TV Program - Sobota 19. září

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Přes nový práh
05:20minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
07.07.2020 v 19:40 (ČT2)
08.07.2020 v 16:50 (ČT2)
09.07.2020 v 19:40 (ČT2)
10.07.2020 v 19:40 (ČT2)
11.07.2020 v 12:50 (ČT1)
11.07.2020 v 19:40 (ČT2)
13.07.2020 v 19:40 (ČT2)
14.07.2020 v 19:40 (ČT2)
15.07.2020 v 16:50 (ČT2)

 
TV program: Postřehy odjinud
05:30
Události v regionech
05:55
Šikulové
06:10
seriál
minih49919minih49919
Let 29 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
15.01.2010 v 15:30 (ČT1)
16.01.2010 v 07:40 (ČT1)
22.01.2010 v 15:30 (ČT1)
23.01.2010 v 07:35 (ČT1)

14/30
 
TV program: Let 29 (Flight 29 Down)
06:35
seriál
minih54044minih54044
Medvěd 09

Další díl/opakování:
12.06.2019 v 06:00 (ČT :D / ČT art)
13.06.2019 v 06:00 (ČT :D / ČT art)
14.06.2019 v 06:00 (ČT :D / ČT art)
15.06.2019 v 06:00 (ČT2)
15.06.2019 v 06:00 (ČT :D / ČT art)
16.06.2019 v 06:00 (ČT :D / ČT art)
16.06.2019 v 06:00 (ČT2)
17.06.2019 v 06:00 (ČT :D / ČT art)

3/7
06:40
seriál
minih54043
06:45
seriál
minih54042minih54042
Příběhy telátka Kopejtka

Další díl/opakování:
03.10.2009 v 07:05 (ČT1)
10.10.2009 v 06:30 (ČT1)
17.10.2009 v 07:00 (ČT1)

3/7
06:55
Sezame, pojď si hrát 1/78
07:20
seriál
minih49830minih49830
Garfield a přátelé

Další díl/opakování:
03.12.2010 v 15:30 (ČT1)
04.12.2010 v 06:55 (ČT1)
10.12.2010 v 15:35 (ČT1)
11.12.2010 v 06:55 (ČT1)

17/26
 
TV program: Garfield a přátelé (Garfield and Friends)
07:45
Všechna rána světa: Kambodža 3/16
05:00
Křesťanské umění na Moravě
05:20
Ta naše povaha česká
05:30
Folklorní magazín
05:45
Služby v našich službách plus
05:55
Nedělní ráno s Tomášem Slámou
06:05
Rodinné stříbro
06:20minih93894minih93894
Divnopis

Další díl/opakování:
09.07.2020 v 04:50 (ČT2)
13.07.2020 v 18:55 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
06:30
Správy STV
06:55
Diagnóza
07:10
Praha, město věží
07:30
Poutní místa
07:50
Panorama
05:55
seriál
minih36804minih36804
Bolek a Lolek (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.07.2020 v 03:20 (Jojko)
08.07.2020 v 06:25 (Ťuki TV)
09.07.2020 v 03:20 (Jojko)
09.07.2020 v 06:25 (Ťuki TV)
10.07.2020 v 03:20 (Jojko)
10.07.2020 v 06:25 (Ťuki TV)
11.07.2020 v 03:20 (Jojko)
11.07.2020 v 06:30 (Ťuki TV)

(66)
 
TV program: Bolek a Lolek (Bolek i Lolek)
06:10
Batman vítězí (6)
06:30
seriál
minih54658minih54658
Admirál Bublina útočí (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.01.2011 v 05:50 (NOVA)
09.01.2011 v 05:50 (NOVA)
15.01.2011 v 05:40 (NOVA)
16.01.2011 v 05:45 (NOVA)
22.01.2011 v 05:40 (NOVA)

(25)
07:00
seriál
minih54177minih54177
SpongeBob v kalhotách (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.07.2020 v 02:00 (Nickelodeon)
08.07.2020 v 07:00 (Prima Comedy Central)
08.07.2020 v 07:05 (Nova 2)
08.07.2020 v 09:45 (Nova Gold)
09.07.2020 v 02:00 (Nickelodeon)
09.07.2020 v 07:00 (Prima Comedy Central)
09.07.2020 v 07:10 (Nova 2)
09.07.2020 v 09:45 (Nova Gold)

(26)
 
TV program: SpongeBob v kalhotách (SpongeBob SquarePants)
07:30
seriál
minih44520minih44520
06:00minih89955minih89955
06:30
Samuraj Jack I. série (5)
06:55
seriál
minih54970minih54970
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka

Další díl/opakování:
07.09.2010 v 06:25 (Prima)
08.09.2010 v 06:25 (Prima)
09.09.2010 v 06:25 (Prima)
10.09.2010 v 06:25 (Prima)
13.09.2010 v 06:25 (Prima)
14.09.2010 v 06:25 (Prima)
15.09.2010 v 06:25 (Prima)
16.09.2010 v 06:25 (Prima)

III. série (6)
 
TV program: Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (Pinky and the Brain)
07:15
Bejbybum I. série (3)
07:40
seriál
minih48641minih48641
fre

Další díl/opakování:
09.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
10.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
11.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
12.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
13.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
14.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
15.10.2015 v 08:45 (Smíchov)
16.10.2015 v 08:55 (Smíchov)

IV. série (16)
 
TV program: Fresh Prince (The Fresh Prince of Bel-Air)
06:15minih73162minih73162
Drtivá porážka

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov Krimi)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov Krimi)

(5)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
07:00
seriál
minih37925minih37925
Teletubbies

Další díl/opakování:
26.07.2019 v 06:50 (ORF1)
31.07.2019 v 06:50 (ORF1)
05.08.2019 v 06:50 (ORF1)
06.08.2019 v 06:50 (ORF1)
07.08.2019 v 06:50 (ORF1)
08.08.2019 v 06:50 (ORF1)
09.08.2019 v 06:50 (ORF1)

 
TV program: Teletubbies
07:25
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
06.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
07.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
08.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
09.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
10.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
11.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
12.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
13.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)

(8)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
07:35
seriál
minih49780minih49780
Požárník Sam

Další díl/opakování:
08.07.2020 v 01:35 (Jojko)
08.07.2020 v 06:25 (JIM JAM)
08.07.2020 v 07:40 (Ťuki TV)
09.07.2020 v 00:14 (JIM JAM)
09.07.2020 v 01:35 (Jojko)
09.07.2020 v 07:40 (Ťuki TV)
10.07.2020 v 00:14 (JIM JAM)
10.07.2020 v 01:35 (Jojko)

(19)
 
TV program: Požárník Sam (Fireman Sam)
07:45
seriál
minih53499minih53499
Duchové a přízraky

Další díl/opakování:
05.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
06.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
12.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
13.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
19.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
20.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
26.12.2009 v 08:10 (TV Barrandov)
27.12.2009 v 08:00 (TV Barrandov)
02.01.2010 v 07:35 (TV Barrandov)

(14)
 
TV program: Duchové a přízraky (Esprits fantômes)
ČT1
08:00
Biblická pátrání 3/17
08:20minih39417minih39417
Bibi a tajemství modrých sov

Další díl/opakování:
15.02.2020 v 09:30 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Bibi Blocksberg: Tajemství modrých sov (Bibi Blocksberg und das Geheimnis der blauen Eulen)
10:10minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
08.07.2020 v 01:45 (ČT1)
09.07.2020 v 01:50 (ČT1)
13.07.2020 v 04:50 (ČT1)
16.07.2020 v 01:55 (ČT1)
17.07.2020 v 04:50 (ČT1)
18.07.2020 v 04:50 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
10:35
Příběh Robina Hooda a jeho družiny
ČT2
08:30
seriál
minih59300minih59300
Svět plazů a obojživelníků

Další díl/opakování:
16.09.2016 v 02:35 (Prima ZOOM)
23.09.2016 v 02:40 (Prima ZOOM)
30.09.2016 v 02:45 (Prima ZOOM)

1/5
 
TV program: Svět plazů a obojživelníků (Life in Cold Blood)
09:25
Folklorní magazín
09:50
Náš venkov
10:10
Ta naša kapela
10:40minih70327minih70327
Hledání ztraceného času

Další díl/opakování:
07.06.2020 v 09:15 (ČT2)
14.06.2020 v 09:15 (ČT2)

 
TV program: Hledání ztraceného času
11:00
Nad hlavou hvězdy, srp a kladivo
reklama
NOVA
08:35minih2522minih2522
Ace Ventura 2: Volání divočiny (?)

Další díl/opakování:
14.06.2020 v 20:35 (Film+)
16.06.2020 v 12:50 (Film+)
18.06.2020 v 19:05 (Film+)

 
TV program: Ace Ventura 2: Volání divočiny (Ace Ventura: When Nature Calls)
10:25minih24701minih24701
Strašidla z vikýře (?)

