TV Program - Středa 23. září

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Nova Sport 1 Nova Sport 1
Právě běží nevysílá se
 
 
Sport1 Sport1
Právě běží 03:00 - 04:59
Box: Jack Culcay - Abass Baraou
reklama
Právě běží nevysílá se
 
 
SPORT5 SPORT5
Právě běží nevysílá se
 
 
SPORT2 SPORT2
Právě běží 03:30 - 04:59
Ľadový hokej: CSKA - Jokerit
Nova Sport 1
Sport1
06:00
Televízne nákupy
07:30
Ľadový hokej: Spartak - Salavat
Záznam, KHL, základná časť
reklama
SPORT5
SPORT2
06:00
Ľadový hokej: Frölunda - HV71
Záznam, SHL, základná časť


Nova Sport 1
09:00
sport
Sportovní noviny
09:05
sport
Fotbal: FC Nantes - AS Saint - Étienne
Záznam 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
10:50
sport
MČR v Gran Turismo Sport (4)
Pořad mapující mistrovství České republiky ve hře Gran Turismo Sport
11:00
sport
Ranní sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05
sport
Major League Soccer Highlights (7)
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
11:35
sport
Rychlá kola (9)
Měsíční magazín ze světa motosportu (2020)
Sport1
10:00
Televízne nákupy
11:00
Box: Jack Culcay - Abass Baraou
Záznam, Berlín
reklama
SPORT5
SPORT2
08:00
Televízne nákupy
09:00
Ľadový hokej: Malmö - Leksand
Záznam, SHL, základná časť
11:00
Televízne nákupy
Nova Sport 1
12:00
sport
Off-road Maraton (2)
Sestřih 2. závodu Off-road Mistrovství ČR (2020)
12:25
sport
Závod Zbraslav - Jíloviště
Sestřih z unikátního závodu historických vozidel
12:40
sport
NHL – akce měsíce
Nejlepší akce za měsíc srpen
12:45
sport
Element (422)
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
13:00
sport
Polední sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
13:05
sport
UFC Fight Night: Covington vs. Woodley
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship, Las Vegas, Nevada
15:00
sport
MotoE World Cup - Emilia - Romagna
Záznam 4. závodu MS elektromotorek, Misano World Circuit Marco Simoncelli
15:30
sport
MotoE World Cup - Emilia - Romagna
Záznam 5. závodu MS elektromotorek, Misano World Circuit Marco Simoncelli
Sport1
14:00
Box: Jose Ramirez - Viktor Postol
Záznam, Top Rank Event, Las Vegas
reklama
SPORT5
SPORT2
12:00
Ľadový hokej: Lulea - Färjestad
Záznam, SHL, základná časť
14:00
Plážový volejbal
Záznam, Bronzový zápas, muži
15:30
Plážový volejbal
Záznam, finále, muži
Nova Sport 1
16:00
sport
ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020
Ohlédnutí za prestižním golfovým turnajem na hřištích Sokolov a Kynžvart
17:00
sport
Fotbal: Olympique Marseille - Lille OSC
Záznam 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
18:40
sport
NHL News
Hokejové zpravodajství
18:55
sport
Odpolední sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
19:00
sport
Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids
Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Sport1
17:00
Hádzaná: Vipers - FTC Rail Cargo Hungari...
Záznam, Liga majstrov, ženy
18:30
Zlaté okamihy
18:45
Hádzaná: THW Kiel - HBC Nantes
Priamy prenos zápasu, Liga majstrov, muži
reklama
SPORT5
SPORT2
17:00
F2
Záznam, Toskánske preteky
18:15
F2
Záznam, Toskánske preteky
19:30
GP Confidential
Nova Sport 1
20:40
sport
Fotbal: Chelsea FC - Barnsley FC
Přímý přenos fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru, Carabao Cup
22:35
sport
Element (423)
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
22:50
sport
NHL News
Hokejové zpravodajství
23:00
sport
Večerní sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
23:05
sport
Fotbal: RC Lens - Girondins Bordeaux
Záznam 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
Sport1
20:15
GP Confidential
20:45
Hádzaná: PSG - Flensburg-Handewitt
Priamy prenos zápasu, Liga majstrov, muži
22:15
Poker
Záznam, Preteky Triton 10/2
23:15
Futbal: Süper Lig
Zostrih, 2. kolo
reklama
SPORT5
SPORT2
20:00
Poker
Preteky Triton 10/2
21:00
Zlaté okamihy
21:15
Pretekárske akty
21:45
Hádzaná: THW Kiel - HBC Nantes
Záznam, Liga majstrov, muži
23:15
Hádzaná: PSG - Flensburg-Handewitt
Záznam, Liga majstrov, muži
Nova Sport 1
00:45
sport
Czech PGA Ropice Golf Trophy
Záznam 4. turnaje golfové série MONETA Czech PGA Tour, Ropice
01:45
sport
Nova Cup - Opava
Magazín o cyklistickém seriálu horských kol
02:00
sport
NHL: Dallas Stars - Tampa Bay Lightning
Přímý přenos 3. finálového zápasu play-off
Sport1
01:00
Box: Benavidez - Angulo
Záznam, Uncasville
03:00
Box: Jose Ramirez - Viktor Postol
Záznam, Top Rank Event, Las Vegas
reklama
SPORT5
SPORT2
00:45
Ľadový hokej: Malmö - Leksand
Záznam, SHL, základná časť
02:45
Ľadový hokej: Frölunda - HV71
Záznam, SHL, základná časť
04:45
Plážový volejbal
Záznam, finále, Ženy
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení