TV Program - Úterý 6. října

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
Nova Action Nova Action
05:00minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 01:30 (ČT1)
10.04.2020 v 01:25 (ČT1)
11.04.2020 v 04:30 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 05:59 (ČT24)
31.03.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT24)

05:00minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 01:00 (ČT1)
04.04.2020 v 23:30 (ČT24)
05.04.2020 v 03:52 (ČT24)
05.04.2020 v 10:35 (ČT1)
06.04.2020 v 02:05 (ČT24)
11.04.2020 v 03:38 (ČT24)
12.04.2020 v 03:51 (ČT24)

 
TV program: Objektiv
05:30
Správy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 02:10 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT2)
01.04.2020 v 02:20 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT2)
02.04.2020 v 02:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT2)
03.04.2020 v 02:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT2)
04.04.2020 v 02:20 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 01:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 03:10 (Nova International)
31.03.2020 v 05:55 (NOVA)
01.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)
01.04.2020 v 02:55 (Nova International)
01.04.2020 v 05:55 (NOVA)
02.04.2020 v 01:20 (Nova Gold)
02.04.2020 v 04:20 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:10
Teleshopping
06:20
Nová dobrodružství Scooby Doo I 6
07:00
Teleshopping
07:10
Tom a Jerry
07:20
Tom a Jerry
07:30
seriál
minih52688minih52688
07:55
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání II

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

15
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)
03.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
03.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
Ktosi je za dverami
10:00
Mimořádný případ
11:15
Inventura Písniček pod rentgenem čb
11:50
Krásy evropského pobřeží: Útěk do
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Kosmopolis
09:40
Mýty a fakta historie: Královny
10:35minih73563minih73563
168 hodin

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 21:20 (ČT1)
30.03.2020 v 09:55 (ČT1)
05.04.2020 v 21:40 (ČT1)
06.04.2020 v 09:50 (ČT1)

 
TV program: 168 hodin
11:00
Dobrá rada nad zlato
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih42024minih42024
Směr jih

Další díl/opakování:
13.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
14.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
15.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
16.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
19.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
20.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
21.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
22.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)

39
 
TV program: Směr jih (Due South)
09:30
film
minih63039minih63039
11:20minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 11:45 (NOVA)
31.03.2020 v 12:55 (Nova International)
31.03.2020 v 15:00 (Nova Gold)
01.04.2020 v 11:45 (NOVA)
01.04.2020 v 13:00 (Nova International)
01.04.2020 v 15:10 (Nova Gold)
02.04.2020 v 11:45 (NOVA)
02.04.2020 v 12:45 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:35
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk II

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 14:20 (NOVA)
10.04.2020 v 08:25 (Nova Cinema)

1
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
Prima
08:25
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 07:25 (Prima)
03.04.2020 v 07:25 (Prima)
04.04.2020 v 07:25 (Prima)
05.04.2020 v 07:00 (Prima)
06.04.2020 v 07:25 (Prima)
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)

221
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:55
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider II

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

12
 
TV program: Knight Rider
09:55
seriál
minih44303minih44303
10:50
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)
07.04.2020 v 09:00 (ČT1)
08.04.2020 v 09:00 (ČT1)

XI 13
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:50
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan VI

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

10
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
Nova Action


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery I

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

11
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová IV

Další díl/opakování:
15.03.2020 v 23:45 (Prima LOVE)
16.03.2020 v 00:45 (Prima LOVE)
17.03.2020 v 00:55 (Prima LOVE)
18.03.2020 v 00:00 (Prima LOVE)
19.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
20.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
21.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
22.03.2020 v 00:50 (Prima LOVE)

7
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:00
seriál
minih43929minih43929
Tip a Tap (11,12/26)

Další díl/opakování:
24.11.2009 v 15:05 (ČT1)
01.12.2009 v 15:05 (ČT1)

 
TV program: Tip a Tap ("Tip en Tap")
15:20
Zábavná škola
15:40
seriál
minih50353minih50353
Věda je zábava III

