TV Program - Úterý 27. října

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
Nova Action Nova Action
05:00minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 01:30 (ČT1)
10.04.2020 v 01:25 (ČT1)
11.04.2020 v 04:30 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 05:59 (ČT24)
31.03.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT24)

05:00minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 01:00 (ČT1)
04.04.2020 v 23:30 (ČT24)
05.04.2020 v 03:52 (ČT24)
05.04.2020 v 10:35 (ČT1)
06.04.2020 v 02:05 (ČT24)
11.04.2020 v 03:38 (ČT24)
12.04.2020 v 03:51 (ČT24)

 
TV program: Objektiv
05:30
Správy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 02:10 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT2)
01.04.2020 v 02:20 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT2)
02.04.2020 v 02:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT2)
03.04.2020 v 02:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT2)
04.04.2020 v 02:20 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:05
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 01:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 03:10 (Nova International)
31.03.2020 v 05:55 (NOVA)
01.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)
01.04.2020 v 02:55 (Nova International)
01.04.2020 v 05:55 (NOVA)
02.04.2020 v 01:20 (Nova Gold)
02.04.2020 v 04:20 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
05:05minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
17.02.2020 v 02:05 (Prima Cool)
17.02.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
18.02.2020 v 11:15 (Prima PLUS)
21.02.2020 v 10:55 (Prima Cool)
24.02.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
25.02.2020 v 10:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Autosalon
06:05
Teleshopping
06:20
seriál
minih107560minih107560
Nová dobrodružství Scooby Doo

Další díl/opakování:
03.01.2020 v 11:15 (Nova Gold)
04.01.2020 v 07:10 (Nova 2)
04.01.2020 v 10:40 (Nova Gold)
05.01.2020 v 06:45 (Nova 2)
05.01.2020 v 10:35 (Nova Gold)
06.01.2020 v 06:25 (Nova 2)
06.01.2020 v 10:40 (Nova Gold)
07.01.2020 v 06:30 (Nova 2)

II 5
 
TV program: Scooby-Doo
07:00
Teleshopping
07:10
Klukoviny Toma a Jerryho
07:20
Pět holek na krku 1
07:45
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

III 10
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)
03.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
03.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih34829minih34829
10:15minih36201minih36201
Co Hedvika neřekla

Další díl/opakování:
29.07.2012 v 03:00 (ČT1)

11:25
Studio B
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Kosmopolis
09:40
Mýty a fakta historie: Příchod
10:25minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 05:10 (ČT art)
03.04.2020 v 14:50 (ČT2)
04.04.2020 v 05:15 (ČT art)
04.04.2020 v 12:50 (ČT1)
05.04.2020 v 05:15 (ČT art)
06.04.2020 v 19:40 (ČT2)
07.04.2020 v 04:45 (ČT art)
07.04.2020 v 19:40 (ČT2)

 
TV program: Postřehy odjinud
10:35minih73563minih73563
168 hodin

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 21:20 (ČT1)
30.03.2020 v 09:55 (ČT1)
05.04.2020 v 21:40 (ČT1)
06.04.2020 v 09:50 (ČT1)

 
TV program: 168 hodin
11:00
seriál
minih65650minih65650
Mezi námi zvířaty

Další díl/opakování:
24.09.2014 v 01:00 (ČT art)
27.09.2014 v 02:40 (ČT art)
01.10.2014 v 00:40 (ČT art)
04.10.2014 v 03:05 (ČT art)

 
TV program: Mezi námi zvířaty (Creature Comforts)
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih42024minih42024
Směr jih

Další díl/opakování:
13.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
14.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
15.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
16.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
19.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
20.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
21.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
22.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)

54
 
TV program: Směr jih (Due South)
09:30minih44082minih44082
Palomino

Další díl/opakování:
06.09.2019 v 20:00 (Prima LOVE)
09.09.2019 v 10:20 (Prima)

 
TV program: Palomino
11:20minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 11:45 (NOVA)
31.03.2020 v 12:55 (Nova International)
31.03.2020 v 15:00 (Nova Gold)
01.04.2020 v 11:45 (NOVA)
01.04.2020 v 13:00 (Nova International)
01.04.2020 v 15:10 (Nova Gold)
02.04.2020 v 11:45 (NOVA)
02.04.2020 v 12:45 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:45
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 14:20 (NOVA)
10.04.2020 v 08:25 (Nova Cinema)

II 16
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
Prima
08:15
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 07:25 (Prima)
03.04.2020 v 07:25 (Prima)
04.04.2020 v 07:25 (Prima)
05.04.2020 v 07:00 (Prima)
06.04.2020 v 07:25 (Prima)
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)