Další díl/opakování:
13.06.2020 v 11:30 (JOJ Family)

 
TV program: Strašidla z vikýře
Prima
08:10
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.07.2020 v 13:20 (ORF1)
02.07.2020 v 13:20 (ORF1)
03.07.2020 v 13:15 (ORF1)
06.07.2020 v 13:20 (ORF1)
07.07.2020 v 13:20 (ORF1)
08.07.2020 v 13:20 (ORF1)
09.07.2020 v 13:20 (ORF1)
10.07.2020 v 13:15 (ORF1)

I. série (20)
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
08:40minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
04.07.2020 v 08:50 (Prima)
06.07.2020 v 01:10 (Prima Cool)
09.07.2020 v 20:15 (Prima Cool)
10.07.2020 v 11:45 (Prima Cool)
11.07.2020 v 07:55 (Prima)
13.07.2020 v 02:05 (Prima Cool)

 
TV program: Autosalon
09:40
seriál
minih41728minih41728
M.A.S.H. (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.07.2020 v 09:25 (Prima)
09.07.2020 v 09:25 (Prima)
10.07.2020 v 09:25 (Prima)
11.07.2020 v 06:50 (Prima)
12.07.2020 v 07:15 (Prima)
13.07.2020 v 09:25 (Prima)
14.07.2020 v 09:25 (Prima)
15.07.2020 v 09:25 (Prima)
16.07.2020 v 09:25 (Prima)

(200)
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
10:10
seriál
minih50882minih50882
Usvědčeni (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
29.11.2009 v 13:10 (Prima Cool)
30.11.2009 v 01:00 (Prima Cool)
06.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)
07.12.2009 v 01:25 (Prima Cool)
13.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)
14.12.2009 v 02:30 (Prima Cool)
20.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)
21.12.2009 v 00:40 (Prima Cool)
27.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)

(3)
 
TV program: Usvědčeni (Conviction)
11:35minih44044minih44044
TV Barrandov
08:20
seriál
minih51278minih51278
Svět křížem krážem

Další díl/opakování:
16.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
17.04.2011 v 06:45 (TV Barrandov)
23.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
24.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
30.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)

(36)
09:25
film
minih17480minih17480
Přísně tajné premiéry

Další díl/opakování:
21.05.2020 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Přísně tajné premiéry
11:00
Hitlerovy ženy (3)


ČT1
12:00
Zprávy
12:05
Z metropole
12:35minih91508minih91508
13:05
Legendy světa zvířat 5/13
13:35
Chcete je?
13:45
Dobrá rada nad zlato
14:15minih69519
14:30
Jalna 3/16
15:20
film
minih3439minih3439
Baby Boom

Další díl/opakování:
29.11.2019 v 11:15 (Prima MAX)
07.12.2019 v 13:20 (PLUS)
08.12.2019 v 17:15 (PLUS)

 
TV program: Baby Boom
ČT2
12:00
Ladí neladí
12:55
Pětka v Pomeranči
13:25
Game Page
13:50
Milionářská bydlení 2/6
13:50
seriál
minih80767minih80767
Milionářská bydlení (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
31.01.2013 v 08:55 (ČT2)
02.02.2013 v 14:40 (ČT2)
04.02.2013 v 14:30 (ČT2)
07.02.2013 v 08:55 (ČT2)
09.02.2013 v 11:20 (ČT2)
11.02.2013 v 15:30 (ČT2)
14.02.2013 v 08:55 (ČT2)

(2/6) Londýn
reklama
NOVA
12:00minih56233minih56233
Volejte Novu

Další díl/opakování:
15.06.2020 v 02:35 (NOVA)
15.06.2020 v 10:35 (Nova International)
16.06.2020 v 13:25 (Nova International)

 
TV program: Volejte Novu
12:30minih21375minih21375
Tři chlapi v chalupě (?)

Další díl/opakování:
17.07.2020 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Tři chlapi v chalupě
14:30
Odvážný Crusoe (3)
15:25minih7620minih7620
Fešák Hubert (?)

Další díl/opakování:
28.06.2020 v 10:05 (Filmbox)
04.07.2020 v 16:00 (Filmbox)

 
TV program: Fešák Hubert
Prima
13:25minih19796minih19796
Strýček Buck (?)

Další díl/opakování:
28.02.2020 v 18:10 (Nova Cinema)
29.02.2020 v 10:00 (Nova Cinema)
02.03.2020 v 04:10 (Nova Cinema)

 
TV program: Strýček Buck (Uncle Buck)
15:35minih32842minih32842
Podivná tajemství (?)

Další díl/opakování:
12.02.2013 v 01:45 (Doma)

 
TV program: Podivná tajemství (Divine secrets of the Ya-Ya Sisterhood)
TV Barrandov
12:00minih49805minih49805
Talkshow Jana Saudka

Další díl/opakování:
04.07.2020 v 17:55 (Barrandov News)
11.07.2020 v 17:40 (Barrandov News)

 
TV program: Talkshow Jana Saudka
13:00minih148419minih148419
Alpská klinika

Další díl/opakování:
13.07.2020 v 06:15 (Kino Barrandov)

 
TV program: Alpská klinika (Die Alpenklinik)
14:45
seriál
minih26759minih26759
Hříšní lidé města pražského

Další díl/opakování:
19.08.2019 v 20:00 (ČT1)
22.08.2019 v 09:50 (ČT1)
26.08.2019 v 20:00 (ČT1)
28.08.2019 v 10:35 (ČT1)

 
TV program: Hříšní lidé města pražského
15:50minih73162minih73162
Drtivá porážka

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov Krimi)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov Krimi)

(5)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
ČT1
17:05minih70933
17:20minih73816minih73816
Taxík

Další díl/opakování:
07.11.2013 v 18:25 (ČT1)
11.11.2013 v 18:25 (ČT1)
12.11.2013 v 18:25 (ČT1)
13.11.2013 v 18:25 (ČT1)
14.11.2013 v 18:25 (ČT1)
18.11.2013 v 18:25 (ČT1)
19.11.2013 v 18:25 (ČT1)
20.11.2013 v 18:25 (ČT1)
21.11.2013 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Taxík
17:50
seriál
minih44067minih44067
Černá věž

Další díl/opakování:
15.06.2011 v 10:20 (ČT1)
16.06.2011 v 10:20 (ČT1)
17.06.2011 v 10:20 (ČT1)
20.06.2011 v 10:20 (ČT1)
21.06.2011 v 10:20 (ČT1)
22.06.2011 v 10:20 (ČT1)

3/6
 
TV program: Černá věž (The Black Tower)
18:35
Zpívánky
18:45
seriál
minih25353minih25353
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
08.07.2020 v 18:55 (ČT1)
08.07.2020 v 18:55 (ČT24)
09.07.2020 v 18:55 (ČT24)
09.07.2020 v 18:55 (ČT1)
10.07.2020 v 18:55 (ČT1)
10.07.2020 v 18:55 (ČT24)
11.07.2020 v 18:55 (ČT24)
11.07.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
18:10
Kudykam
18:30
Kultura.cz
19:00
Magazín Ligy mistrů
19:25
Starý židovský hřbitov a pražské ghetto
reklama
NOVA
17:15
Polepšovna mazlíčků
17:55minih57668minih57668
Babicovy dobroty

Další díl/opakování:
07.07.2020 v 17:35 (Nova International)
08.07.2020 v 05:45 (Nova Gold)
08.07.2020 v 08:35 (Nova International)
09.07.2020 v 05:45 (Nova Gold)
09.07.2020 v 08:35 (Nova International)
10.07.2020 v 05:50 (Nova Gold)
10.07.2020 v 08:35 (Nova International)
13.07.2020 v 05:35 (Nova Gold)

 
TV program: Babicovy dobroty
18:30minih57454minih57454
Koření

Další díl/opakování:
13.06.2020 v 11:40 (NOVA)
13.06.2020 v 12:45 (Nova International)
14.06.2020 v 08:40 (Nova International)

 
TV program: Koření
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
18:00
seriál
minih52784minih52784
Super Drbna (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.03.2017 v 11:50 (Doma)
01.04.2017 v 12:00 (Doma)
03.04.2017 v 07:10 (Doma)

(1)
 
TV program: Super Drbna (Gossip Girl)
18:55
Zprávy TV Prima, Sport, Počasí
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.07.2020 v 13:20 (ORF1)
02.07.2020 v 13:20 (ORF1)
03.07.2020 v 13:15 (ORF1)
06.07.2020 v 13:20 (ORF1)
07.07.2020 v 13:20 (ORF1)
08.07.2020 v 13:20 (ORF1)
09.07.2020 v 13:20 (ORF1)
10.07.2020 v 13:15 (ORF1)

I. série (21)
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:50
Laura: Rodinné prokletí (1)
18:45
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
06.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
07.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
08.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
09.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
10.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
11.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
12.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)
13.07.2020 v 00:39 (JIM JAM)

(8)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
19:00
seriál
minih51278minih51278
Svět křížem krážem

Další díl/opakování:
16.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
17.04.2011 v 06:45 (TV Barrandov)
23.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
24.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
30.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)