Další díl/opakování:
19.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
21.10.2019 v 15:40 (ČT :D)
22.10.2019 v 12:55 (ČT :D)
26.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
28.10.2019 v 15:40 (ČT :D)

21
 
TV program: Věda je zábava (Backyard Science)
ČT2
12:00minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 04:45 (ČT1)
28.03.2020 v 18:25 (ČT1)
02.04.2020 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)
07.04.2020 v 05:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40
Hřiště 7
14:55
Fokus ČT24
15:20
Vltava v obrazech 36
15:40minih41903
Fotograf František Drtikol

Další díl/opakování:
07.10.2009 v 10:55 (ČT2)

reklama
NOVA
12:35
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 09:00 (PRO7)
29.03.2020 v 08:00 (PRO7)
30.03.2020 v 04:35 (PRO7)

203
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
13:05
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger IV

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 02:00 (Prima)
01.04.2020 v 02:20 (Prima)
02.04.2020 v 02:05 (Prima)
03.04.2020 v 01:20 (Prima)
04.04.2020 v 02:00 (Prima)
06.04.2020 v 14:30 (Prima)
07.04.2020 v 01:50 (Prima)
08.04.2020 v 01:55 (Prima)
09.04.2020 v 02:05 (Prima)

10
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:05
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy II

Další díl/opakování:
19.03.2020 v 05:10 (Doma)
20.03.2020 v 04:55 (Doma)
21.03.2020 v 05:00 (Doma)
22.03.2020 v 04:45 (Doma)
23.03.2020 v 04:40 (Doma)
24.03.2020 v 05:05 (Doma)

4
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:05
seriál
minih14536minih14536
Superman III

Další díl/opakování:
09.03.2013 v 08:55 (KABEL1)
23.03.2013 v 09:05 (KABEL1)

5
 
TV program: Superman (Lois & Clark: The New Adventures of Superman)
Prima
13:20
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice V

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

3
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:50
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky VI

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

17
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:50
seriál
minih43594minih43594
Chirurgové IV

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 01:45 (Polsat)

10
 
TV program: Chirurgové (Grey's Anatomy)
15:50
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová II

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 11:30 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 21:00 (Prima PLUS)
04.04.2020 v 11:05 (Prima Krimi)
04.04.2020 v 12:30 (Prima PLUS)
06.04.2020 v 18:10 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 21:30 (Jednotka)

13
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
Nova Action
ČT1
16:05
Tykadlo
16:25
Zpívánky
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)
03.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
03.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 04:20 (ČT1)
08.04.2020 v 01:50 (ČT1)
10.04.2020 v 01:50 (ČT1)
11.04.2020 v 04:10 (ČT1)
12.04.2020 v 04:20 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)
07.04.2020 v 05:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Tajemství vody: Ohrožené studánky
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
08.04.2020 v 18:45 (ČT2)
09.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
09.04.2020 v 18:45 (ČT2)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:55 (ČT24)
02.04.2020 v 18:55 (ČT1)
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:10
Vermeer: Ateliér aneb Umění malby
17:00
Služby v našich službách plus
17:15
Skoro jasno 6
17:30
Praha, město věží
17:50minih93894minih93894
Divnopis

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 18:55 (ČT2)
07.04.2020 v 17:20 (ČT2)
09.04.2020 v 02:15 (ČT2)
12.04.2020 v 04:30 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
18:00
Klíč
18:30
Babylon
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce- ZJ-
19:05
Angličtina - Extra 17
19:30minih54249minih54249
Medúza

Další díl/opakování:
22.12.2012 v 01:40 (ČT2)
29.12.2012 v 01:00 (ČT2)
05.01.2013 v 02:05 (ČT2)

 
TV program: Medúza
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
04.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
04.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
05.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
05.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
06.03.2020 v 00:00 (TV Barrandov)
06.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 01:00 (TV Barrandov)