246
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:45
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

III 3
 
TV program: Knight Rider
09:45
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:30 (Prima)
01.04.2020 v 08:30 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 12:30 (Prima)
02.04.2020 v 08:30 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 12:30 (Prima)
03.04.2020 v 08:20 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 12:30 (Prima)
06.04.2020 v 12:30 (Prima)

I 8
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
10:40
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)
07.04.2020 v 09:00 (ČT1)
08.04.2020 v 09:00 (ČT1)

XII 6
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:40
seriál
minih44303minih44303
Nova Action


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

II 4
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová

Další díl/opakování:
15.03.2020 v 23:45 (Prima LOVE)
16.03.2020 v 00:45 (Prima LOVE)
17.03.2020 v 00:55 (Prima LOVE)
18.03.2020 v 00:00 (Prima LOVE)
19.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
20.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
21.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
22.03.2020 v 00:50 (Prima LOVE)

IV 22
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:00
seriál
minih43929minih43929
Tip a Tap (17,18/26)

Další díl/opakování:
24.11.2009 v 15:05 (ČT1)
01.12.2009 v 15:05 (ČT1)

 
TV program: Tip a Tap ("Tip en Tap")
15:15
Návštěva v ZOO
15:25
Zábavná škola: Opera nás baví 8
15:45
seriál
minih50353minih50353
Věda je zábava

Další díl/opakování:
19.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
21.10.2019 v 15:40 (ČT :D)
22.10.2019 v 12:55 (ČT :D)
26.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
28.10.2019 v 15:40 (ČT :D)

III 24
 
TV program: Věda je zábava (Backyard Science)
ČT2
12:00minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 04:45 (ČT1)
28.03.2020 v 18:25 (ČT1)
02.04.2020 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)
07.04.2020 v 05:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40
Hřiště 7
14:55
Fokus ČT24
15:15
Vltava v obrazech 39
15:35
Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko
15:45
Svět zázraků: Riskantní natáčení 3
reklama
NOVA
12:40
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 09:00 (PRO7)
29.03.2020 v 08:00 (PRO7)
30.03.2020 v 04:35 (PRO7)

218
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
13:10
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 02:00 (Prima)
01.04.2020 v 02:20 (Prima)
02.04.2020 v 02:05 (Prima)
03.04.2020 v 01:20 (Prima)
04.04.2020 v 02:00 (Prima)
06.04.2020 v 14:30 (Prima)
07.04.2020 v 01:50 (Prima)
08.04.2020 v 01:55 (Prima)
09.04.2020 v 02:05 (Prima)

IV 25
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:10
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy

Další díl/opakování:
19.03.2020 v 05:10 (Doma)
20.03.2020 v 04:55 (Doma)
21.03.2020 v 05:00 (Doma)
22.03.2020 v 04:45 (Doma)
23.03.2020 v 04:40 (Doma)
24.03.2020 v 05:05 (Doma)

II 19
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:10
seriál
minih14536minih14536
Superman

Další díl/opakování:
09.03.2013 v 08:55 (KABEL1)
23.03.2013 v 09:05 (KABEL1)

III 20
 
TV program: Superman (Lois & Clark: The New Adventures of Superman)
Prima
12:35
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 07:25 (Prima)
03.04.2020 v 07:25 (Prima)
04.04.2020 v 07:25 (Prima)
05.04.2020 v 07:00 (Prima)
06.04.2020 v 07:25 (Prima)
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)

247
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:10
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

V 18
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:40
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

I 13
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:40
seriál
minih48084minih48084
Médium I 8
 
TV program: Médium (Medium)
15:40
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 11:30 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 21:00 (Prima PLUS)
04.04.2020 v 11:05 (Prima Krimi)
04.04.2020 v 12:30 (Prima PLUS)
06.04.2020 v 18:10 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 21:30 (Jednotka)

IV 2
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
Nova Action
ČT1
16:10
Pomáhejme si- ZJ-
16:10minih77916
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)
03.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
03.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 04:20 (ČT1)
08.04.2020 v 01:50 (ČT1)
10.04.2020 v 01:50 (ČT1)
11.04.2020 v 04:10 (ČT1)
12.04.2020 v 04:20 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)
07.04.2020 v 05:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Perly České republiky
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
08.04.2020 v 18:45 (ČT2)
09.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
09.04.2020 v 18:45 (ČT2)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:55 (ČT24)
02.04.2020 v 18:55 (ČT1)
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:10
Klimt - Polibek
17:00
Služby v našich službách plus
17:20
Skoro jasno 9
17:35
seriál
minih55733minih55733
Praha, město věží

