TV Program - Neděle 8. prosince

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
06:00
Jamieho rychlá a snadná kuchyně II (8)
Jamie Oliver zjednodušil domácí přípravu rozličných pochoutek na nejúnosnější možnou míru. Každý z n...

Jamie Oliver zjednodušil domácí přípravu rozličných pochoutek na nejúnosnější možnou míru. Každý z nás to může mít jednoduché doslova denně a vztahuje se to i na ty, kteří zápasí s nedostatkem času, protože jsou od rána do večera zaměstnaní. Jamie k přípravě každého receptu používá všehovšudy pět ingrediencí, čímž dokazuje, že jeho fantastická jídla nevděčí za svou chuť nekonečnému množství použitých surovin. Poznáme zbrusu novou sérii jídel a v každé epizodě uvidíme směs mas, ryb, zeleniny a sladkostí. Tyto jednoduché, ale přesto neobyčejně chutné pokrmy nevyžadují nic jiného než několik opravdu kvalitních ingrediencí kombinovaných s Jamieho originální nápaditostí.

06:30
Pečeme s Annou Olson III (1)
Zázračná cukrářka Anna Olson zasvětí diváky do základních i speciálních kroků, které je třeba znát v...

Zázračná cukrářka Anna Olson zasvětí diváky do základních i speciálních kroků, které je třeba znát ve světě pečení cukrářských výrobků, ať už máme na mysli muffiny nebo sněhové cukroví, krémové zákusky nebo croissanty. Anna se v každém dílu tohoto seriálu zaměří na nějaký jednoduchý, dobře známý moučník či zákusek, který postupně vylepšuje a komplikuje, a tak vlastně nenásilně přiměje i diváky, aby se zajímavou formou něco nového naučili a aby se z cukrářů začátečníků pozvedli na úroveň skutečných profesionálů. Třešinkou na dortu je pak nenapodobitelný styl Anny Olson, jakož i tipy a triky, které divákům u obrazovek při pečení prozrazuje.

07:00
Teleshop
06:00
Programové tipy
07:00
Teleshop
06:05
Pro vita mundi
Marie Kučerová, FMA
06:40
Tak trošku jiný lyžák
Dokument vypráví o netradičním lyžařském výcviku
07:05
Artbitr - Kulturní magazín (85)
Kulturní magazín, který přináší mozaiku tipů z artového světa
07:15
Večeře u Slováka
2. neděle adventní
07:45
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
Přestože je Egypt zemí s převážnou muslimskou populací, je domovem také pro největší křesťanskou kom...

Přestože je Egypt zemí s převážnou muslimskou populací, je domovem také pro největší křesťanskou komunitu v arabském světě - pro Kopty

05:45
film
minih155680
Rosamunde Pilcherová: Pekný pár

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 00:10 (Doma)


Romantický film N (2016).
07:25
zábava
minih91838minih91838
Smotánka

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 01:50 (Markíza International)
21.01.2020 v 02:00 (Doma)
22.01.2020 v 01:55 (Doma)
22.01.2020 v 01:55 (Markíza International)
23.01.2020 v 02:05 (Doma)
24.01.2020 v 01:30 (Markíza International)
24.01.2020 v 02:00 (Doma)
25.01.2020 v 01:30 (Markíza International)


Nevšedný svet kľúčovou dierkou
 
TV program: Smotánka
TV Paprika
09:00
Gordnova vánoční tabule (2)
Tento příjemný, vtipný a vysloveně rodinný seriál nám ukáže Gordona Ramsayho z dosud neznámé stránky...

Tento příjemný, vtipný a vysloveně rodinný seriál nám ukáže Gordona Ramsayho z dosud neznámé stránky. Jistě se vám bude líbit jeho vlastní trojdílná kolekce, ze které nám nabídne lákavé pochoutky sezónního charakteru. Mistrova jednoduchá, od všeho zbytečného oproštěná nabídka pokrmů je skvělou inspirací pro diváky, kteří přemýšlejí, co by vyhládlé rodině shromážděné kolem stolu udělalo letos v zimě největší radost. Nikdo nezůstane lhostejný, až uvidí Gordonovy oblíbené kořeněné zimní pochutiny, a díky vánočním nápadům realizovaným v Ramsayově rodině můžeme, až přijde ten pravý čas, i my doma naservírovat na slavnostně prostřenou tabuli kreace, které budou pro každého fantastickým kulinářským zážitkem. A navíc je každý recept sestaven tak, aby se podle něho dalo snadno vařit i v tom případě, že chodíme do práce a staráme se o rodinu. Gordon nám dokáže, že i když jsme sebevíce zapřažení, můžeme každý den uvařit něco nezapomenutelného – k snídani, obědu i večeři.

10:00
Vánoce na TV Paprika (4)
Jedním z nejdůležitějších dějišť horlivých vánočních příprav je už tradičně kuchyně. V mnoha rodinác...

Jedním z nejdůležitějších dějišť horlivých vánočních příprav je už tradičně kuchyně. V mnoha rodinách už několik týdnů před svátky začíná sestavování plánů, projednává se, co by se mělo uvařit k večeři a co bude nejvhodnější nabídnout hostům. Ve vánočním pořadu stanice TV Paprika nám pomohou vytvořit sváteční menu oblíbení moderátoři našich programů -- Róbert Bede, Tamás Dános, Dóra Havas a András Jókuti. Poskytnou nám také několik praktických rad a nápadů, aby sváteční období v posledním měsíci roku proběhlo v dobré náladě a bez zbytečných zmatků.

