviAnn Yee (Maya), Brian Blu, David Hershwitzky, Folake Olowofoyeku (Ayoola), Barbara Dodd (Ellen (jako Barbara Dodd Remsen)), Jordan Mosley, Michelle Arthur, Rod McLachlan, Jeremy Maguire (Joe Pritchett), Rodney To (Sam)
 
 
scénář:
Steven Levitan, Paul Corrigan, Christopher Lloyd, Brad Walsh
 
 
kamera:
James R. Bagdonas, David Hennings
 
 
hudba:
Gabriel Mann
 
 
střih:
Ryan Case
 
 
zvuk:
Blake Marymor, David Torres
 
 
zvláštní efekty:
Thomas Mertz
 
 
koproducent:
Jason Winer
 
 
koordinátor kaskadérů:
Jon H. Epstein
 
 
vizuální efekty:
Gregory Lemkin (supervize)
 
 
spolupráce:
Arthur Ortiz
 
 
výkonný producent:
Steven Levitan, Christopher Lloyd, Jason Winer
 
 
kaskadér:
Brian Danner, Diana R. Lupo, Chris Brewster, Audi Resendez (double: Sarah Hyland), Tammie Baird (double: Sophia Vergara)
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.