Další díl/opakování:
18.12.2012 v 05:40 (ČT2)
20.12.2012 v 11:50 (ČT2)
25.12.2012 v 05:35 (ČT2)

 
TV program: Praha, město věží
17:50minih93894minih93894
Divnopis

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 18:55 (ČT2)
07.04.2020 v 17:20 (ČT2)
09.04.2020 v 02:15 (ČT2)
12.04.2020 v 04:30 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
18:00
Televizní klub neslyšících -T-
18:30
Babylon
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Angličtina - Extra 20
19:25minih54249minih54249
Medúza

Další díl/opakování:
22.12.2012 v 01:40 (ČT2)
29.12.2012 v 01:00 (ČT2)
05.01.2013 v 02:05 (ČT2)

 
TV program: Medúza
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 05:50 (KABEL1)
01.04.2020 v 06:00 (KABEL1)
02.04.2020 v 06:00 (KABEL1)
03.04.2020 v 05:55 (KABEL1)
04.04.2020 v 04:55 (KABEL1)
06.04.2020 v 05:50 (KABEL1)
07.04.2020 v 05:55 (KABEL1)
08.04.2020 v 04:35 (KABEL1)

IV 6
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:35
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 22:50 (JOJ)
22.01.2020 v 23:50 (JOJ)
23.01.2020 v 22:25 (JOJ)
28.01.2020 v 22:50 (JOJ)
29.01.2020 v 22:50 (JOJ)
05.02.2020 v 22:45 (JOJ)

23
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (1473, 1474)

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 23:45 (Nova Gold)
02.04.2020 v 00:35 (Nova International)
02.04.2020 v 09:00 (NOVA)
02.04.2020 v 12:25 (Nova Gold)
03.04.2020 v 08:50 (Nova International)
03.04.2020 v 08:55 (NOVA)
03.04.2020 v 12:25 (Nova Gold)
04.04.2020 v 00:15 (Nova International)

 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

III 11
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
Nova Action
ČT1
20:00
seriál
minih54731minih54731
Letečtí stíhači v boji

Další díl/opakování:
09.08.2017 v 03:55 (Prima ZOOM)
11.08.2017 v 07:30 (Prima ZOOM)
23.08.2017 v 04:05 (Prima ZOOM)
25.08.2017 v 07:10 (Prima ZOOM)

II. 7
 
TV program: Letečtí stíhači v boji (Dogfights)
20:50minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 21:45 (ČT1)
04.04.2020 v 11:05 (ČT1)
10.04.2020 v 21:35 (ČT1)
11.04.2020 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
21:40
Krotitelé dluhů 21
22:05
seriál
minih51511minih51511
Pravěk útočí

Další díl/opakování:
29.03.2014 v 15:50 (AXN)
05.04.2014 v 16:00 (AXN)

8
 
TV program: Pravěk útočí (Primeval)
22:55
Blues ze Staré Pekárny
23:35
Losování Šťastných deset a Šance
23:40
Vltava v obrazech 39
ČT2
20:00minih18075minih18075
Rozmarné léto

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 18:35 (Filmbox)

 
TV program: Rozmarné léto
21:15
Rodinné křižovatky
21:45
Báječná léta bez opony
22:05
Malý Janek
22:30minih67746minih67746
Události, komentáře

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:55 (ČT24)
02.04.2020 v 18:55 (ČT1)
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
23:10
Z Jihlavy do hlavy
23:20
Musicblok
23:45
Dvojhlas
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 21:30 (Nova Gold)
01.04.2020 v 23:30 (Nova International)
02.04.2020 v 01:20 (Nova International)
02.04.2020 v 03:45 (NOVA)
02.04.2020 v 15:10 (Nova Gold)
03.04.2020 v 00:45 (Nova International)
03.04.2020 v 03:45 (NOVA)
03.04.2020 v 15:10 (Nova Gold)

141
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:20
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 22:50 (JOJ)
22.01.2020 v 23:50 (JOJ)
23.01.2020 v 22:25 (JOJ)
28.01.2020 v 22:50 (JOJ)
29.01.2020 v 22:50 (JOJ)
05.02.2020 v 22:45 (JOJ)

VI 10
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
22:15
film
minih13308minih13308
Na dostřel

Další díl/opakování:
05.11.2019 v 20:15 (Dajto)

 
TV program: Na dostřel (Striking Distance)
Prima
20:00
seriál
minih45232minih45232
Velmi křehké vztahy

Další díl/opakování:
14.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
16.10.2019 v 00:20 (Prima PLUS)
17.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
18.10.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
19.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
20.10.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
21.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)

IV 19
 
TV program: Velmi křehké vztahy
21:20minih65261minih65261
Ano, šéfe!