10:30
Pepeho zdravé dezerty (10)
Pepe je mistrem zdravých dobrot - cílevědomě a kreativně volí takové ingredience, aby mohl hostům př...

Pepe je mistrem zdravých dobrot - cílevědomě a kreativně volí takové ingredience, aby mohl hostům předložit dezerty, které jsou nejen nadprůměrně ohleduplné k jejich zdraví, ale vyvyšují se nad běžný průměr i po chuťové stránce. Dobře ví, že pokrm, ať už sladký, nebo slaný, nebude tím lepší, čím víc hodin strávíme v kuchyni jeho přípravou, a proto nás ochotně naučí vyrábět chutné a zdravé zákusky jednoduše, s minimem vyložené námahy.

11:00
Hezky česky s Vendy a Adamem II (10)
Nápadité kulinářské kreace, klasické chutě: Když se ke sporáku postaví Vendy, je jisté, že nikdo nez...

Nápadité kulinářské kreace, klasické chutě: Když se ke sporáku postaví Vendy, je jisté, že nikdo nezůstane o hladu. Pomocníkem zkušené kuchyňské víly je Adam, který se sice pracovního procesu účastní jen jako nadšený amatér, ale poznáme v něm velice snaživého kuchtíka. Při vaření oba zažijí spoustu legrace, a tak se kuchyně neustále plní nejen čerstvou vůní právě připravovaných lahůdek, ale i upřímným smíchem moderátorsko-kuchařské dvojice!

11:30
Britské dobrodružství Jamese Martina (12)
Povzbuzen úspěchem svých francouzských a amerických dobrodružství se James Martin opět vydává na ces...

Povzbuzen úspěchem svých francouzských a amerických dobrodružství se James Martin opět vydává na cesty. Tentokrát si však usmyslel, že zmapuje zemi ležící trochu blíže jeho domovu, Velkou Británii. Se svými přáteli procestuje celé Skotsko, Anglii, Wales a Severní Irsko. Dobrodružná britská pouť Jamese Martina je zážitkem na celý život, zpestřeným vynikajícími pochoutkami a fantastickými kuchařskými recepty.

Spektrum Home
09:00
Miluj svoji zahradu III (2)
Tento příjemně pohodový a informativní seriál zásobí milovníky práce na zahradě cennými tipy a radam...

Tento příjemně pohodový a informativní seriál zásobí milovníky práce na zahradě cennými tipy a radami – ať už to jsou profesionálové, nebo amatéři. Sledujte i vy Alana a jeho tým, kteří křížem krážem procestují Velkou Británii, aby potají takříkajíc obrátili naruby zahrádky několika vybraných šťastlivců. Osobní příběhy, které v tomto seriálu uslyšíme a příjemní, sympatičtí lidé, s nimiž se setkáme, dojmou i ta nejzatvrzelejší srdce.

09:50
Z ošklivého krásným - S Georgem Clarkem II (1)
Vynikající architekt George Clarke nás přesvědčí o tom, že díky nejnovějším projektantským postupům ...

Vynikající architekt George Clarke nás přesvědčí o tom, že díky nejnovějším projektantským postupům se i z nejošklivějšího domu v ulici může snadno stát domov, na který budeme právem pyšní. George seznámí majitele „nejnudnějších” britských domů s nejúspěšnějšími architekty Spojeného království. Tito zdatní profesionálové vdechnou renovovaným budovám, počínaje přízemním domem průměrného vzhledu z padesátých let minulého století a konče rodinnou vilkou rozšířenou v osmdesátých letech, novou duši, přičemž zároveň podají důkaz, že ani ten nejlepší projekt nevyžaduje od investora horentní sumy.

10:40
Plánujeme dům snů (7)
Inženýr architekt a projektant Charlie Luxton a developerka Sophie Morganová společnými silami pomáh...

Inženýr architekt a projektant Charlie Luxton a developerka Sophie Morganová společnými silami pomáhají lidem, kteři se pouštějí do nejodvážnějších a nejnáročnějších rekonstrukcí domovů, u nichž lze počítat s celonárodním ohlasem. Ve spojeném království se miliony majitelů nemovitostí pouštějí do velkolepých renovací a rozšiřování existujících staveb, které jednak přetvoří jejich obydlí, jednak způsobí revoluční změny v celém jejich každodenním životě. Mnozí z nich dostanou takovou životní šanci jen jednou. V sázce je tedy mnoho a málem polovina podnikavých vlastníků nemovitostí se nedokáže rozhodnout, jak by rekonstrukce měla přesně dopadnout.

11:30
Renovátoři začátečníci III (11)
Funkci hostitele zastává v tomto pořadu Egypt Sherrods, který pomáhá začátečníkům odhodlaným k první...

Funkci hostitele zastává v tomto pořadu Egypt Sherrods, který pomáhá začátečníkům odhodlaným k první riskantní investici, aby měl jejich podnik úspěch. Investice je zde v podstatě nákup nemovitosti a její rekonstrukce, dalším úkolem je prodat investici ze ziskem ještě předtím, než bude třeba zaplatit první splátku hypotéky. Pro nezkušené investory se v projektu skrývá řada nebezpečí v různých jeho fázích, ale Egypt na základě svých zkušeností mladé podnikatele ochotně podporuje, aby se investované finanční prostředky, energie a čas náležitým způsobem zúročily.

reklama
TV Noe
08:15
Jak potkávat svět (74)
S dětským pěveckým sborem Permoník
09:40
Řeckokatolický magazín (222)
Magazín o životě řeckokatolické církve na Slovensku
10:00
Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny M...
Strahov
11:15
Indie: Jeden
Tento dokument ukazuje problémy, kterým čelí křesťané v Indii zejména diskriminaci a pronásledování ...