(36)
ČT1
20:00minih43527minih43527
Trapasy

Další díl/opakování:
29.12.2012 v 20:00 (ČT HD)
29.12.2012 v 20:00 (ČT1)

 
TV program: Trapasy
21:25minih39716minih39716
Arsene Lupin - zloděj gentleman

Další díl/opakování:
14.06.2020 v 10:35 (AMC)
15.06.2020 v 06:35 (AMC)

 
TV program: Arsene Lupin - zloděj gentleman (Arsène Lupin)
23:35
Losování Šťastných deset a Šance milion
23:40minih12469minih12469
Millerova křižovatka

Další díl/opakování:
26.06.2010 v 23:45 (ČT1)

 
TV program: Millerova křižovatka (Miller's Crossing)
ČT2
20:00
Pocta české hudbě
21:35
Dvořákova Praha 2009
22:00
Divadlo žije!
22:30
Filmopolis
23:25
Noc s Andělem
reklama
NOVA
20:00minih40522minih40522
Šifra mistra Leonarda (?)

Další díl/opakování:
30.05.2020 v 15:30 (AXN)
31.05.2020 v 11:35 (AXN)
03.06.2020 v 01:10 (AXN)
06.06.2020 v 03:00 (AXN)

 
TV program: Šifra mistra Leonarda (The Da Vinci Code)
23:05minih41859minih41859
Detonator (?) [Video]

Další díl/opakování:
22.03.2020 v 00:10 (Polsat)

 
TV program: Detonator (The Detonator)
Prima
20:00minih39419minih39419
Hon za svobodou (?)

Další díl/opakování:
28.06.2020 v 11:10 (NOVA HD)
28.06.2020 v 11:10 (NOVA)
29.06.2020 v 05:30 (Nova Cinema)

 
TV program: Hon za svobodou (Chasing Liberty)
22:30minih40712minih40712
Prci, prci, prcičky: Na táboře (?) [Video]

Další díl/opakování:
22.04.2020 v 22:30 (Dajto)

 
TV program: Prci, prci, prcičky: Na táboře (Band Camp)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Pelíšky slavných
20:20minih49545minih49545
22:05minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:20minih44553minih44553
Rozsudek smrti

Další díl/opakování:
25.05.2019 v 22:00 (PLUS)
27.05.2019 v 01:55 (JOJ)

 
TV program: Rozsudek smrti (Death Sentence)
ČT1
00:00
Zašlapané projekty
ČT2
03:55
seriál
minih81334minih81334
Podzemní Čechy II (?) [TV seriál] (13/13) Podzemí - prostor budoucnosti
reklama
NOVA
00:55
Hlasy mrtvých
02:30
Novashopping
02:50minih56233minih56233
Volejte Novu

Další díl/opakování:
15.06.2020 v 02:35 (NOVA)
15.06.2020 v 10:35 (Nova International)
16.06.2020 v 13:25 (Nova International)

 
TV program: Volejte Novu
04:00minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
04.07.2020 v 06:40 (Nova International)
05.07.2020 v 01:15 (Nova International)
06.07.2020 v 00:55 (Nova International)
11.07.2020 v 06:40 (Nova International)
12.07.2020 v 01:25 (Nova International)
13.07.2020 v 00:55 (Nova International)

 
TV program: DO-RE-MI
04:50
Novashopping
Prima
00:25minih35381minih35381
Nezvratný osud 2 (?)

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 22:20 (Nova Cinema)
19.03.2020 v 00:25 (Nova Cinema)
20.03.2020 v 01:30 (Nova Cinema)

 
TV program: Nezvratný osud 2 (Final Destination 2)
02:00minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:45
seriál
minih54542minih54542
Inspektor Balko (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
29.11.2009 v 04:15 (Prima)
05.12.2009 v 04:50 (Prima)
06.12.2009 v 04:40 (Prima)
13.12.2009 v 04:35 (Prima)
14.12.2009 v 04:50 (Prima)
20.12.2009 v 03:35 (Prima)

(32)
 
TV program: Inspektor Balko (Balko)
04:35
seriál
minih54542minih54542
Inspektor Balko (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
29.11.2009 v 04:15 (Prima)
05.12.2009 v 04:50 (Prima)
06.12.2009 v 04:40 (Prima)
13.12.2009 v 04:35 (Prima)
14.12.2009 v 04:50 (Prima)
20.12.2009 v 03:35 (Prima)

(33)
 
TV program: Inspektor Balko (Balko)
TV Barrandov
00:20
Laura: Rodinné prokletí (2)
02:00
Profilm
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.266/0.195