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 22:55 (Prima)
31.03.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
01.04.2020 v 10:30 (Prima PLUS)
06.04.2020 v 22:50 (Prima)
07.04.2020 v 20:15 (Prima PLUS)

 
TV program: Ano, šéfe!
22:25
seriál
minih55662minih55662
Na doživotí

Další díl/opakování:
17.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
18.05.2016 v 03:40 (Prima LOVE)
19.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
20.05.2016 v 03:35 (Prima LOVE)
24.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
25.05.2016 v 03:40 (Prima LOVE)
26.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
27.05.2016 v 03:55 (Prima LOVE)

I 7
 
TV program: Na doživotí (Life)
23:35
seriál
minih19513minih19513
Spravedlnost

Další díl/opakování:
28.04.2010 v 12:25 (Markíza)
29.04.2010 v 12:25 (Markíza)
30.04.2010 v 12:30 (Markíza)
03.05.2010 v 12:20 (Markíza)
04.05.2010 v 12:20 (Markíza)
05.05.2010 v 12:20 (Markíza)
06.05.2010 v 12:20 (Markíza)
07.05.2010 v 12:30 (Markíza)

7
 
TV program: Spravedlnost (Justice)
Nova Action
ČT1
00:00
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

II 4
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
00:45minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 05:25 (ČT2)
05.04.2020 v 12:15 (ČT2)
10.04.2020 v 05:30 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
01:00minih72817minih72817
Poklady světa

Další díl/opakování:
15.09.2019 v 19:40 (3SAT)
16.09.2019 v 12:45 (3SAT)
22.09.2019 v 19:40 (3SAT)

 
TV program: Poklady světa (Schätze der Welt - Erbe der Menschheit)
01:15
Rajské zahrady 4
01:35
Události v regionech
02:00minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:55 (ČT24)
02.04.2020 v 18:55 (ČT1)
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
02:25minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:55 (ČT24)
02.04.2020 v 18:55 (ČT1)
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
02:50
Regiony ČT24
03:15
Zajímavosti z regionů
03:40
Zajímavosti z regionů Brno
04:05
Zajímavosti z regionů Ostrava
04:30
Šťastné dítě aneb od Artěku k
ČT2
00:10minih42809minih42809
Toulavý pes (Nora inu) čb

Další díl/opakování:
14.01.2018 v 01:00 (Dvojka)

 
TV program: Toulavý pes (Nora inu)
02:15
Trockij - vzestup a pád revolucionáře
03:05
Proměny českého venkova 4
03:25
Retro
03:50
Sváteční slovo pastora
03:55
Cesty víry
04:15minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 19:20 (ČT2)
02.04.2020 v 14:55 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
04:30
Po hladině: Čich
04:45
Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko
reklama
NOVA
00:10
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 00:30 (RTL)
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

Vegas 8
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
00:55
Novashopping
01:15minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 06:40 (Nova Gold)
03.04.2020 v 06:55 (Nova Gold)
04.04.2020 v 13:05 (NOVA)
04.04.2020 v 14:00 (Nova International)
05.04.2020 v 04:30 (NOVA)
05.04.2020 v 08:15 (Nova International)
11.04.2020 v 13:25 (NOVA)
11.04.2020 v 14:00 (Nova International)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
02:00
Občanské judo
02:25
Tajný závod
03:15minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 04:45 (Nova International)
01.04.2020 v 02:45 (Nova Gold)
01.04.2020 v 04:30 (Nova International)
02.04.2020 v 02:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
03.04.2020 v 04:10 (Nova International)
04.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
05.04.2020 v 02:10 (Nova Gold)

 
TV program: Áčko
04:10minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 05:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 05:45 (Nova Gold)
04.04.2020 v 06:45 (Nova International)
05.04.2020 v 01:30 (Nova International)
06.04.2020 v 01:05 (Nova International)
06.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
07.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
08.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:30
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

III 8
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:30minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:15
Výklad snů
04:10
seriál
minih51023minih51023
Sinan Toprak

Další díl/opakování:
29.10.2009 v 04:00 (Prima)
30.10.2009 v 04:10 (Prima)
31.10.2009 v 04:00 (Prima)
03.11.2009 v 03:10 (Prima)

II 4
 
TV program: Sinan Toprak (Sinan Toprak ist der Unbestechliche)
Nova Action
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.181/0.151