Tento dokument ukazuje problémy, kterým čelí křesťané v Indii zejména diskriminaci a pronásledování hinduistickými nacionalisty

11:45
Přejeme si …
Přání a písnička pro všechny, kteří jsou členy Klubu přátel televize NOE a dnes slaví své narozeniny...

Přání a písnička pro všechny, kteří jsou členy Klubu přátel televize NOE a dnes slaví své narozeniny

Doma
08:35
seriál
minih56881minih56881
Mentalista

Další díl/opakování:
20.01.2020 v 14:00 (KABEL1)
20.01.2020 v 14:05 (NOVA)
21.01.2020 v 00:40 (NOVA)
21.01.2020 v 06:40 (KABEL1)
21.01.2020 v 07:50 (Nova Cinema)
22.01.2020 v 00:55 (NOVA)
22.01.2020 v 06:10 (Nova Cinema)
22.01.2020 v 06:40 (KABEL1)


Krimiseriál USA (2009-2010).
 
TV program: Mentalista (The Mentalist)
11:20
zábava
Extrémne premeny: Druhá šanca na život
Reality show. Reality show o chudnutí


TV Paprika
12:30
Šéfkuchařova nejlepší jídla (1)
Z nejslavnějších představitelů světového kulinářského umění jsme dvacet požádali o to, aby nám uvaři...

Z nejslavnějších představitelů světového kulinářského umění jsme dvacet požádali o to, aby nám uvařili po čtyřech nejdůležitějších jídlech, kterým mohou vděčit za svoje dnešní úspěchy a za to, že se stali tím, čím v současné době jsou. Giganti kuchyně nám předvedou svou profesionální zdatnost, kuchařskou vášeň a podělí se s diváky o téměř neuvěřitelné příběhy.

13:00
Nové začátky ve Francii (5)
Tento pořad sleduje labužnická dobrodružství Sarah Sharrattové, severoamerické matky, kuchařky vystu...

Tento pořad sleduje labužnická dobrodružství Sarah Sharrattové, severoamerické matky, kuchařky vystudované na Cordon Bleu a milovnice dobrého jídla. Uvidíme, jak začne nový život na francouzském venkově, přičemž se snaží co nejlépe poznat tamější kulturu, obyvatele a gastronomii, než nakonec na novém místě opravdu zapustí kořeny.

13:30
Vánoce na TV Paprika (4)
Jedním z nejdůležitějších dějišť horlivých vánočních příprav je už tradičně kuchyně. V mnoha rodinác...

Jedním z nejdůležitějších dějišť horlivých vánočních příprav je už tradičně kuchyně. V mnoha rodinách už několik týdnů před svátky začíná sestavování plánů, projednává se, co by se mělo uvařit k večeři a co bude nejvhodnější nabídnout hostům. Ve vánočním pořadu stanice TV Paprika nám pomohou vytvořit sváteční menu oblíbení moderátoři našich programů -- Róbert Bede, Tamás Dános, Dóra Havas a András Jókuti. Poskytnou nám také několik praktických rad a nápadů, aby sváteční období v posledním měsíci roku proběhlo v dobré náladě a bez zbytečných zmatků.

14:00
Nigellin vánoční speciál
V tomto hodinovém zvláštním vydání Nigella předvede divákům několik vysloveně jednoduchých a snadnýc...

V tomto hodinovém zvláštním vydání Nigella předvede divákům několik vysloveně jednoduchých a snadných triků, díky kterým i u vás doma mohou proběhnout Vánoce ve znamení lehkého svátečního vaření bez stresu, zato okořeněného nenásilnou zábavou. To vše samozřejmě doprovází řada svátečních jídel, které uspokojí i ten nejmlsnější jazyk, ale zároveň se vyznačují i velmi praktickou přípravou.

15:00
Pečeme s Marthou Stewartovou X (10)
Martha Stewart divákům prozradí svoje nejšikovnější tipy a metody, přičemž je povzbuzuje, ať jen i o...

Martha Stewart divákům prozradí svoje nejšikovnější tipy a metody, přičemž je povzbuzuje, ať jen i oni pečou doma vynikající dezerty a jiné cukrářské výrobky. Martha kromě své oblíbené modernizované klasiky předvádí v tomto pořadu to nejlepší ze svých receptů na snídaně, pudinky a zákusky.

15:30
Královna čokolády (10)
Kirsten Tibballs, kterou seriál MasterChef prohlásil za „královnu čokolády”, je v Austrálii jednou z...

Kirsten Tibballs, kterou seriál MasterChef prohlásil za „královnu čokolády”, je v Austrálii jednou z nejpopulárnějších a v mezinárodním měřítku nejuznávanějších cukrářek a specialistek na čokoládové výrobky. Během let Kirsten vyvinula spoustu jednoduchých a snadno aplikovatelných metod a technik. Tyto inovace jí umožňují přípravu fantastických dezertů s pomocí pouze takového náčiní, které patří k základnímu vybavení každé kuchyně. S každým jejím receptem budete hotovi ani ne za dvacet minut. Zato výsledek předčí všechna vaše očekávání!

Spektrum Home
12:15
Malinkaté domky II (12)
Tento seriál nám předvede nejkompaktnější americké domy, ve kterých díky uvážlivému rozvržení prosto...

