Život je boj (2013) [TV seriál]

Život je boj (Getting On)
70 %
 
 

Getting On

    Žánr: komedie
    Země: Spojené státy americké
    Délka: 29 min.
„O práci na geriatrickém oddělení v jedné kalifornské nemocnici.“
Seriál Život je boj se odehrává na ženském oddělení léčebny dlouhodobě nemocných v Long Beach v Kalifornii a sjeduje každodenní životy personálu, jež má za úkol pečovat o postarší pacienty, kteří jsou ... jaksi na odchodu. Sestra DiDi je nováček, jež je první den v práci kárána za úklid číchsi výkalů zanechaných v hale. Veteránka oddělení sestra Dawn dostane za úkol zacvičit DiDi, ale zcela jí pohltí nadějné vyhlídky na vztah s vedoucím ošetřovatelem Patsym - nově příchozím zaměstnancem, který se pokouší implementovat Disneyem inspirovanou, na zákazníka orientovanou pracovní kulturu, zatímco odsouvá otázky o své sexuální orientaci. Nabručená Dr. Jenna Jamesová, ustanovená ředitelkou oddělení díky rozkladu nemocničního pořádku, pokračuje ve svých náladových výbuších a záchvatech vzteku, přestože dostala možnost nového začátku. Dr. Jamesová a Patsy se spolu neustále potýkají, zvláště když Patsyho průzkumy odhalí, že plno zaměstnanců v tomto zchátralém, byrokracií prolezlém lékařském zařízení je nedostatečně zacvičena.

Zdroj: HBO Europe
Vysílání: dabing
Premiéra 1.dílu: 07.01.2014 HBO

režie:
Howard Deutch, Becky Martin, Miguel Arteta
 
 
hraje:
Laurie Metcalf (Dr. Jenna Jamesová), Alex Borstein (Dawn Forchettová), Niecy Nash (Didi Ortleyová), Ann Morgan Guilbert (Birdy Lambová), Mel Rodriguez (Patsy De La Serda), Mark Harelik (Dr. Paul Stickley), Brandon Fobbs (Antoine Robertson), Joel Johnstone (Dr. Andrew Cesario), Lindsey Kraft (Marguerite Macawová), K Callan (Susan Daywardová), Molly Shannon (Phyllis Marmatanová), Betty Murphy (Fiona Sullivanová), Sandra Weston (Irma), Jalida Chung (Champey Houyová), Kimberly Celemen (Kitty Dorisová), Patricia Scanlon (Paula Pepperellová), Karen Teliha (paní Warrenová)
 
 
scénář:
Jo Brand, Mark V. Olsen, Vicki Pepperdine, Joanna Scanlan, Will Scheffer, Jeanette Collins, Mimi Friedman
 
 
dabing:
Inka Šecová (paní Rothová - 2.série), Jaroslava Brousková (Dr. Jenna Jamesová - 1.série), Zuzana Slavíková (Dr. Jenna Jamesová - 2. a 3.série), Jana Postlerová (Birdy Lambová), Bohdan Tůma (Patsy)
 
 
výkonný producent:
Jo Brand, Mark V. Olsen, Vicki Pepperdine, Joanna Scanlan, Will Scheffer, Miguel Arteta, Julie Gardner, Jane Tranter
 
 
producent:
Geoff Atkinson, Chrisann Verges
 
 
režie českého znění:
Mikuláš Pánek
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.