12
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:35
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 22:50 (JOJ)
22.01.2020 v 23:50 (JOJ)
23.01.2020 v 22:25 (JOJ)
28.01.2020 v 22:50 (JOJ)
29.01.2020 v 22:50 (JOJ)
05.02.2020 v 22:45 (JOJ)

8
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (1443, 1444)

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 23:45 (Nova Gold)
02.04.2020 v 00:35 (Nova International)
02.04.2020 v 09:00 (NOVA)
02.04.2020 v 12:25 (Nova Gold)
03.04.2020 v 08:50 (Nova International)
03.04.2020 v 08:55 (NOVA)
03.04.2020 v 12:25 (Nova Gold)
04.04.2020 v 00:15 (Nova International)

 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky I

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

6
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání II

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

16
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
Nova Action
ČT1
20:00
seriál
minih54731minih54731
Letečtí stíhači v boji II.

Další díl/opakování:
09.08.2017 v 03:55 (Prima ZOOM)
11.08.2017 v 07:30 (Prima ZOOM)
23.08.2017 v 04:05 (Prima ZOOM)
25.08.2017 v 07:10 (Prima ZOOM)

4
 
TV program: Letečtí stíhači v boji (Dogfights)
20:50minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 21:45 (ČT1)
04.04.2020 v 11:05 (ČT1)
10.04.2020 v 21:35 (ČT1)
11.04.2020 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
21:40
Krotitelé dluhů 18
22:05
seriál
minih51511minih51511
Pravěk útočí

Další díl/opakování:
29.03.2014 v 15:50 (AXN)
05.04.2014 v 16:00 (AXN)

5
 
TV program: Pravěk útočí (Primeval)
22:55
Na moll...
23:40
Losování Šťastných deset a Šance milion
23:45
Vltava v obrazech 36
ČT2
20:00minih18075minih18075
Rozmarné léto

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 18:35 (Filmbox)

 
TV program: Rozmarné léto
21:20
Meet Factory
21:45
Flamenco!
22:10
Báječná léta bez opony
22:30
Události, komentáře
23:10
Jazz klub
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 21:30 (Nova Gold)
01.04.2020 v 23:30 (Nova International)
02.04.2020 v 01:20 (Nova International)
02.04.2020 v 03:45 (NOVA)
02.04.2020 v 15:10 (Nova Gold)
03.04.2020 v 00:45 (Nova International)
03.04.2020 v 03:45 (NOVA)
03.04.2020 v 15:10 (Nova Gold)

135
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:15
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami VI

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 22:50 (JOJ)
22.01.2020 v 23:50 (JOJ)
23.01.2020 v 22:25 (JOJ)
28.01.2020 v 22:50 (JOJ)
29.01.2020 v 22:50 (JOJ)
05.02.2020 v 22:45 (JOJ)

7
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
22:10
112
22:50
film
minih34503minih34503
Tělo na tělo

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 01:20 (Film+)
23.03.2020 v 04:35 (Film+)

 
TV program: Tělo na tělo (Ballistic: Ecks vs. Sever)
Prima
20:00
seriál
minih45232minih45232
Velmi křehké vztahy IV

Další díl/opakování:
14.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
16.10.2019 v 00:20 (Prima PLUS)
17.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
18.10.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
19.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
20.10.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
21.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)

13
 
TV program: Velmi křehké vztahy
21:20minih65261minih65261
Ano, šéfe!

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 22:55 (Prima)
31.03.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
01.04.2020 v 10:30 (Prima PLUS)
06.04.2020 v 22:50 (Prima)
07.04.2020 v 20:15 (Prima PLUS)

 
TV program: Ano, šéfe!
22:25
seriál
minih55662minih55662
Na doživotí

Další díl/opakování:
17.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
18.05.2016 v 03:40 (Prima LOVE)
19.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
20.05.2016 v 03:35 (Prima LOVE)
24.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
25.05.2016 v 03:40 (Prima LOVE)
26.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
27.05.2016 v 03:55 (Prima LOVE)