Tento seriál nám předvede nejkompaktnější americké domy, ve kterých díky uvážlivému rozvržení prostoru a šikovné realizaci mohou žít pod jednou střechou i početné rodiny, a to v naprostém klidu a pohodlí. Navštívené obytné prostory a uplatněná nápaditá řešení už prostřednictvím televizní obrazovky mohou naše diváky inspirovat a zcela jistě je přesvědčí o tom, že hlavním principem při vytváření domova by neměla být velikost, ale spíše promyšlené využití prostoru, který je k dispozici.

13:00
Velkolepé plány - ulice (4)
V šestidílném seriálu Kevina McClouda stavějí účastníci největšího projektu „postav si sám” ve Spoje...

V šestidílném seriálu Kevina McClouda stavějí účastníci největšího projektu „postav si sám” ve Spojeném království ulici nevšedního vzhledu, pozůstávající z deseti domů. Je to ohromná možnost, ale skrývá v sobě i určitá nebezpečí. První stavitelé zainteresovaní v uvedeném projektu prodělají fyzické i materiální zhroucení, zatímco jejich domy se hroutí po strukturální stránce. Stavba realizovaná vlastními silami demontuje stará přátelství a v krizi se ocitají i párové vztahy. Ovšem ti, kterým se podaří vytrvat až do konce, budou odměněni krásným domovem uprostřed přátelského, pevně stmeleného společenství, který vyhoví i těm nejvyšším nárokům.

13:50
Úžasné domy (6)
Tento seriál divákům předvede, jak mohou geniálně vymyšlené obytné domy z prefabrikovaných panelů po...

Tento seriál divákům předvede, jak mohou geniálně vymyšlené obytné domy z prefabrikovaných panelů pomoci ambiciózním majitelům v uskutečnění jejich snu postavit si domov podle vlastního vkusu v některém z nejodlehlejších, nejdivočejších (a pokud možno nesnadno přístupných) koutů Spojeného království. Stavitelé a bytoví architekti se v každé epizodě setkávají s odhodlanými rodinami, které se umíněně pustily do stavby unikátního obydlí na nehostinném ostrově, kde jsou bouřky na denním pořádku, případně na okraji skalního převisu nad hladinou jezera v daleké a liduprázdné krajině.

14:40
Miluj svoji zahradu III (2)
Tento příjemně pohodový a informativní seriál zásobí milovníky práce na zahradě cennými tipy a radam...

Tento příjemně pohodový a informativní seriál zásobí milovníky práce na zahradě cennými tipy a radami – ať už to jsou profesionálové, nebo amatéři. Sledujte i vy Alana a jeho tým, kteří křížem krážem procestují Velkou Británii, aby potají takříkajíc obrátili naruby zahrádky několika vybraných šťastlivců. Osobní příběhy, které v tomto seriálu uslyšíme a příjemní, sympatičtí lidé, s nimiž se setkáme, dojmou i ta nejzatvrzelejší srdce.

15:30
Sousedé vám zařídí pokoj IX (7)
Dva týmy sousedů rekonstruují navzájem jednu místnost v domově těch druhých. Dvoučlenná soutěžní dru...

Dva týmy sousedů rekonstruují navzájem jednu místnost v domově těch druhých. Dvoučlenná soutěžní družstva mají na splnění svého úkolu dva dny, jeden rozpočet a jednoho designéra. Do přestavby vlastního bytu nesmějí mluvit, zato mají volnou ruku v rozhodování o tom, co se má dít na místě, které rekonstruují sami. Po dobu rekonstrukce nesmějí týmy vstoupit do vlastního domu, přebudovanou místnost ve svém bytě mohou vidět až v závěru posledního dne.

reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
12:20
V souvislostech
Komentované aktuální téma
12:40
Světlo pro Evropu (17)
Mezináboženský dialog
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News z aktuálního týdne
13:35
Muzikanti, hrajte
Střihový pořad pro milovníky dechovky
14:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, ...
Do blízkých i nejvzdálenějších končin vesmíru, kde loňské výzkumy ohromily astronomy a veřejnost
14:50
Cvrlikání (72)
Nevermore & Kosmonaut
Doma
13:25
film
minih158456minih158456
Mestečko Frühling: Návrat stratenej dcéry
Romantický film N (2016).
 
TV program: Dávné vzpomínky (Hundertmal Frühling)
15:25
film
minih115841minih115841
Čarovné Vianoce v Dubaji

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 03:20 (Doma)
17.12.2019 v 09:45 (Doma)


Romantický film N (2010).
 
TV program: Weihnachten im Morgenland
TV Paprika
16:00
Jamieho zeleninová jídla (6)
Jamie povzbuzuje masožrouty i vegany, aby věnovali zelenině co nejvíc pozornosti. Slavný kuchař zast...

Jamie povzbuzuje masožrouty i vegany, aby věnovali zelenině co nejvíc pozornosti. Slavný kuchař zastává názor, že strava rostlinného původu nemusí být pouhou přílohou, protože zelenina nás může okouzlit i sama o sobě. A Jamie nám ukáže, jak. Aby patřičně rozšířil repertoár, který jsme dosud znali, naservíruje nám pestrou záplavu výživné a zdravé zeleniny. Seznámí diváky s důmyslnými kombinacemi a kreativními nápady, k nimž ho inspirovaly jeho cesty po světě. Jamieho pořad je přímo nabitý fenmenálními jídly – jejich příprava je snadná a každý si něco oblíbí, každý si vybere podle své chuti. Už nikdy vám nebude chybět maso!

17:00
Koláče a nákypy (20)
V každé z epizod tohoto seriálu připravuje Paul Hollywood tři pokrmy. Zároveň jezdí po celém území S...

V každé z epizod tohoto seriálu připravuje Paul Hollywood tři pokrmy. Zároveň jezdí po celém území Spojeného království a hledá tradiční, lokálně zabarvené recepty, jakož i příběhy, které se k nim pojí.

18:00
Nadiya poznává chutě Velké Británie (6)
Nadiya Hussain, která se v roce 2015 umístila jako první v aktuálním ročníku soutěže Great British B...

Nadiya Hussain, která se v roce 2015 umístila jako první v aktuálním ročníku soutěže Great British Bake Off, se vydává na dlouhou gastronomickou cestu kolem Velké Británie, při níž projede křížem krážem celou ostrovní říši a doufá, že najde odpověď na otázku, proč jsou dnešní britské pokrmy tak vynikající. Cestou se setká s farmáři, pěstiteli a rybáři, kteří vášnivě milují svou práci a kteří představují základní pilíře britské kuchyně. Podle svých nejnovějších receptů vaří z lokálních surovin a výsledkem jsou velmi inspirující a zároveň pro každou domácnost dostupná jídla, jež ztělesňují nejlepší vlastnosti britského kulinářství.

18:30
Donna Hay - Od začátečníka až po mistra (2)
Světoznámá odbornice na kreativní kulinářské zázraky, Donna Hay, byla jako moderátorka svého nového ...

Světoznámá odbornice na kreativní kulinářské zázraky, Donna Hay, byla jako moderátorka svého nového seriálu inspirována dětmi, které žijí v jejím sousedství. Donna vybírala z jídel, která mají děti kolem ní nejraději, ale dala jim nový, zajímavější ráz – každý z těchto receptů je známá dětská pochoutka upravená v duchu zdravé výživy. Svoje variace na oblíbená jídla chce věnovat zejména maminkám, které často a rády vaří pro rodinu a s rodinou.

19:00
Jamieho rychlá a snadná kuchyně II (8)
Jamie Oliver zjednodušil domácí přípravu rozličných pochoutek na nejúnosnější možnou míru. Každý z n...

Jamie Oliver zjednodušil domácí přípravu rozličných pochoutek na nejúnosnější možnou míru. Každý z nás to může mít jednoduché doslova denně a vztahuje se to i na ty, kteří zápasí s nedostatkem času, protože jsou od rána do večera zaměstnaní. Jamie k přípravě každého receptu používá všehovšudy pět ingrediencí, čímž dokazuje, že jeho fantastická jídla nevděčí za svou chuť nekonečnému množství použitých surovin. Poznáme zbrusu novou sérii jídel a v každé epizodě uvidíme směs mas, ryb, zeleniny a sladkostí. Tyto jednoduché, ale přesto neobyčejně chutné pokrmy nevyžadují nic jiného než několik opravdu kvalitních ingrediencí kombinovaných s Jamieho originální nápaditostí.

19:30
Pečeme s Annou Olson III (1)
Zázračná cukrářka Anna Olson zasvětí diváky do základních i speciálních kroků, které je třeba znát v...

Zázračná cukrářka Anna Olson zasvětí diváky do základních i speciálních kroků, které je třeba znát ve světě pečení cukrářských výrobků, ať už máme na mysli muffiny nebo sněhové cukroví, krémové zákusky nebo croissanty. Anna se v každém dílu tohoto seriálu zaměří na nějaký jednoduchý, dobře známý moučník či zákusek, který postupně vylepšuje a komplikuje, a tak vlastně nenásilně přiměje i diváky, aby se zajímavou formou něco nového naučili a aby se z cukrářů začátečníků pozvedli na úroveň skutečných profesionálů. Třešinkou na dortu je pak nenapodobitelný styl Anny Olson, jakož i tipy a triky, které divákům u obrazovek při pečení prozrazuje.

Spektrum Home
16:15
Úžasné prostory George Clarka - Speciál
Architekt George Clarke nás ve svém tematickém pásmu zavede do světa nejkreativněji vytvořených a za...

Architekt George Clarke nás ve svém tematickém pásmu zavede do světa nejkreativněji vytvořených a zařízených malých obytných prostor. Mohou to být domovy na čtyřech kolech, malé lesní chýše, obytné přívěsy, domečky umístěné ve větvích stromů nebo byty,

17:05
Plánujeme dům snů (7)
Inženýr architekt a projektant Charlie Luxton a developerka Sophie Morganová společnými silami pomáh...

Inženýr architekt a projektant Charlie Luxton a developerka Sophie Morganová společnými silami pomáhají lidem, kteři se pouštějí do nejodvážnějších a nejnáročnějších rekonstrukcí domovů, u nichž lze počítat s celonárodním ohlasem. Ve spojeném království se miliony majitelů nemovitostí pouštějí do velkolepých renovací a rozšiřování existujících staveb, které jednak přetvoří jejich obydlí, jednak způsobí revoluční změny v celém jejich každodenním životě. Mnozí z nich dostanou takovou životní šanci jen jednou. V sázce je tedy mnoho a málem polovina podnikavých vlastníků nemovitostí se nedokáže rozhodnout, jak by rekonstrukce měla přesně dopadnout.

17:55
Z ošklivého krásným - S Georgem Clarkem II (1)
Vynikající architekt George Clarke nás přesvědčí o tom, že díky nejnovějším projektantským postupům ...

Vynikající architekt George Clarke nás přesvědčí o tom, že díky nejnovějším projektantským postupům se i z nejošklivějšího domu v ulici může snadno stát domov, na který budeme právem pyšní. George seznámí majitele „nejnudnějších” britských domů s nejúspěšnějšími architekty Spojeného království. Tito zdatní profesionálové vdechnou renovovaným budovám, počínaje přízemním domem průměrného vzhledu z padesátých let minulého století a konče rodinnou vilkou rozšířenou v osmdesátých letech, novou duši, přičemž zároveň podají důkaz, že ani ten nejlepší projekt nevyžaduje od investora horentní sumy.