I 4
 
TV program: Na doživotí (Life)
23:30
seriál
minih19513minih19513
Spravedlnost

Další díl/opakování:
28.04.2010 v 12:25 (Markíza)
29.04.2010 v 12:25 (Markíza)
30.04.2010 v 12:30 (Markíza)
03.05.2010 v 12:20 (Markíza)
04.05.2010 v 12:20 (Markíza)
05.05.2010 v 12:20 (Markíza)
06.05.2010 v 12:20 (Markíza)
07.05.2010 v 12:30 (Markíza)

4
 
TV program: Spravedlnost (Justice)
Nova Action
ČT1
00:05minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 05:25 (ČT2)
05.04.2020 v 12:15 (ČT2)
10.04.2020 v 05:30 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
00:20
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery I

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

11
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:05minih72817minih72817
Poklady světa

Další díl/opakování:
15.09.2019 v 19:40 (3SAT)
16.09.2019 v 12:45 (3SAT)
22.09.2019 v 19:40 (3SAT)

 
TV program: Poklady světa (Schätze der Welt - Erbe der Menschheit)
01:20
Rajské zahrady 1
01:40
Události v regionech
02:05minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:55 (ČT24)
02.04.2020 v 18:55 (ČT1)
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
02:30minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:55 (ČT24)
02.04.2020 v 18:55 (ČT1)
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
02:55
Regiony ČT24
03:20
Zajímavosti z regionů
03:45
Zajímavosti z regionů Brno
04:10
Zajímavosti z regionů Ostrava
04:35
Osudové okamžiky
ČT2
00:05
Dvojhlas
00:30minih18102minih18102
02:30
Století létání
03:25
Proměny českého venkova 1
03:45
Sváteční slovo filosofa Jana
03:48
Cesty víry
04:10minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 19:20 (ČT2)
02.04.2020 v 14:55 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
04:25
Po hladině: Chuť
04:40
Jak se žije pod plachtami podle
reklama
NOVA
00:35
seriál
minih54225minih54225
Odvrácená tvář hor

Další díl/opakování:
04.11.2014 v 18:00 (Nova Cinema)
05.11.2014 v 06:15 (Nova Cinema)
06.11.2014 v 06:45 (Nova Cinema)
07.11.2014 v 06:05 (Nova Cinema)
08.11.2014 v 05:50 (Nova Cinema)
10.11.2014 v 18:00 (Nova Cinema)
11.11.2014 v 07:00 (Nova Cinema)
12.11.2014 v 06:15 (Nova Cinema)
13.11.2014 v 06:00 (Nova Cinema)

13
 
TV program: Odvrácená tvář hor (Rockface)
01:25
Novashopping
01:45minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 06:40 (Nova Gold)
03.04.2020 v 06:55 (Nova Gold)
04.04.2020 v 13:05 (NOVA)
04.04.2020 v 14:00 (Nova International)
05.04.2020 v 04:30 (NOVA)
05.04.2020 v 08:15 (Nova International)
11.04.2020 v 13:25 (NOVA)
11.04.2020 v 14:00 (Nova International)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
02:25
Občanské judo
02:55minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 04:45 (Nova International)
01.04.2020 v 02:45 (Nova Gold)
01.04.2020 v 04:30 (Nova International)
02.04.2020 v 02:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
03.04.2020 v 04:10 (Nova International)
04.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
05.04.2020 v 02:10 (Nova Gold)

 
TV program: Áčko
04:05minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 05:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 05:45 (Nova Gold)
04.04.2020 v 06:45 (Nova International)
05.04.2020 v 01:30 (Nova International)
06.04.2020 v 01:05 (Nova International)
06.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
07.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
08.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:25
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír II

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

22
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:20minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:00
Výklad snů
03:50
seriál
minih39828minih39828
Medicopter 117 VI

Další díl/opakování:
05.10.2019 v 01:45 (ORF2)
12.10.2019 v 02:30 (ORF2)
19.10.2019 v 02:10 (ORF2)

12
 
TV program: Medicopter 117 (Medicopter 117 - Jedes Leben zählt)
04:35
Svět 2009
Nova Action
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.209/0.137