18:45
Malinkaté domky II (12)
Tento seriál nám předvede nejkompaktnější americké domy, ve kterých díky uvážlivému rozvržení prosto...

Tento seriál nám předvede nejkompaktnější americké domy, ve kterých díky uvážlivému rozvržení prostoru a šikovné realizaci mohou žít pod jednou střechou i početné rodiny, a to v naprostém klidu a pohodlí. Navštívené obytné prostory a uplatněná nápaditá řešení už prostřednictvím televizní obrazovky mohou naše diváky inspirovat a zcela jistě je přesvědčí o tom, že hlavním principem při vytváření domova by neměla být velikost, ale spíše promyšlené využití prostoru, který je k dispozici.

19:30
Miluj svoji zahradu III (2)
Tento příjemně pohodový a informativní seriál zásobí milovníky práce na zahradě cennými tipy a radam...

Tento příjemně pohodový a informativní seriál zásobí milovníky práce na zahradě cennými tipy a radami – ať už to jsou profesionálové, nebo amatéři. Sledujte i vy Alana a jeho tým, kteří křížem krážem procestují Velkou Británii, aby potají takříkajíc obrátili naruby zahrádky několika vybraných šťastlivců. Osobní příběhy, které v tomto seriálu uslyšíme a příjemní, sympatičtí lidé, s nimiž se setkáme, dojmou i ta nejzatvrzelejší srdce.

reklama
TV Noe
16:00
Pobožnost u sloupu Neposkvrněné Panny Ma...
Přímý přenos z Říma
16:30
Živě s Noe
Sestřih týdenního vysílání
17:40
20 let Akademie Václava Hudečka
Luhačovice
18:00
Sedmihlásky (138)
Šipek
18:05
Animované biblické příběhy: Rút
Životní příběh tří ovdověných žen, které musely po smrti manželů hledat cestu dál. Bible pro nejmenš...

Životní příběh tří ovdověných žen, které musely po smrti manželů hledat cestu dál. Bible pro nejmenší - Starý zákon

18:30
Poletuchy
Na skok do Kroměříže
19:10
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova
Bděte a modlete se
19:50
Přejeme si …
Přání a písnička pro všechny, kteří jsou členy Klubu přátel televize NOE a dnes slaví své narozeniny...

Přání a písnička pro všechny, kteří jsou členy Klubu přátel televize NOE a dnes slaví své narozeniny

Doma
17:30
zábava
Sladká výzva
17:40
film
minih154953minih154953
Vianočná šanca na lásku
Romantický film Kan. (2015).
 
TV program: Merry Matrimony
TV Paprika
20:00
Britské dobrodružství Jamese Martina (13)
Povzbuzen úspěchem svých francouzských a amerických dobrodružství se James Martin opět vydává na ces...

Povzbuzen úspěchem svých francouzských a amerických dobrodružství se James Martin opět vydává na cesty. Tentokrát si však usmyslel, že zmapuje zemi ležící trochu blíže jeho domovu, Velkou Británii. Se svými přáteli procestuje celé Skotsko, Anglii, Wales a Severní Irsko. Dobrodružná britská pouť Jamese Martina je zážitkem na celý život, zpestřeným vynikajícími pochoutkami a fantastickými kuchařskými recepty.

21:00
Gordnova vánoční tabule (2)
Tento příjemný, vtipný a vysloveně rodinný seriál nám ukáže Gordona Ramsayho z dosud neznámé stránky...

Tento příjemný, vtipný a vysloveně rodinný seriál nám ukáže Gordona Ramsayho z dosud neznámé stránky. Jistě se vám bude líbit jeho vlastní trojdílná kolekce, ze které nám nabídne lákavé pochoutky sezónního charakteru. Mistrova jednoduchá, od všeho zbytečného oproštěná nabídka pokrmů je skvělou inspirací pro diváky, kteří přemýšlejí, co by vyhládlé rodině shromážděné kolem stolu udělalo letos v zimě největší radost. Nikdo nezůstane lhostejný, až uvidí Gordonovy oblíbené kořeněné zimní pochutiny, a díky vánočním nápadům realizovaným v Ramsayově rodině můžeme, až přijde ten pravý čas, i my doma naservírovat na slavnostně prostřenou tabuli kreace, které budou pro každého fantastickým kulinářským zážitkem. A navíc je každý recept sestaven tak, aby se podle něho dalo snadno vařit i v tom případě, že chodíme do práce a staráme se o rodinu. Gordon nám dokáže, že i když jsme sebevíce zapřažení, můžeme každý den uvařit něco nezapomenutelného – k snídani, obědu i večeři.

22:00
Nigellin vánoční speciál
V tomto hodinovém zvláštním vydání Nigella předvede divákům několik vysloveně jednoduchých a snadnýc...

V tomto hodinovém zvláštním vydání Nigella předvede divákům několik vysloveně jednoduchých a snadných triků, díky kterým i u vás doma mohou proběhnout Vánoce ve znamení lehkého svátečního vaření bez stresu, zato okořeněného nenásilnou zábavou. To vše samozřejmě doprovází řada svátečních jídel, které uspokojí i ten nejmlsnější jazyk, ale zároveň se vyznačují i velmi praktickou přípravou.

23:00
Jamieho zeleninová jídla (6)
Jamie povzbuzuje masožrouty i vegany, aby věnovali zelenině co nejvíc pozornosti. Slavný kuchař zast...

Jamie povzbuzuje masožrouty i vegany, aby věnovali zelenině co nejvíc pozornosti. Slavný kuchař zastává názor, že strava rostlinného původu nemusí být pouhou přílohou, protože zelenina nás může okouzlit i sama o sobě. A Jamie nám ukáže, jak. Aby patřičně rozšířil repertoár, který jsme dosud znali, naservíruje nám pestrou záplavu výživné a zdravé zeleniny. Seznámí diváky s důmyslnými kombinacemi a kreativními nápady, k nimž ho inspirovaly jeho cesty po světě. Jamieho pořad je přímo nabitý fenmenálními jídly – jejich příprava je snadná a každý si něco oblíbí, každý si vybere podle své chuti. Už nikdy vám nebude chybět maso!

Spektrum Home
20:20
Úžasné domy (6)
Tento seriál divákům předvede, jak mohou geniálně vymyšlené obytné domy z prefabrikovaných panelů po...

Tento seriál divákům předvede, jak mohou geniálně vymyšlené obytné domy z prefabrikovaných panelů pomoci ambiciózním majitelům v uskutečnění jejich snu postavit si domov podle vlastního vkusu v některém z nejodlehlejších, nejdivočejších (a pokud možno nesnadno přístupných) koutů Spojeného království. Stavitelé a bytoví architekti se v každé epizodě setkávají s odhodlanými rodinami, které se umíněně pustily do stavby unikátního obydlí na nehostinném ostrově, kde jsou bouřky na denním pořádku, případně na okraji skalního převisu nad hladinou jezera v daleké a liduprázdné krajině.

21:10
Sousedé vám zařídí pokoj IX (7)
Dva týmy sousedů rekonstruují navzájem jednu místnost v domově těch druhých. Dvoučlenná soutěžní dru...

Dva týmy sousedů rekonstruují navzájem jednu místnost v domově těch druhých. Dvoučlenná soutěžní družstva mají na splnění svého úkolu dva dny, jeden rozpočet a jednoho designéra. Do přestavby vlastního bytu nesmějí mluvit, zato mají volnou ruku v rozhodování o tom, co se má dít na místě, které rekonstruují sami. Po dobu rekonstrukce nesmějí týmy vstoupit do vlastního domu, přebudovanou místnost ve svém bytě mohou vidět až v závěru posledního dne.

22:00
Velkolepé plány - ulice (4)
V šestidílném seriálu Kevina McClouda stavějí účastníci největšího projektu „postav si sám” ve Spoje...

V šestidílném seriálu Kevina McClouda stavějí účastníci největšího projektu „postav si sám” ve Spojeném království ulici nevšedního vzhledu, pozůstávající z deseti domů. Je to ohromná možnost, ale skrývá v sobě i určitá nebezpečí. První stavitelé zainteresovaní v uvedeném projektu prodělají fyzické i materiální zhroucení, zatímco jejich domy se hroutí po strukturální stránce. Stavba realizovaná vlastními silami demontuje stará přátelství a v krizi se ocitají i párové vztahy. Ovšem ti, kterým se podaří vytrvat až do konce, budou odměněni krásným domovem uprostřed přátelského, pevně stmeleného společenství, který vyhoví i těm nejvyšším nárokům.

22:50
Renovátoři začátečníci III (11)
Funkci hostitele zastává v tomto pořadu Egypt Sherrods, který pomáhá začátečníkům odhodlaným k první...

Funkci hostitele zastává v tomto pořadu Egypt Sherrods, který pomáhá začátečníkům odhodlaným k první riskantní investici, aby měl jejich podnik úspěch. Investice je zde v podstatě nákup nemovitosti a její rekonstrukce, dalším úkolem je prodat investici ze ziskem ještě předtím, než bude třeba zaplatit první splátku hypotéky. Pro nezkušené investory se v projektu skrývá řada nebezpečí v různých jeho fázích, ale Egypt na základě svých zkušeností mladé podnikatele ochotně podporuje, aby se investované finanční prostředky, energie a čas náležitým způsobem zúročily.

23:35
Malinkaté domky II (12)
Tento seriál nám předvede nejkompaktnější americké domy, ve kterých díky uvážlivému rozvržení prosto...

Tento seriál nám předvede nejkompaktnější americké domy, ve kterých díky uvážlivému rozvržení prostoru a šikovné realizaci mohou žít pod jednou střechou i početné rodiny, a to v naprostém klidu a pohodlí. Navštívené obytné prostory a uplatněná nápaditá řešení už prostřednictvím televizní obrazovky mohou naše diváky inspirovat a zcela jistě je přesvědčí o tom, že hlavním principem při vytváření domova by neměla být velikost, ale spíše promyšlené využití prostoru, který je k dispozici.

reklama
TV Noe
20:05
Camino na kolečkách
Filmový dokument o jedné nevšední svatojakubské pouti
21:40
Adventus Domini
Adventní mariánská mše v českých kancionálech 15.- 16. století
22:45
V souvislostech
Komentované aktuální téma
23:05
Buon giorno s Františkem
Průvodce pořadem, P. Daniel Vícha, přibližuje dění okolo papeže Františka z uplynulých dní
Doma
20:00
film
minih156117minih156117
Dvanásť darčekov

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 12:50 (Doma)
22.12.2019 v 07:45 (Markíza)


Romantická komédia Kan. (2015).
 
TV program: On the Twelfth Day of Christmas
22:00
film
minih10966minih10966
Kučeravá Sue
Komédia USA (1991).
 
TV program: Kudrnatá holka (Curly Sue)
TV Paprika
00:00
Pepeho zdravé dezerty (10)
Pepe je mistrem zdravých dobrot - cílevědomě a kreativně volí takové ingredience, aby mohl hostům př...

Pepe je mistrem zdravých dobrot - cílevědomě a kreativně volí takové ingredience, aby mohl hostům předložit dezerty, které jsou nejen nadprůměrně ohleduplné k jejich zdraví, ale vyvyšují se nad běžný průměr i po chuťové stránce. Dobře ví, že pokrm, ať už sladký, nebo slaný, nebude tím lepší, čím víc hodin strávíme v kuchyni jeho přípravou, a proto nás ochotně naučí vyrábět chutné a zdravé zákusky jednoduše, s minimem vyložené námahy.

00:25
Hezky česky s Vendy a Adamem II (10)
Nápadité kulinářské kreace, klasické chutě: Když se ke sporáku postaví Vendy, je jisté, že nikdo nez...

Nápadité kulinářské kreace, klasické chutě: Když se ke sporáku postaví Vendy, je jisté, že nikdo nezůstane o hladu. Pomocníkem zkušené kuchyňské víly je Adam, který se sice pracovního procesu účastní jen jako nadšený amatér, ale poznáme v něm velice snaživého kuchtíka. Při vaření oba zažijí spoustu legrace, a tak se kuchyně neustále plní nejen čerstvou vůní právě připravovaných lahůdek, ale i upřímným smíchem moderátorsko-kuchařské dvojice!

00:50
Nové začátky ve Francii (5)
Tento pořad sleduje labužnická dobrodružství Sarah Sharrattové, severoamerické matky, kuchařky vystu...

Tento pořad sleduje labužnická dobrodružství Sarah Sharrattové, severoamerické matky, kuchařky vystudované na Cordon Bleu a milovnice dobrého jídla. Uvidíme, jak začne nový život na francouzském venkově, přičemž se snaží co nejlépe poznat tamější kulturu, obyvatele a gastronomii, než nakonec na novém místě opravdu zapustí kořeny.

01:15
Vánoce na TV Paprika (4)
Jedním z nejdůležitějších dějišť horlivých vánočních příprav je už tradičně kuchyně. V mnoha rodinác...

Jedním z nejdůležitějších dějišť horlivých vánočních příprav je už tradičně kuchyně. V mnoha rodinách už několik týdnů před svátky začíná sestavování plánů, projednává se, co by se mělo uvařit k večeři a co bude nejvhodnější nabídnout hostům. Ve vánočním pořadu stanice TV Paprika nám pomohou vytvořit sváteční menu oblíbení moderátoři našich programů -- Róbert Bede, Tamás Dános, Dóra Havas a András Jókuti. Poskytnou nám také několik praktických rad a nápadů, aby sváteční období v posledním měsíci roku proběhlo v dobré náladě a bez zbytečných zmatků.

01:40
Šéfkuchařova nejlepší jídla (1)
Z nejslavnějších představitelů světového kulinářského umění jsme dvacet požádali o to, aby nám uvaři...

Z nejslavnějších představitelů světového kulinářského umění jsme dvacet požádali o to, aby nám uvařili po čtyřech nejdůležitějších jídlech, kterým mohou vděčit za svoje dnešní úspěchy a za to, že se stali tím, čím v současné době jsou. Giganti kuchyně nám předvedou svou profesionální zdatnost, kuchařskou vášeň a podělí se s diváky o téměř neuvěřitelné příběhy.

02:05
Programové tipy
Spektrum Home
00:20
Úžasné prostory George Clarka - Speciál
Architekt George Clarke nás ve svém tematickém pásmu zavede do světa nejkreativněji vytvořených a za...

Architekt George Clarke nás ve svém tematickém pásmu zavede do světa nejkreativněji vytvořených a zařízených malých obytných prostor. Mohou to být domovy na čtyřech kolech, malé lesní chýše, obytné přívěsy, domečky umístěné ve větvích stromů nebo byty,

01:10
Sousedé vám zařídí pokoj IX (7)
Dva týmy sousedů rekonstruují navzájem jednu místnost v domově těch druhých. Dvoučlenná soutěžní dru...

Dva týmy sousedů rekonstruují navzájem jednu místnost v domově těch druhých. Dvoučlenná soutěžní družstva mají na splnění svého úkolu dva dny, jeden rozpočet a jednoho designéra. Do přestavby vlastního bytu nesmějí mluvit, zato mají volnou ruku v rozhodování o tom, co se má dít na místě, které rekonstruují sami. Po dobu rekonstrukce nesmějí týmy vstoupit do vlastního domu, přebudovanou místnost ve svém bytě mohou vidět až v závěru posledního dne.

02:00
Programové tipy
reklama
TV Noe
00:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
00:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News z aktuálního týdne
00:55
Noční repríza dopoledních pořadů
Noční repríza dopoledních pořadů z minulého dne
Doma
00:10
film
minih155680
Rosamunde Pilcherová: Pekný pár
Romantický film N (2016).
01:50
film
minih156117minih156117
Dvanásť darčekov

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 12:50 (Doma)
22.12.2019 v 07:45 (Markíza)


Romantická komédia Kan. (2015).
 
TV program: On the Twelfth Day of Christmas
03:20
film
minih115841minih115841
Čarovné Vianoce v Dubaji

Další díl/opakování:
17.12.2019 v 09:45 (Doma)


Romantický film N (2010).
 
TV program: Weihnachten im Morgenland
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.622/0.538